Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Qeni me i gjate ne bote, 220 centimetra
Dredheza
Postuar nė: 22.02.2010, 23:32
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Fotografi e jashtme

Qeni me i larte ne bote quhet Giant George dhe jeton ne Tucson ne Arizona se bashku me padronin e vet David Nasser.

Kafsha ka hyre ne Guinness e primateve duke u matur nga veshet deri tek bishti me nje gjatesi qe shkon ne 220 centimetra.

George eshte i larte 109 centimetra nga putra tek shpatullat.

Giant George i mori vendin rivalit te tij Titan, nga Grass Valley ne Kaliforni, me pak centimetra me shume.


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 22.02.2010, 23:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Dredhėza

-Ju thatė qeni dhe na sollėt foton e njė gomari smil3dbd4d4e4c4f2.gif
-E pashė edhe nė tv dhe u befasova shumė nga e gjithė kjo!


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Prijam
Postuar nė: 22.02.2010, 23:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 485
Antari Nr: 20474
Bashkangjitur: 06.02.2009

Kukuuu c fare kaliiii smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
cesc
Postuar nė: 22.02.2010, 23:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009Mashalla, mashalla smil3dbd4d8676346.gif
A do ritet me ky apo jo!!!


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
VesaVesa
Postuar nė: 22.02.2010, 23:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1772
Antari Nr: 16806
Bashkangjitur: 13.08.2008 Citim (cesc @ 23.02.2010, 00:47)
Mashalla, mashalla smil3dbd4d8676346.gif
A do ritet me ky apo jo!!!

smil4a8acf219332d.gif pronari apo qeni?


----------------------------------------
When we have lost everything,including hope,life becomes a disgrace,and death a duty.
PMMSN
Top
Embargo
Postuar nė: 22.02.2010, 23:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008I madh smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
cesc
Postuar nė: 22.02.2010, 23:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (VesaVesa @ 23.02.2010, 00:48)
smil4a8acf219332d.gif pronari apo qeni?

Pronari, pronari qe te krijohet nje far balansi te pakten! smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 22.02.2010, 23:55
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008 Citim (Mbinjeriu @ 23.02.2010, 00:34)

-Ju thatė qeni dhe na sollėt foton e njė gomari smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif hahah hahahah haah


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
VesaVesa
Postuar nė: 22.02.2010, 23:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1772
Antari Nr: 16806
Bashkangjitur: 13.08.2008 Citim (cesc @ 23.02.2010, 00:53)
Pronari, pronari qe te krijohet nje far balansi te pakten! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

mos u boft! smil4a8acf04758ae.gif


----------------------------------------
When we have lost everything,including hope,life becomes a disgrace,and death a duty.
PMMSN
Top
Rolling
Postuar nė: 22.02.2010, 23:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1088
Antari Nr: 19260
Bashkangjitur: 01.01.2009katastrof qen nuk i ka hije qe njiher qen e loqk :


Fotografi e jashtme

si dhe qe e preferoj shume:


Fotografi e jashtme

dhe

Fotografi e jashtme

smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
how can i miss you if you won't go away?
BIK means Lopa mashkell :)))))
__________________________________
Snoopy
PM
Top
packs
Postuar nė: 22.02.2010, 23:59
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Paska lu basketboll shume .


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 23.02.2010, 00:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Uaaa, m'tuti! smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 23.02.2010, 00:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (packs @ 23.02.2010, 00:59)
Paska lu basketboll shume .

smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Prijam
Postuar nė: 23.02.2010, 00:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 485
Antari Nr: 20474
Bashkangjitur: 06.02.2009 Citim (Sybella @ 23.02.2010, 01:07)
Uaaa, m'tuti  smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Pse fol fjale t pista Sybella smil3dbd4d8676346.gif

smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Dredheza nė 23.02.2010, 11:50
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 23.02.2010, 09:41
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Mbinjeriu @ 23.02.2010, 00:34)
-Ju thatė qeni dhe na sollėt foton e njė gomari smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Kush i bie te jete gomari, ai ne te majte apo ai ne te djathte ? smil4a8ad6df85dde.gif smil4a8ad6df85dde.gif


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio