Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "Djali qė pa ėndėr vdekjen dhe dėnimin, Film Islam mepėrmbajtje shumė tė mirė Is
Meli_Te
Postuar nė: 14.06.2009, 10:38
Quote Post


Moderatore
***

Posti: Antarė
Postime: 33
Antari Nr: 2875
Bashkangjitur: 22.09.2006Ky film ka qenė deri vonė vetėmnė Gjuhėn Arabe por tash elhamdulilah e kemi pėrkthyer me titrat nė gjuhėn Shqipe Shikone dhe do tė binden.SHIKO KĖTU


----------------------------------------
Pejgamberi a.s. ka thene: "Nuk do te levize njeriu nga vendi Diten e Gjykimit pa mos u pyetur per kater gjera : per jeten ku e ka kaluar, rinine ku e ka harxhuar, per diturine cka ka bere me te, dhe pasurine si e ka fituar dhe ku e ka harxhuar.
PM
Top
doc
Postuar nė: 14.06.2009, 17:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2406
Antari Nr: 18959
Bashkangjitur: 09.12.2008video shume e mire....zoti te shperblefte


----------------------------------------
para se te veprosh mendo...

aventurat kalojn shpejt.........
PM
Top
want3d
Postuar nė: 14.06.2009, 17:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007kete e kam pare ne gjuhen arabe, dhe ne fund kur fillon ky djaloshi te falet e verej se eshte prej shiave(armiqte e islamit te paster), mirepo ka gjera qe jane sahi- te vertetaa ne kete dokumenar.

P.S ne sexhde bihet apo perkulet muslimani me 7 pjese te trupit, nje prej tyre eshte te biesh me ball bashke me hunden, ndersa ky bjen vetem me ballin e tij mbi nje gure.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga want3d nė 14.06.2009, 17:41


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio