Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Asnjeher mos
Lijanaa
Postuar nė: 19.12.2012, 21:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 396
Antari Nr: 23187
Bashkangjitur: 18.08.2009Asnjeher mos me thuaj te dua................ Nese ti dhe zemra jote nuk ka ndjenja per mua.
Asnjeher mos me fol per ndjenjat............Nese ato nuk gjenden fare ne zemren tende.
Asnjeher mos kerko ta mbash doren time....... Nese ti mendon qe me von do ma thesh zemren.
Asnjeher mos me thuaj se do jetojm bashk.......Nese nuk e ke te planifikuar at genjeshter.
Asnjeher mos me thuaj pershendetje ......... Nese ti e di qe nje dit do te me thuash lamtumir.
Asnjeher mos me thuaj te kam engjull.........Nese e din se sdo te kujdesesh per te.
Asnjeher mos me thuaj te kam jet.......... Sepse jeten duhesh ta dish ta gezosh.
Asnjeher mos me thuaj je e imja ............ Nese nuk je i sigurt dhe i sinqert ne vetveten
Asnjeher mos me thuaj perjetesisht i joti jam........Nese me von do thuash kishte qen gabim

Nese vertet mendon perjetesisht.............. Ateher thuaje do provoj.
Kurr mos e thuaj pergjithmon ........... Sepse pergjithmon me ben te qajjjjjjjjjjj

PM
Top
Harith
Postuar nė: 20.12.2012, 00:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Sosht problemi te pala e pare (asnjehershi) po te pala e dyte qe ju beson fjalve kur sduhet e nuk ju beson kur duhet me ju besu.


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Lijanaa
Postuar nė: 21.12.2012, 20:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 396
Antari Nr: 23187
Bashkangjitur: 18.08.2009 Citim (Harith @ 20.12.2012, 01:16)
Sosht problemi te pala e pare (asnjehershi) po te pala e dyte qe ju beson fjalve kur sduhet e nuk ju beson kur duhet me ju besu.

Kurse unė mendoj se nese fjalet thuhen edhe duhet te besohen?
Apo mos jam gabim!
Pastaj kush kend e detyron tė genjejė, nėse nuk egziston sinqeriteti?

Per ketė shkak mati fjalet ne kandarin e floririt dhe pastaj fol, thuhet ne viset tona?!
PM
Top
Harith
Postuar nė: 21.12.2012, 20:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (Lijanaa @ 21.12.2012, 21:06)
Kurse unė mendoj se nese fjalet thuhen edhe duhet te besohen?
Apo mos jam gabim!
Pastaj kush kend e detyron tė genjejė, nėse nuk egziston sinqeriteti?

Per ketė shkak mati fjalet ne kandarin e floririt dhe pastaj fol, thuhet ne viset tona?!

Me qene bota dhe zemra e njeriut e bardhe atehere pajtohna me temen tende perndryhe teoria e jeme funksionon ne kete bote.


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Lijanaa
Postuar nė: 21.12.2012, 20:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 396
Antari Nr: 23187
Bashkangjitur: 18.08.2009 Citim (Harith @ 21.12.2012, 21:17)
Me qene bota dhe zemra e njeriut e bardhe atehere pajtohna me temen tende perndryhe teoria e jeme funksionon ne kete bote.

Tash me duhet te te jap te drejt, se ashtu eshte, teoria jote sundon ne kete bote materiale, fatkeqsisht.

Andaj nuk shihen dhe ndihen as zemrat, as femrat, as vertetsia, as drejtsia, por shihet vetem profiti.

Per sinqeritetin qe tregove smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
Harith
Postuar nė: 22.12.2012, 00:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (Lijanaa @ 21.12.2012, 21:25)
Tash me duhet te te jap te drejt, se ashtu eshte, teoria jote sundon ne kete bote materiale, fatkeqsisht.

Andaj nuk shihen dhe ndihen as zemrat, as femrat, as vertetsia, as drejtsia, por shihet vetem profiti.

Per sinqeritetin qe tregove smil3dbd4e4c2e742.gif

Epo ndoshta do vije koha qe kto fjalet qe i thash te jene te shkuara te harruara, shpresojme ne nje kohe ne gjenerata te tjera smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio