Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Gjithe besimtareve Musliman urime muji i bekuar
alb_te
Postuar nė: 09.07.2013, 10:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Ne emrin tim deshta te va uroj gjithe besimtareve Musliman urime Mujain e shenjt te RmazanitALLAHU u a shtoft me shume sabbrin,ju a u bene Agjerimin aq me te leht,dhe inshaALLAH ALLAHU na e pranon kete Ramazan, ALLAHU na shton sevape..


Urime edhe nje her..Me respekt alb_te smil4a8acf686328f.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio