Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 103 vendparkime tė reja nė rrugėn “Jane Sandanski”
alb_te
Postuar nė: 21.09.2012, 15:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Kanė vazhduar punimet pėr ndėrtimin e venparkimeve nė qytet. Nga Sektori pėr komunikacion, rrugė dhe tokė ndėrtimore bėjnė tė ditur se kanė filluar punimet pėr ndėrtimin e vendparkimit tė mbyllur nė rrugėn “Jane Sandanski”, i cili do tė pėrfshijė 103 vendparkime. Ndėrtimi i tij realizohet nė kuadėr tė aksionit pėr shtimin e vendparkimeve nė qytet, qė do tė pėrfshijė ndėrtimin e gjashtė vendparkimeve tė reja tė mbyllura me kapacitet tė pėrgjithshėm prej 800 vendesh.
Brenda kohės, komuna e Tetovės po punon edhe pėr shtimin e vendparkimeve zonale nė rrugėt dhe bulevardet mė te frekuentuara tė qytetit. Ky aksion ka pėr qėllim lehtėsimin e komunikacionit nė qytet.


ja linkhttp://www.tetova.gov.mk/al/press/798.html smil4a8acf686328f.gif
PM
Top
wolfy
Postuar nė: 21.09.2012, 23:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2592
Antari Nr: 23701
Bashkangjitur: 12.11.2009ku i vejn be kjo Jane Sandanski..


----------------------------------------
-= ULTRAS =-

Proud to be BALLIST !
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 22.09.2012, 00:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009wolfy........Jane Sandanski i vjen n'bullgari vlla hehehehehe ama lajmi jepet per qytetin e tetoves ;p.kta sjan si ata tjeret ,mrenda nates edhe emrat i ndrojn edhe bustet i hjekin edhe neser del nje funksionar i qeverise e thot do te ngreme padi hahahahahaha.ktu te ne krejt eshte cirkuz,nga politika,patriotizmi e keshtu me radhe,,,,,roft jande sandanski bashk me josif bagerin(vllazerim bashkim) toptan krejt hahahahhaha
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio