Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      AktivitetFaqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> SMS PER Bajram
Frenki
Postuar nė: 06.12.2008, 23:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008Ne kete dite te shenjte
qdo musliman feston
Nje engjull parajse
Kuranin shfleton
Nje urate e Zotit ne qdo
Porte troket
Me fat Bajramin e qdo te mire ne jete !


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
aniita
Postuar nė: 06.12.2008, 23:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 937
Antari Nr: 18853
Bashkangjitur: 03.12.2008Aroma e Bajramit,tingeillma e ezanit,
deperton thelle dhe shpon zemren e muslimanit,
mbreteron gezimi e hareja
ne te gjitheve na bashkon feja.

Festen e Bajramit te gjitheve ua uroj
posaqerisht vellezerve e motrave,
selam ju dergoj,
ne rruge te delire Allahu na udhezofte,
xheneti stacioni i fundit per ne qofte.


----------------------------------------
past
PM
Top
Essa
Postuar nė: 06.12.2008, 23:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008 Citim (_burberry @ 07.12.2008, 01:28)
Ne kete dite te shenjte
qdo musliman feston
Nje engjull parajse
Kuranin shfleton
Nje urate e Zotit ne qdo
Porte troket
Me fat Bajramin e qdo te mire ne jete !

a bene me ua dergu miqve te mi kete sms


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 06.12.2008, 23:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008po per ate e hapa temen..qe keto sms ti dergoni diten e bajramit...


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 06.12.2008, 23:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008Drita e kesaj dite le ta ngroh shpirtin tuaj,,gezimi le ta munde hidherimin,,zoti ua dhashte ate qe nuk e keni,,dhe ua shtofte ate qe e keni,,,,me fat dhe shum te mira ne familjen tende URIME FESTA E BAJRAMIT


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Essa
Postuar nė: 06.12.2008, 23:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008burberry flm shume , ate e zgjodha qe ta shperndaj


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 06.12.2008, 23:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008Festa E Bajramit

Faqebardhe Na Qoft Bajrami
E Na Percjellt Hallalli E Jo Harami
Si Per Vjete, Edhe Kete Dite
Me Bakllava Me E Prit

Mos Me I Harru Nevojetaret
Si Na Kane Mesuar te paret
Me Qene Ne Shpirt Te Paster Si Loti
Mllef Dhe Zili Nuk Duron Zoti

Kush I Thote Vehtit Fetar
Duhet Haptas Edhe Ne Pazar
Mos Me Prite Vetem Bajramin
Me E Qite Ne Shesh Haramin

Me Zemer Te Mire E Per Shume Mot
Mos Ju Shkoft Mundimi Kot
Kete Urim Me Zemer Te Mire
E Dergon Hubejbi me DeshireP.S-kjo poezi eshte mare nga antari yne koleg viena-boy.-flm vllaj.----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 06.12.2008, 23:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008 Citim (_burberry @ 07.12.2008, 01:39)
po per ate e hapa temen..qe keto sms ti dergoni diten e bajramit...

a ben t i ndajm ,un e mar te paren ti te dyten poezi.
mos me na diktu njerzit per bajram . smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
ej flm shum te mira i paske zgjedh


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 06.12.2008, 23:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008nese mundet edhe dikush tjeter me postu sms per bajram...


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
thales
Postuar nė: 06.12.2008, 23:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 564
Antari Nr: 16213
Bashkangjitur: 29.06.2008Urime Kurban Bajramin

Sa lumej rrjedhin uje por zemrat nuk i mbushin
Sa pyje digjen por shpirtrat nuk i ngrohin
Sa yje vezullojn por zemrat tona nuk i ndrycojn
Sa male i takojn qyejt por krenari nuk japin
Thesare pa mbarim qe lumturi kurre s’falin
Zemra e vertet i kalon kto kufij
Zemra ka nevoj per nje qeter dashuri(ALLAHUN)
Se zemren se mbush uji lumejve
Zemren e mbushin lotet e shpreses
Se zemren nuk e ngroh zjarri
Por krenarin ia jep vetem Islami
Ne ket dite madheshtore te Allahut
Gezimi,mirsia qofshin pjes e pandashme e lumturis suaj
Me lejoni qe t’iu uroj per shume mote
Gezuar Kurban Bajramin
----------------------------------------
Mos e ler asnjehere personin qe do per nje person qe pelqen, pasi nje dite personi qe pelqen do te te lere per personin qe do
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 07.12.2008, 00:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008Nje pellumb i shkuar
ne dritare troket
mos nguro po hap dritaren
se dicka e mir te pret,
ne krahet e tij ka nje porosi
URIME BAJRAMI ZOTI QOFT ME TY...----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
lara
Postuar nė: 07.12.2008, 00:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 506
Antari Nr: 18193
Bashkangjitur: 29.10.2008Mirse vjen Bajram
ne ket Dit te verferve ju Prejm Kurban
qe Mos ti harrojm Jetimat ashtut qysh na ka Porosit Allahu i madhrum.
URIME BAJRAMI....


----------------------------------------
Njeriut nuk i jepet rasti i dyt qe te bej pershtypjen e pare.
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 07.12.2008, 00:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008All-llahu ju shperbleft per kto SMS.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Genius.D
Postuar nė: 07.12.2008, 01:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1643
Antari Nr: 18720
Bashkangjitur: 26.11.2008Me lule ne dore,Me Respekt shpirtror,Me Dashuri t'vertet,
Me shpirt te Sinqert ju uroi KURBAN BARJAMIN dhe t'gjitha t'mirat ne jete.
smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Genius.D nė 07.12.2008, 01:16


----------------------------------------
Kur te kthehesh ne shtepi nese me gjen duke studiuar te lutem me zgjo nga gjumi
( v ) PRIZREN ( v )
MANCHESTER UNITED BEST TEAM
PM
Top
BigLover84
Postuar nė: 07.12.2008, 01:48
Quote Post


Aldente
*****

Posti: Antarė
Postime: 1218
Antari Nr: 10803
Bashkangjitur: 08.11.2007Sot bajramin nga zemra ta uroj
Fat e shėndet nė jetė tė dėshiroj
Drita e Allahut rugėn ta ndriēoftė
Xhenneti stacion i fundit pėr ty qoftė.
ME FAT FESTA E KURBAN BAJRAMIT.


----------------------------------------
G Z, Sch,ZPM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio