Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Qysh Ja Kishit Shpreh Dashurijen Dikujt?!
ARRZA
Postuar nė: 20.01.2008, 17:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 301
Antari Nr: 12938
Bashkangjitur: 19.01.2008SI JA KISHIT SHPREH DASHURIJEN DIKUJT?!!!


----------------------------------------
Dashurija eshte trendafil me xhemba po sdite ta perdoresh te shkakton plag...!!!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 20.01.2008, 17:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007MVARET..
POR MAJFTON TE KESH QELLIMIN E PASTERT,E QELLIMI E ZBUKURON ATE QE SHPREH POR EDHE ME QENE QESHARAK...


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 19.03.2008, 15:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006me nje fjal ja kisha shpreh dashurin


Te Dua
PM
Top
juristi19
Postuar nė: 19.03.2008, 15:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 947
Antari Nr: 13517
Bashkangjitur: 08.02.2008shume me veshtiresi nese do ishte per lidhje serioze a nese ishte vec per nje lidhje sa per qejf shume lehte...pa keqputime
PM
Top
Elira
Postuar nė: 19.03.2008, 15:13
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 2
Antari Nr: 14425
Bashkangjitur: 19.03.2008Mendoj qe fjala TE DUA eshte gjithqaka per ta kuptu...
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 19.03.2008, 15:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006po de po ju djemt per hajgare ja shprehni dahsurin krejt me fjalt me rrena a kur esht puna me ba lidhje serioze ska shum djem qe vendosin mjeret na femrat qe ju besojna juve djemve shum

pa keqkuptime po me respekt
PM
Top
alvin
Postuar nė: 19.03.2008, 16:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Do ti thojsha je t`aimme,sepse gjuha frenge me duket perfekte per dashuri...dhe per seks.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Petriti_Ilirides
Postuar nė: 19.03.2008, 16:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1640
Antari Nr: 1563
Bashkangjitur: 03.07.2006un tdu a mdon ti mu hehe
PM
Top
LirimShabani
Postuar nė: 19.03.2008, 17:45
Quote Post


Happy Soldier
*****

Posti: Antarė
Postime: 1858
Antari Nr: 2935
Bashkangjitur: 25.09.2006drita

Pse bre qik mejher rrokesh te djemt....a thu ju melaqe jeni a?

Ani drejt me akuza ja nise a phaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Jo po do ju themi

A M'NJOHISH MU, KUSH IJE TAJ......

Ky postim ėshtė ndryshuar nga LirimShabani nė 19.03.2008, 17:52


----------------------------------------
"Mallkue qoft njaj bir shqiptari, q'e ket gjuh t'perenis, trashigim qe ja la i pari, trashigim ai s'ja le fmis...."

"Bukuria qe vret...."

"The importance of being earnets..."
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 19.03.2008, 17:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Po T'DU oooo shpiert!


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
drita_fr
Postuar nė: 19.03.2008, 22:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 274
Antari Nr: 3625
Bashkangjitur: 27.10.2006pershendetje LirimShabani
jo jo nuk u rroka sen po aj vet tha qeshtu edhe esht e vertet per do do jo krejt ama asht e vertet
ja ma melaqe se qikat nuk gjan kerkun ehehe


me respekt
PM
Top
Student12
Postuar nė: 20.03.2008, 00:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 831
Antari Nr: 9485
Bashkangjitur: 13.09.2007me te than si me ta than me ta lyp a ma kishe dhan(1)


(1)portokalli.


----------------------------------------
Hala Madrid
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 20.03.2008, 00:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007(e ndalish ) xhi bojsh a je majr

kam tet thom ni muhabet...

hoo (ajo)

oj taj shaum te duue mi (ene ftajren e bon si per gjinah)

abe mo luj (kjo nis tallet)

Halis e kam shaum te due, ene nona shaum tka begenajs (ky tipi)

abe xhi folish (ajo)

Halis e kam se te due ene e kom per ozbillno(tash e ndron ftajren ene bohet pak serioz)

O taj gjal haj lem rahat se skom ato dallgia se baba ka thon niher shkollen mapa burrin(ajo i rajn me still kti)

Oni cauca majr prap mendo amoo mo haroo se shaum te due (ky prap bohet si per gjinah)

heheheh

ndahen te dy duke u mendau per llafet qe ja than njoni tjetrit...
hehyeheheh

tetovska shema ehehehhe

shaka ishte kjo mos e mirni shaum ngat zemres


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
dj_style
  Postuar nė: 20.03.2008, 02:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 348
Antari Nr: 4715
Bashkangjitur: 17.12.2006

I thuash ti hanksha corapet me lulet dhe donet me pajka(pika),
pastaj i thaujsh du ta ha ate vetllen xhi ma ki bo si shmigavac e keshtu me radhe.

Duhet ta perdoresh parashtesen si: Ti hanksha , ta hanksha etj se keto u pelqejne shume femrave ehehhe.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio