Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mishi i pulės dhe pomfriti tė bėjnė homoseksual!
Sybella
Postuar nė: 24.04.2010, 00:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Mishi i pulės dhe pomfriti tė bėjnė homoseksual! smil4a8acf219332d.gif

Fotografi e jashtme

Kryetari i Bolivisė, Evo Morales, nė njė samit pėr klimėn, deklaroi se mishi i pulės dhe pomfriti, pėr shkak tė trajtimit tė tyre hormonal dhe gjenetik, tė bėjnė homoseksual. Pėrveē kėsaj, mishi i pulės, qė pėrpunohet me homrone femėrore, dhe konsumimi i patateve gjenetike, shkaktojnė rėnie tė flokėve, shtoi ai.

Brazili, eksportuesi mė i madh nė botė pėr mish pule, reagoi menjėherė me kundėreagim duke thėnė se presidenti bolivian nuk ėshtė i vetėdijshėm pėr rėndėsinė e proteinave qė gjenden nė kėtė lloj tė mishit, pa tė cilin s’mund tė paramendohet tryeza.

msn.de

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Sybella nė 24.04.2010, 00:08


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
T.H.C-Man
Postuar nė: 24.04.2010, 00:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 480
Antari Nr: 24600
Bashkangjitur: 27.02.2010auauau hahaha
PM
Top
T.H.C-Man
Postuar nė: 24.04.2010, 00:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 480
Antari Nr: 24600
Bashkangjitur: 27.02.2010ma palidhje xho skom lexu , gjysa e botes duhet pedera e lezbejka tjen
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 24.04.2010, 00:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Idiotizem tė thuhet njė budalllallek si ky!


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
packs
Postuar nė: 24.04.2010, 00:15
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Le te han zallė (rėrė) Evo , se behet burr' i fortė.
Per krejt ushqimet ia bej diqysh, ama pomfritin nuk mund e la.Ncncncncn. smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
FatiS
Postuar nė: 24.04.2010, 00:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 588
Antari Nr: 24339
Bashkangjitur: 20.01.2010Allah alllah!!! Cka snin njeri
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 24.04.2010, 00:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007Kete studim ndoshta e kan bazuar ne at gjelin qe bori VE...hahahah


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
---OXO---
Postuar nė: 24.04.2010, 00:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008Ok.
Por konsumimi i mishit te pules dhe pomfritit, me qe "terheqin polarisht" , nga raporti i hormoneve femrore, ateher kosumi i tyre, a ndikon qe lesbejkat, te duan meshkujt me teper.... smil4a8ad6df85dde.gif

Nese eshte e vertet, ateher Lesbejkat e kane gjetur ilachin , po chu be me bythkristit smil4a8acea04e4b2.gif


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top
---OXO---
Postuar nė: 24.04.2010, 00:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (packs @ 24.04.2010, 01:15)

Per krejt ushqimet ia bej diqysh, ama pomfritin nuk mund e la.Ncncncncn. smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Pa gajle, vazhdo te konsumosh ma teper, se ta shtojne oreksin t'i duash me teper meshkujt smil3dbd4d4e4c4f2.gif


E meshkujt nuk ben ta konsumojne, se edhe ata jane te prirur t'i duan meshkujt smil4a8acea04e4b2.gifBy the Way.
me qe mishi i pules neve meshkujve , s'na ben mire ,,,, ka zgjidhje , ja grahim mishit te MIJUT TE BARDHE, afersisht te njeten shije e kan smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 24.04.2010, 00:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Ne samit per klimen paska folur per homoseksualizem smil4a8ad6df85dde.gif smil4a8ad6df85dde.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 24.04.2010, 00:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007 Citim (Embargo @ 24.04.2010, 01:27)
Ne samit per klimen paska folur per homoseksualizem smil4a8ad6df85dde.gif smil4a8ad6df85dde.gif

po de edhe ato e nxehin klimen...hahahahha


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
nightelf
Postuar nė: 24.04.2010, 00:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.2008Lexoheni mire dhe mos ja futni kot, eshte nje gje shum e mundshme sepse behet fjal per ushqim te ndryshuar gjenetikisht!!!


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 25.04.2010, 15:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (---OXO--- @ 24.04.2010, 01:23)
By the Way.
me qe mishi i pules neve meshkujve , s'na ben mire ,,,, ka zgjidhje , ja grahim mishit te MIJUT TE BARDHE, afersisht te njeten shije e kan smil3dbd4e4c2e742.gif

Mishi i miut tė bardhė!!!! smil3dbd4d8676346.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
nassi
Postuar nė: 25.04.2010, 15:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1977
Antari Nr: 22853
Bashkangjitur: 12.07.2009asgje...larg osht e verteta nga kjo qe thuhet


----------------------------------------
Zoti te dha nje fytyre . Ti pse i shton vetes edhe 100 tjera?
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 25.04.2010, 15:45
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006I ka lene mendja keta komunistet.
Njeri thote femrat shkaktojne termet, tjetri thote mishi i pules te beka homoseksual.

Po mishi i gjelit?
A perfshihet ke mishi i pules apo si ia bejme hallit?!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio