Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ervan Fuere: O Artan Grubi pse BDI-ja po hesht?!
Lexo
Postuar nė: 28.12.2012, 14:39
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Ish-diplomati i mirėnjohur, ambasadori i BE-sė nė Maqedoni, Ervan Fuere, i cili njihet si kontribues i madh pėr shtytjen e Maqedonisė drejt zhvillimeve tė proceseve integruese pėr nė NATO dhe BE, ka komentuar ngjarjet e fundit nė FB, transmeton Almakos. Lėvizja "Zgjohu" e cila tashmė ėshtė pjesė e partisė nė pushtet BDI-sė, nėpėr koluare tė ndryshme pėrflitej se ėshtė mbėshtetur kryesisht nga Fuere edhe me mjete finianciare, kjo lėvizje e cila e ka vėnė emrin "Zgjohu" ngaqė kohėn mė tė madhe e kalon nė gjumė.

Por, ja se ē'farė i shkruan shefit tė kabintetit tė Ali Ahmetit, Artan Grubit ish-ambasadori europian nė Maqedoni, Ervan Fuere. Postimin e Fueres nė FB ju sjellim tė plotė:

"I dashur Artan. Mesazhet tradicionale tė atmosferės festive tė fundvitit pėr toleranc dhe paqė duket se e kanė kaluar Maqedoninė. Skenat shokuese tė dhunės qė ndodhėn nė Parlamentin e Maqedonisė para disa ditėve nuk janė tė ēuditshme nėse do tė ndodhnin nė Bjellorusi, por jo nė njė vend i cili ka statusin kanditat pėr nė BE. Ngjarjet e fundit janė pasoj e dėshtimit tė Qeverisė pėr tė vazhduar dialogun. Kur ka qenė takimi i liderėve pėr herė tė fundit? Pse BDI-ja qėndron shumė heshtur para njė dhune kaq tė madhe, kjo parti e cila demonstronte fuqishėm nė tė kaluarėn pėr tė drejtat e saj kur pėrdorejt dhuna"./Almakos.com


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 28.12.2012, 17:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008O krejt me rend ktij Artan pederit. po pse kur ky ka fol per dicka perveq per nteresa personale
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 28.12.2012, 19:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (hamurabi @ 28.12.2012, 11:01)
O krejt me rend ktij Artan pederit. po pse kur ky ka fol per dicka perveq per nteresa personale

i keq i keq Artani por i shkaperderdhi me dajak komitat ne Kalane e Shkupit,e ju te PDSH-se festuat ne 2008 bashke me VMRO-ne me flamujt e tyre dhe rrahet shqiptare ne kasaphanen tuaj te 2008,e tash kush eshte sic thua ti'peder' e kush jo,cudi?!
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 30.12.2012, 16:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008 Citim (trimi.80 @ 28.12.2012, 20:30)
i keq i keq Artani por i shkaperderdhi me dajak komitat ne Kalane e Shkupit,e ju te PDSH-se festuat ne 2008 bashke me VMRO-ne me flamujt e tyre dhe rrahet shqiptare ne kasaphanen tuaj te 2008,e tash kush eshte sic thua ti'peder' e kush jo,cudi?!

oooooooo vicccc artan pederi nkala doli gjoja tpengoj kishen qe po ndertonte bdi, i mori nqaf disa te ri dhe nfund ai u kyc ne bdi, po haj shko nlesh se ti je aq gllup sa sja vlen tmerrem me ty
PM
Top
MIX
Postuar nė: 30.12.2012, 19:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (hamurabi @ 30.12.2012, 17:09)
oooooooo vicccc artan pederi nkala doli gjoja tpengoj kishen qe po ndertonte bdi, i mori nqaf disa te ri dhe nfund ai u kyc ne bdi, po haj shko nlesh se ti je aq gllup sa sja vlen tmerrem me ty

E kije gabim vllaj, nuk oshte aq gllup sa menojsh taj po oshte shaam ma shaam se aq smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio