Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Haradinaj do tė pritet nga Thaēi
Lexo
Postuar nė: 01.02.2013, 18:01
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Fotografi e jashtme

Partia Demokratike Shqiptare nėpėrmjet njė komunikate ka bėrė tė ditur se tė hėnėn nė ora 12.30 lideri i PDSH-sė Menduh Thaēi do tė takohet me liderin e AAK-sė Ramush Haradinaj .

“Mė pas Haradinaj, do tė vazhdojė pėr nė komunėn e Tetovės, ku do tė bėhet ceremonia solemne me rastin e shpalljes Qytetar Nderi nga ana e kuvendit komunal, ndėrsa nė qytet do tė organizohet pritje madhėshtore nga ana e anėtarėve dhe simpatizantėve tė Partisė Demokratike Shqiptare” thuhet nė komunikat.

Ramush Haradinaj, thuhet nė komunikatėn e PDSH-sė, paraqet njė figurė kombėtare qė gjithmonė ka reflektuar njė angazhim dinjitoz dhe modern mbi bashkėpunimet ndėrshqiptare, por edhe rajonale. “Ai mbetet figurė e rėndėsishme e politikės moderne, gjithmonė pozitiv dhe bashkėpunues, duke dhėnė nė vazhdimėsi kontribut tė ēmueshėm pėr pėrparimin e tė drejtave tė njeriut dhe tė hapjes ndaj vlerave mė tė mira evropiane nė rajon” thuhet nė komunikatėne e PDSH-sė/ Tetova Sot/

http://www.tetovasot.com/haradinaj-do-te-pritet-nga-thaci/


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio