Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Njerzit e Humburr
babarekes
Postuar nė: 29.10.2015, 14:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Ku jeni bre njerez, duhet me u lyp ne emisionin Njerzit e Humbur.
Folni diqkaa dee, me mungon TIMI dhe EDI.RAMA por dhe shum tjerr


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ßina
Postuar nė: 08.11.2015, 22:54
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Sna ka met tjeter veq me gju ve ose gaz lotesjelles. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 09.11.2015, 18:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (ßina @ 08.11.2015, 23:54)
Sna ka met tjeter veq me gju ve ose gaz lotesjelles.  smil3dbd4daabd491.gif

Na duhen vezet neve te MK per tjeter qka, ju te KS i keni kry do pun te fmive nga 8-9 e tash gjuni sa tmundeni smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ßina nė 09.11.2015, 19:18


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ßina
Postuar nė: 09.11.2015, 19:21
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (babarekes @ 09.11.2015, 19:36)
Na duhen vezet neve te MK per tjeter qka, ju te KS i keni kry do pun te fmive nga 8-9 e tash gjuni sa tmundeni smil3dbd4e5e7563a.gif

Shuj mos u qel shume, se me te ni ata te Levisjes se Ve (ze) vendosjes ja u marrin eshte ato qe ju kane mbet, se diqyh jane shume te "dashurum" ne ve. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

P.S. tu u mundu me te citu pa dashje e kam prek opcionin korigjo, me fal a.


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 09.11.2015, 19:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (ßina @ 09.11.2015, 20:21)
Shuj mos u qel shume, se me te ni ata te Levisjes se Ve (ze) vendosjes ja u marrin eshte ato qe ju kane mbet, se diqyh jane shume te "dashurum" ne ve. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

P.S. tu u mundu me te citu pa dashje e kam prek opcionin korigjo, me fal a.

Bessoj qe me kuptove qka dojsha me thaan ahahahah, neve ende na duhen VEZET per tejetrr qkaa :D


P.s
Ani Sesh problem


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ßina
Postuar nė: 09.11.2015, 19:30
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (babarekes @ 09.11.2015, 20:24)
Bessoj qe me kuptove qka dojsha me thaan ahahahah, neve ende na duhen VEZET per tejetrr qkaa :D


P.s
Ani Sesh problem

Besoj qe me kuptove qe edhe une te kuptova. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 09.11.2015, 19:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (ßina @ 09.11.2015, 20:30)
Besoj qe me kuptove qe edhe une te kuptova. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Talente je TY, jo me kot te kam shoqe mat mirr, se vallah rrend eshte mem kuptu muu dikush smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ßina
Postuar nė: 09.11.2015, 19:46
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (babarekes @ 09.11.2015, 20:31)
Talente je TY, jo me kot te kam shoqe mat mirr, se vallah rrend eshte mem kuptu muu dikush smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif

Nime a pate sukses ne gjetjen e njezve te humbur, nja veq u gjet (kishe une) po tjert. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 09.11.2015, 19:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (ßina @ 09.11.2015, 20:46)
smil3dbd4e4c2e742.gif

Nime a pate sukses ne gjetjen e njezve te humbur, nja veq u gjet (kishe une) po tjert. smil3dbd4e5e7563a.gif

Ty dhe EDI.RAMA-n u kam gjeett tjeret joo ende, se dii pse jan humb hmm


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 16.11.2015, 16:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007Spaska njeri te gjall.


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Trishtimi
Postuar nė: 19.09.2016, 23:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Naten po kam frig ta vizitoj ket forum po me kap trishtimi , mbreteron qetsia.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
alvin
Postuar nė: 02.10.2016, 19:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 19.11.2016, 13:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
ZeroCooL
Postuar nė: 27.11.2016, 21:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Admin
Postime: 1456
Antari Nr: 5
Bashkangjitur: 27.11.2004smil4a8acec9ecea0.gif


----------------------------------------
Doing nothing is very hard to do ... you never know when you're finished.

Leslie Nielsen
PMUsers Website
Top
Njona_GV
Postuar nė: 07.12.2016, 13:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009Shuume pershendetje per shoqerin e vjeter. Rastesisht mu kujtu Forumi sot dhe me forumin mu kujtu edhe ni pusto vaket smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio