Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Tenton te vetevritet fansi i Adelina Ismajlit
Lexo
Postuar nė: 04.02.2012, 16:13
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Nje fans i zjarrte i kengetares Adelina Ismajli, eshte bere objekt i nje ceshtje serioze ne FB, pasi ka kercenuar me vetevrasje nese nuk takohet me idhullin e tij, e cila per momentin ndodhet ne Zvicer.

Ka reaguar menjeher pas deklarates se tij “Bombe” zedhenesja zyrtare e saj, Rudina Idrizaj, duke tentuar te neutralizoj te riun, i cili me sa duket eshte ne depresion. Kushdo qe njeh familjen e Granit Behramit, ju lusim te kontaktoni menjeher. Jeta e dikujt eshte ne rrezik dhe cdo kercenim per vetvrasje duhet marre seriozisht.

Graniti eshte fans i Adelines dhe ka disa dite qe kercenon me vetvrasje nese nuk e takon Adelinen, shkruan gazeta Standard. Ne nuk kemi mundesi qe menjeher sot te bejme te mundur takimin, ndaj ju lusim te na ndihmoni lidhur me Granitin. Granit te lutem mos ndermerr asgje, do te mundesojme takimin me Adelinen, vetem prit, thote zedhenesja e Adelines.


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 04.02.2012, 16:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012zort tmadh paska,hehehe,nese aq mendjelehet eshte le te mbytet se do takohet ne ferr me Adelinen
PM
Top
Harith
Postuar nė: 04.02.2012, 17:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.20081. Kjo mundet me qene vetem nje loje e ktij djali si pike e pare.
2. Nese nuk eshte loje ky nuk ka mend.
3. Nese nuk ka mend le te qojn Shtime.
4. Nese e qojne ne Shtime le te lidhin per kreveti.


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
ßina
Postuar nė: 04.02.2012, 19:13
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (Harith @ 04.02.2012, 18:36)
1. Kjo mundet me qene vetem nje loje e ktij djali si pike e pare.
2. Nese nuk eshte loje ky nuk ka mend.
3. Nese nuk ka mend le te qojn Shtime.
4. Nese e qojne ne Shtime le te lidhin per kreveti.

1) Nese eshte loje, eshte loje e depresivit.
2) Ky mend ka, po i ka ne deresion.
3) Nuk eshte per Shtime hale.
4) Le te lidhin per medikamente qe me pshtu prej Shtimes (depresionit). smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
artina
Postuar nė: 04.02.2012, 19:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1039
Antari Nr: 8399
Bashkangjitur: 13.07.2007S`me besohet se dikush ka idhull diken.Te gjithe jemi njerez jemi njesoj.Cka ka Adelina Ismajli me teper se ne tjeret pa ta kesh idhull.
p.s. une per vete skam pasur idhull askend as edhe sdo kem ndonjehere, me duket budallaki e madhe per me pas idhull pa moooo Adelina Ismajlin nje femer pa vlera te gerditen ku e shikon.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga artina nė 04.02.2012, 19:55
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 04.02.2012, 20:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010Ose eshte e kurdisur nga Adelina, se helbete i rritet rejtingu pak e qeshtu smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 04.02.2012, 20:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Rast i ran koka.
Edhe une po tham kush e njeh ket Granitin me tregoni,ta jep ni litar te fort me mbyt vetin,se ndoshta nuk ka pare me blej.
Idioti i poshter


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
A33
Postuar nė: 04.02.2012, 20:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 180
Antari Nr: 26823
Bashkangjitur: 14.08.2011 Citim (Avalon @ 04.02.2012, 14:31)
Ose eshte e kurdisur nga Adelina, se helbete i rritet rejtingu pak e qeshtu smil3dbd4daabd491.gif

smil4a8acf686328f.gif

Para pak kohe ishte Adelina ne Kosove, pse ky "idhulli" nuk kerkoi qe te takohet me Adelinen sa ishte ketu por pasi iku Adelina ne France "doli" ky klyshi. smil4a8acf219332d.gif
PM
Top
FLAMUR_07
Postuar nė: 04.02.2012, 20:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 771
Antari Nr: 10777
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (Lexo @ 04.02.2012, 17:13)
Nje fans i zjarrte i kengetares Adelina Ismajli, eshte bere objekt i nje ceshtje serioze ne FB, pasi ka kercenuar me vetevrasje nese nuk takohet me idhullin e tij, e cila per momentin ndodhet ne Zvicer.

Ka reaguar menjeher pas deklarates se tij “Bombe” zedhenesja zyrtare e saj, Rudina Idrizaj, duke tentuar te neutralizoj te riun, i cili me sa duket eshte ne depresion. Kushdo qe njeh familjen e Granit Behramit, ju lusim te kontaktoni menjeher. Jeta e dikujt eshte ne rrezik dhe cdo kercenim per vetvrasje duhet marre seriozisht.

Graniti eshte fans i Adelines dhe ka disa dite qe kercenon me vetvrasje nese nuk e takon Adelinen, shkruan gazeta Standard. Ne nuk kemi mundesi qe menjeher sot te bejme te mundur takimin, ndaj ju lusim te na ndihmoni lidhur me Granitin. Granit te lutem mos ndermerr asgje, do te mundesojme takimin me Adelinen, vetem prit, thote zedhenesja e Adelines.

Adelina eshte zemergjere ,i don fansat e vet
besoj se do te rri nje nat me kete djal dhe do te ja shpeton jeten smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
PEOPLE GET THE GOVERNMENT THEY DESERVE
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 04.02.2012, 20:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (A33 @ 04.02.2012, 21:42)
smil4a8acf686328f.gif

Para pak kohe ishte Adelina ne Kosove, pse ky "idhulli" nuk kerkoi qe te takohet me Adelinen sa ishte ketu por pasi iku Adelina ne France "doli" ky klyshi. smil4a8acf219332d.gif

Tabletat ma t'lehta atje, falso smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Edhe Kosova ende nuk eshte e zhvilluar si Zvicra, qe vlla shtet veq e permend dikush qe du me u taku me Adelinen ose ja kaj nonen virrna me kabell t'reshovit, n'vend merr termin smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Hej, as ndihma e shpejte ne Japoni nuk reagon keshtu, tak paret, tak samunin smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ai pak budall, ka pa vy me lyp shume me teper se (veq) me u taku smil3dbd4daabd491.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Avalon nė 04.02.2012, 20:46
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 04.02.2012, 20:53
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010uaaaaaaa qenka ba nami edhe kjo paska ndodhe aaaaaaaaaaaaaaa sa po me vjen keq per kete te krisur smile5u87yu45y.gif smile5u87yu45y.gif smile5u87yu45y.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
JustinianI
Postuar nė: 04.02.2012, 21:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 512
Antari Nr: 25876
Bashkangjitur: 01.01.2011ihaaa,... sa here kam menduar te bej vetevrasje dhe asnjera nga vipet nuk pranoi te kaloi nje fundjave me mua!

Hapja dritaren te kercej,ose ishte banesa ne perdhese,ose frigohesha se po lendohem smil3dbd4e5e7563a.gif

lol,tash e pyet Adelina kete tipin per centimetra,po nuk barazohesh me frajerin qe kam,ose nuk ia tejkalon,te ndihmoj te vetevritesh smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 04.02.2012, 21:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010Ke kishe ti ne mendje o trim? Mos me thuaj Meden smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
JustinianI
Postuar nė: 04.02.2012, 21:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 512
Antari Nr: 25876
Bashkangjitur: 01.01.2011 Citim (Avalon @ 04.02.2012, 22:48)
Ke kishe ti ne mendje o trim? Mos me thuaj Meden smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

hahahahaa

nuk thash vipa po vipe,e nese meda eshte vipe ta haj dreqi po varem me gajtan t'reshovit smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
ßina
Postuar nė: 04.02.2012, 21:58
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (JustinianI @ 04.02.2012, 22:50)
hahahahaa

nuk thash vipa po vipe,e nese meda eshte vipe ta haj dreqi po varem me gajtan t'reshovit smil3dbd4e5e7563a.gif

Nuk ki nevoje te varesh me gajtan hiq, vetevarje ma te madhe se me te shku menja te Mede katastrofa a ka. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio