Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kandidat i pavarur per Komunen e Zhelines
agimte
Postuar nė: 26.12.2012, 14:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 313
Antari Nr: 21325
Bashkangjitur: 28.02.2009Nje keshill aktivistesh nga rajoni i Malit te Thate po pergatitet per te ofruar nje alternative te re ne zgjedhjet e ardhshme lokale.Nje kandidat i pavarur nga ky rajon dhe nje liste e pavarur keshilltaresh do te jete ne gare per te marre timonin e Komunes se Zhelines.Arsyet jane te shumta!
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 26.12.2012, 14:38
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Cilėt janė arsyjet?


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
Jack-Jones
Postuar nė: 26.12.2012, 17:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012Pale kush me dal..Fatmiri, ska njeri qe mund ta fitoje..mos shifni endra kuajsh..
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio