Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shkendi me ty jemi
alb_te
Postuar nė: 12.07.2013, 07:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012E DO SHKĖNDIJĖN ?!
MIRPO NUK JA KE KUPTUAR VLERĖN !

Pėrderisa njė rini e humb kohėn mė tė mirė tė jetės, pėr ti ngritur vlerat e qytetit tėnd, pėr tė tė njohur i cilit vend je dhe ku je ritur pėr tė jetuar ti !
Nuk do tė duheshin mė shumė fjalė, sepse kjo besoj, i bind tė gjithė !

Ballistėt... tė njohur, nga kultura, trashėgimia dhe tash mė tradita e pasur nė paraqitjet e tyre.
Janė mobilizuar pėr ta ngritur forcėn e klubit tė tyre me ēdo kusht !
Janė drejturar pėr mbėshtetje tek kompania mė e madhe nė vend dhe jashtė sajė...
E dėshirojnė jo vetėm ata, por i gjithė qytetit me rethinė dhe mė shumė ... TĖ GJITHĖ SHQIPTARĖT.

SE VETĖM ECOLOG, ĖSHTĖ SPONZORI I DUHUR PĖR SHKĖNDIJĖN.

Prandaj, kjo shoqėri e shėndoshė, po e kėrkon edhe ndihmėn tuaj, pa dallim gjinish, qoftė Femėr ose Mashkull, pėr njė FIRMOSJE PETICIONI !
Ku detyra e Ballistėve do tė kryheshte nė mėnyrė profesionale.
Jepe kontributin tėnd, Dėrgo EMRIN - MBIEMRIN dhe NUMRIN AMĖ (tė Letėrnjoftmit).

SHKĖNDIJA ĖSHTĖ SINONIM I KOMBTARISĖ !
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 12.07.2013, 07:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012PM
Top
Zagor
Postuar nė: 31.07.2013, 01:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 105
Antari Nr: 26373
Bashkangjitur: 05.04.2011Un mendova kishe e keni fjalen per Shkendije mujaj :)

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Zagor nė 31.07.2013, 01:40


----------------------------------------
[COLOR=gray][B]pokm[SIZE=7]pooooo
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio