Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pastrim intensiv i qytetit
alb_te
Postuar nė: 17.01.2013, 11:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Ndėrmarrja Publike Komunale “Tetova” ka filluar me aksionin pėr pastrimin e qytetit. Aksioni ka filluar menjėherė pas pėrmirėsimit tė kushteve klimatike dhe vazhdon nė disa pjesė tė qytetit.
Aktualisht po pastrohen bulevardet nė sheshin “Iliria”, nė rrugėn pranė gjimnazit dhe nė rrugėn afėr kazermės ushtarake nė dalje tė qytetit. Ky aksion do tė vazhdojė nė tė gjitha pjesėt tjera tė qytetit me njė intensitet tė shtuar dhe do tė mblidhen tė gjitha hedhurinat qė janė grumbulluar pas shkrirjes sė borės. NPK “Tetova” falėnderon edhe gjithė qytetarėt, tė cilėt janė kyēur nė kėtė aksion pastrimi tė qytetit.


Data e publikimit 17.01.2013


http://www.tetova.gov.mk/al/press/873.html
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 17.01.2013, 11:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Fotografi e jashtme
PM
Top
Boss76
Postuar nė: 18.01.2013, 19:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008Komuna duhet bashkpunoje me EVN dhe Policin, kush se pagun rymen dhe denimet net pastrojn smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif ashtu dot kemi njy Tetov te paster smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top
LEGJENDA1
Postuar nė: 18.01.2013, 21:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 27643
Bashkangjitur: 08.01.2013 Citim (alb_te @ 17.01.2013, 05:14)
Fotografi e jashtme

e kan kenaq
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio