Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Tregim qe ta prek Zemren.
vani-1
Postuar nė: 14.01.2013, 08:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011Tregim qe ta prek Zemren. Kush e blenė Nėnėn time (?) Nė natėn e martesės, nusja i flet dhėndrrit nė vesh qė ai nėnėn e tij ta largoj nga podiumi ( vend i ngritur si skenė ), sepse nuk i pėlqente asaj! Dhėndrri e mori mikrofonin dhe tha: “Kush po e blen nėnėn time?” U ēuditėn tė pranishmit nė sallė me sjelljen e tij, dhe kėtė ai e pėrsėriti tre herė. Pas kėsaj e hodhi unazėn dhe tha: “Unė e blej nėnėn time”. U kthye nė drejtim tė nuses dhe e lajmėroi se ajo tanimė ėshtė e shkurorėzuar, dhe tha: Unė e blej nėnėn time, e mori atė dhe u largua nga salla. Nė vendin e tij u pėrhap tregimi dhe qėndrimi i tij, mė pas erdhi njė njeri tek ai dhe i tha: Unė nuk gjej burrė mė tė mirė se sa ti, pėr vajzėn time, kėshtu qė e martoi vajzėn e tij ne tė, pa harxhime materiale. O ALLAH, BĖJI NĖNAT TONA NGA BANORET E XHENETIT. AMIN
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 14.01.2013, 15:08
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (vani-1 @ 14.01.2013, 09:33)
Tregim qe ta prek Zemren. Kush e blenė Nėnėn time (?) Nė natėn e martesės, nusja i flet dhėndrrit nė vesh qė ai nėnėn e tij ta largoj nga podiumi ( vend i ngritur si skenė ), sepse nuk i pėlqente asaj! Dhėndrri e mori mikrofonin dhe tha: “Kush po e blen nėnėn time?” U ēuditėn tė pranishmit nė sallė me sjelljen e tij, dhe kėtė ai e pėrsėriti tre herė. Pas kėsaj e hodhi unazėn dhe tha: “Unė e blej nėnėn time”. U kthye nė drejtim tė nuses dhe e lajmėroi se ajo tanimė ėshtė e shkurorėzuar, dhe tha: Unė e blej nėnėn time, e mori atė dhe u largua nga salla. Nė vendin e tij u pėrhap tregimi dhe qėndrimi i tij, mė pas erdhi njė njeri tek ai dhe i tha: Unė nuk gjej burrė mė tė mirė se sa ti, pėr vajzėn time, kėshtu qė e martoi vajzėn e tij ne tė, pa harxhime materiale. O ALLAH, BĖJI NĖNAT TONA NGA BANORET E XHENETIT. AMIN

Si tregim i bukur!


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
extige_88
Postuar nė: 14.01.2013, 18:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 317
Antari Nr: 25112
Bashkangjitur: 23.05.2010 Citim (Zedka @ 14.01.2013, 16:08)
Si tregim i bukur!

Ahahahah, Si tregim I bukur ! ahahaha me ke ber te qesh, thjesht vetem me kete ahahha


----------------------------------------
I don't mind beeing busy, but i mind wasting my time..
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 14.01.2013, 22:53
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (extige_88 @ 14.01.2013, 19:27)
Ahahahah, Si tregim I bukur ! ahahaha me ke ber te qesh, thjesht vetem me kete ahahha

E pra tregim se ngjarje reale se besoj te ket ndodhe duke pas parasyshe si esht njerzimi tani


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio