Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ndihme: Provimi pranues ne mjeksi, Pytjet e provimi pranues ne mjeksi
fatlummi
Postuar nė: 23.05.2011, 09:07
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 26526
Bashkangjitur: 23.05.2011A ka mundesi qe dikush te postoj pytjet e ndonje provimi pranues ne mjeksi te viteve te kaluara, ose te me tregoj se ku mund te gjej ndonje liber ose si mund te pergatitem per provim.
Nese ka ndokush mund te me dergoj ne e-mail: fat_lumi11@hotmail.com
Ju faleminderit !
PM
Top
sh.i
Postuar nė: 23.07.2011, 15:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 984
Antari Nr: 15279
Bashkangjitur: 01.05.2008 Citim (fatlummi @ 23.05.2011, 10:07)
A ka mundesi qe dikush te postoj pytjet e ndonje provimi pranues ne mjeksi te viteve te kaluara, ose te me tregoj se ku mund te gjej ndonje liber ose si mund te pergatitem per provim.
Nese ka ndokush mund te me dergoj ne e-mail: fat_lumi11@hotmail.com
Ju faleminderit !

Fatlum,e ke fjalen per shkolle te mesme te mjeksise apo fakultet ? Nese eshte per fakultet s'na tregove se ne cilin uneverzitet deshiron te konkurosh ? Per Shkup dhe Tetove nuk ke provim pranues.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga sh.i nė 23.07.2011, 15:47


----------------------------------------
Autoritet po-dhe jo majoritet.
PM
Top
dafina2011
Postuar nė: 04.09.2011, 06:45
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 26863
Bashkangjitur: 04.09.2011Pyetje nga provimi pranus mjeksi mundeni me i gjet ne kete linkun : http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2...03218378&type=1
Pytjet jan prej provimeve te ndryshme duke perfshir edhe kto te fundit ne te dy rastet (edhe me 26 korrik dhe 5 gusht) .Suksese! [COLOR=red][SIZE=7][FONT=Times][B]
PM
Top
dafina2011
Postuar nė: 04.09.2011, 06:46
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 26863
Bashkangjitur: 04.09.2011Pyetje nga provimi pranus mjeksi mundeni me i gjet ne kete linkun : http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2...03218378&type=1
Pytjet jan prej provimeve te ndryshme duke perfshir edhe kto te fundit ne te dy rastet (edhe me 26 korrik dhe 5 gusht) .Suksese! [COLOR=red][SIZE=7][FONT=Times][B]
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio