Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Menduh Thaēi rizgjidhet kryetar i PDSH-sė
EDI.RAMA
Postuar nė: 20.03.2011, 20:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008Ka pėrfunduar procesi zgjedhor pėr kryetar tė ri tė Partisė Demokratike Shqiptare nė punimet e Kongresit tė pestė zgjedhor qė zhvillohet nė Tetovė. Pėr kryetar tė PDSH-sė rizgjidhet Menduh Thaēi me 406 vota pro kundrejt kundėrkandidatit ish ministrit te Kultures Arifikmet Xhemaili me 113 vota ndėrsa si tė pavlefshme janė shpallur 59 fletvotime.
Nė kėto momente pėrveē kreut tė partisė nė kongres me moton “Lartė e mė lartė PDSH”, do tė zgjedhen edhe anėtarėt e Kryesisė Qendrore dhe anėtarėt e kuvendit Qendror. Me propozim tė kreut tė ri tė partisė, do tė zgjedhet edhe sekretari i pėrgjithshėm si dhe katėr nėnkryetarėt.
Vijon mė vonė…Fotografi e jashtmeFotografi e jashtme


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
diversity
Postuar nė: 20.03.2011, 21:01
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 26310
Bashkangjitur: 20.03.2011Gezohem per demokracin e brendshme qe ka filluar ne PDSH besoj se shpejti do filloj edhe ne partite e tjera shqiptare ne maqedoni
Deri tani kryetaret e partive shqiptare ne maqedoni dilnin ne votimet brenda partiake pa kunderkandidat
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 20.03.2011, 21:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Lideret tan gjith jan Si Gadafi gjithqka ndryshon ne parti pos Kreut te partis.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Trishtimi nė 20.03.2011, 21:08


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
osmen
Postuar nė: 20.03.2011, 21:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 757
Antari Nr: 24462
Bashkangjitur: 05.02.2010i deshirojme suksese mirpo lart me lart gjithashtu edhe varferia cdo dite larte e me larte shkon kur do te nisin betejen kunder varferise e cila troket cdo dite ne cdo dyer cdo dite balafaqohemi me papunsi te madhe korupcion ne institucione nepotizem kur de nisen ti zgjedhin problemet qe me te vertete ballafaqohen qytetaret
PM
Top
cesc
Postuar nė: 20.03.2011, 21:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009Me pelqeu sllogani i PDSH-se...

Larte, me larte, me larte, shume larte...me larte dhe ja ku erdhem te PDSH-ja. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Omer_Baba
Postuar nė: 20.03.2011, 22:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 478
Antari Nr: 24841
Bashkangjitur: 05.04.2010Larte, me larte..,PDSH

Poshte
Me poshte
POPULLI

smil3dbd4daabd491.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Omer_Baba nė 20.03.2011, 22:15


----------------------------------------
"Mos iu qas asaj per te cilen nuk ke njohuri,pse te degjuarit,te pamet dhe zemra,per te gjitha keto ka pergjegjesi" Kur'ani,17:36
PM
Top
buki.buli
Postuar nė: 20.03.2011, 22:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 357
Antari Nr: 22646
Bashkangjitur: 21.06.2009nuk esht lider ki po mashtrues. cdo her thot nese i humb zgjethjet do jap dorheqje po prap se prap genjen. esht lideri me i prishur nder shqipetaret cdo gje te keqe ju ka sjell popullit shqipetar. fund kti mashtruesi duhet ti jepet


----------------------------------------
Dituria eshte e gjate.JETA e shkurter .DITA eshte e shkurter puna e gjate
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 20.03.2011, 22:16
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008 Citim (Trishtimi @ 20.03.2011, 22:08)
Lideret tan gjith jan Si Gadafi gjithqka ndryshon ne parti pos Kreut te partis.

smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
sanitari
Postuar nė: 20.03.2011, 22:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 366
Antari Nr: 10957
Bashkangjitur: 11.11.2007Nė kėto momente pėrfundoi kongresi me moton “Lartė e mė lartė PDSH”, ku janė zgjedhur anėtarėt e Kryesisė Qendrore dhe anėtarėt e kuvendit Qendror. Me propozim tė kreut tė ri tė partisė, si sekretar gjeneral i PDSH-sė ėshtė zgjedhur Dr. Metin Izeti kryetari i degės sė PDSH-sė pėr Tetovė, ndersa per nėnkryetar jane zgjedhur Dr. Mirushe Hoxha, Dr. Arifikmet Xhemaili, Valon Bela dhe Azem Ismani.
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 20.03.2011, 22:30
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008 Citim (sanitari @ 20.03.2011, 23:17)
ndersa per nėnkryetar jane zgjedhur , Valon Bela

A nuk kishte ky Valon Bela parti te veten?!?!?!?


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
---OXO---
Postuar nė: 20.03.2011, 22:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (Anubisi-E @ 20.03.2011, 23:30)
A nuk kishte ky Valon Bela parti te veten?!?!?!?

Kishte,kishte...!

I dorrezoi "dosjet" anti-BDI,,,dhe e shuajti partin e tije, per t'u bere nenkryetar ne nje parti tjeter.
----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top
Ebu_Alban
Postuar nė: 21.03.2011, 00:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 962
Antari Nr: 26262
Bashkangjitur: 13.03.2011 Citim (Omer_Baba @ 20.03.2011, 23:13)
Larte, me larte..,PDSH

Poshte
Me poshte
POPULLI

smil3dbd4daabd491.gif

Kjo llogoja e dyt do tu ngjante shume jo vetem asaj por gati te gjithave.:D


----------------------------------------
Behu si ora e sakt,por mos u ben si ora qe cdokush t'ju kurdis .
PM
Top
Ebu_Alban
Postuar nė: 21.03.2011, 00:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 962
Antari Nr: 26262
Bashkangjitur: 13.03.2011Cka premtoj kryetari i rri?
A tha se do i fitoje zgjedhjet perserij ?


----------------------------------------
Behu si ora e sakt,por mos u ben si ora qe cdokush t'ju kurdis .
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 21.03.2011, 00:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009URIME KRYETAR


P.s edhe pse shum jam LODH ne KONGRES


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
-Capo-
Postuar nė: 21.03.2011, 01:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 64
Antari Nr: 26214
Bashkangjitur: 05.03.2011Urime dhe Suksese..


----------------------------------------
Kurr nuk do perulem . . . Nga ASKUSH dhe nga ASGJE . . . !!
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio