Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rufi Osmani nuk e lėshon Gostivarin
Lexo
Postuar nė: 01.02.2013, 18:07
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Fotografi e jashtme

Rufi Osmani do tė kėrkojė mandatin e dytė nga qytetarėt e Gostivarit nė zgjedhjet lokale tė 24 Marėsit. Ai e bėri publike sot para anėtarėve tė RDK-sė dega nė Gostivar ku kėrkoi mbėshtetje tė fuqishme nga qytetarėt. “Sot takova strukturat dhe kuadrot e RDK-sė nė Gostivar. Harmonizuam qėndrimet nė lidhje me aktivitetet pėrgatitore pėr fushatėn zgjedhore ku do tė kėrkojmė edhe njė mandat katėrvjeēar.” U shpreh Osmani para strukturės sė RDK-sė.

Gjithashtu sipas Rufi Osmanit fitorja do tė jetė bindėse duke ju pėrkushtuar punėve intensive “fitorja do tė jetė bindėse, do na duhet punė intensive qė tė pėrballojmė presionet ndaj elektoratit tonė nga partitė oponente, dhe pėr kėtė pikėsėpari presim mbėshtetjen e fuqishme nga gjithė ju, tha nė fund tė takimit kryetari I RDK-sė njėherit edhe kryetar i komunės sė Gostivarit Rufi Osmani./Tetova Sot/

http://www.tetovasot.com/rufi-osmani-nuk-e...hon-gostivarin/


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
Arsyeja
Postuar nė: 01.02.2013, 18:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 61
Antari Nr: 27009
Bashkangjitur: 16.11.2011Gjersa pretendojn dhe nuk i leshojne postet njerzit e deshtuar pse mos te pretendon mandat Rufi Osmani , njeri i progresit dhe me reformatori qe ka njohur politika shqiptare deri tani.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio