Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> VALON BELA NЕ RDK ?!
Averoes
Postuar nė: 17.12.2012, 20:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 129
Antari Nr: 13852
Bashkangjitur: 22.02.2008Nje numer i konsiderueshem i anetareve dhe funksionareve te PDSH_se Dega Shkup, pikerisht prej nendegeve te Butelit dhe Cairit do ti bashkangjiten RDK_se ! Nder ta si emra permenden Enver Loku ish kryetar Dege i Cairit dhe ish kandidat per kryetar te kesaj komun, pastaj ish anetari i kryesise se PDSH_se Enver Slavniku, ish-sekretari i degese se Shkupit Naim Bajrami, dhe si me senzacioanale do te jete kycja e ish nenkryetarit te PDSH_se z. Valon Bela, ku sipas disa informatave pritet qe Bela tani te jete nenkretar i Rufiut, te emerohet disa dite pas kalimit te Kongresit te RDK_se !!![SIZE=7]

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Averoes nė 17.12.2012, 20:44
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 17.12.2012, 21:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009E paskan knaq krejt ncnncncncnc.
PM
Top
Pinnes
Postuar nė: 17.12.2012, 21:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 371
Antari Nr: 27526
Bashkangjitur: 26.09.2012haha nenkryetar bile :D

dezinformata , nuk meret Profa me kshu kikirika njerzi , valon bela mela tintiri mintiri
PM
Top
studentiGV
Postuar nė: 17.12.2012, 23:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 180
Antari Nr: 26641
Bashkangjitur: 10.06.2011Jo, Valoni bela kerkonte qe te behet direkt nenkryetar , rdk nuk pranoi i ofroi ta bente nenkryetar sipas rezultateve ne Cair ne 2013 , por mesaduket ai donte ta beje te nejten gje si me pdsh , per kta tjeret nuk e di , por shum figura te njohura dhe njerez me peshe keto dit i jane bashkiar rdk-s.
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 18.12.2012, 00:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008si votues lirisht le tvij ne rdk, ma shum se kaq smuj me pa valon belen ne rdk
PM
Top
Alex
Postuar nė: 18.12.2012, 16:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008Ai mund te jete kryetare ne zonen ku jeton, kryetare dege te kore sukesese, te punon, te binde dhe me pas te arije me larte.

RDK-ja nuk eshte si Pdsh-ja prone private, nga askush te vishe te kalojsh shume shkalle qe dikush ka vepruar me vite, ti kalojsh ato dhe te aryshe aqe larte, qe me pas te kthehesh ne fund.
Ketu duhesh me punu me ndere, te jeshe i sinqerte, dhe pergjegjes per ate qe te kerkohet.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio