Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      AktivitetFaqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Prishja E Agjerimit?
fancy_boy
Postuar nė: 22.09.2006, 22:00
Quote Post


Shetitje neper Mjegull
*****

Posti: Antarė
Postime: 277
Antari Nr: 9
Bashkangjitur: 28.11.2004Pa dyshim se njerėzit zakonisht urojnė dhe pėrgzojnė gjėrat e mira qė u ndodhin njerėzve nė jetė. Ata u pėrgėzojnė lindjen e fėmijės, hyrjen nė punė, dasmat, tubimet miqėsore, etj, mirėpo tė paktė janė ata qė ua pėrgėzojnė njėri tjetrit ardhjen e kėtij muaji tė bekuar, muajit Ramazan.


Publikim i gėzimit dhe lumturisė pėr ardhjen e kėtij muajit tė bekuar


Ashtu sikurse gėzohet njeriu nė jetė pėr gjėra tė mira qė i ndodhin, aq mė shumė duhet tė gėzohet dhe ta publikon kėtė gėzim, kur t’i ofrohet mundėsia pėr adhurim dhe respekt ndal All-llahut, [subhanehu ve teala].

ANDAJ JU UROJ KET MUAJ TE BEKUAR.


----------------------------------------
Mos u Mba se je, Mos u Mba se ke, Se Askush Nuk je Vetem nje Grusht DHE !
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
webm
Postuar nė: 22.09.2006, 22:32
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Urime per te gjithe edhe nga ana ime personale.

Zoti ju ndihmoft te gjitheve duke jua begatuar ditet me lumturi dhe fat.


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top
Blerim
Postuar nė: 23.09.2006, 00:31
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004Me fat Ramazani...

ketu me posht keni nje Imsak per kohen e Ramazanit ne Maqedoni

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
ardi_pr
Postuar nė: 23.09.2006, 11:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 811
Antari Nr: 1964
Bashkangjitur: 03.08.2006
Me kete Kartoline, ju u uroj Muajin e Shenjet te Ramazanit, te gjithe besimtareve musliman!

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Atdhetar jam, por edhe fetar si duhet. Atdhetari pėrse turp tė ketė tek thotė e dua me shpirt fenė e vet. Hafiz Ali Korēa
PMYahoo
Top
blerim-blero
Postuar nė: 23.09.2006, 16:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006URIME URIME URIME

Urime Festa e muajt te shejte te ramazanit,paqja dhe meshira e Allahut qofshin mbi shqipetaret kudo qe jane,

PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
USSH
Postuar nė: 23.09.2006, 16:06
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 38
Antari Nr: 26
Bashkangjitur: 01.12.2004
Unioni i Studentėve Shqiptar USSH-ja ( Kosovė, Shqipėri,Maqedoni, Mal ė zi dhe Diasporė) ju uronė tė gjithė Besimtarve tė Fesė Isalame Muajn e madhnushem te Ramazanit , agjerim tė letė dhe paqe nė mes neshė.

PMUsers Website
Top
aristoteli
Postuar nė: 23.09.2006, 23:36
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Gjithashtu edhe une Ju uroj te gjithe vizitorve ne faqen e mrekullueshme dhe nje Urim te vecant per Staffin e pa lodhshem qe nuk jan ndalur vetem per ne te sjellin cdo minut gjera per knaqesin tone.

Urime Muajn e Ramazanit inshallah agjerim te lehet te gjithe


----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 23.09.2006, 23:40
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Meqe paskam munguar une ne Urime te ketij muaj te madherishem ju Uroj nga zemra te gjithve viztorve musliman Agjerim te leht

Urime


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
me_ty
Postuar nė: 24.09.2006, 17:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 128
Antari Nr: 971
Bashkangjitur: 08.04.2006
Me fat muaji i Ramazanit

Kjo dhurate e madhe e Allahut derguar te gjithe besimtareve ne siperfaqen e tokes na befte me te devotshem.

Lusim Allahun qe te na mundesoje qe ta agjerojme me lehtesi, dhe te fitojme te gjitha dhuntite e ketij muaji qe i ka pergatitur per besimtaret.

urime urime urime...
PM
Top
platinaa
Postuar nė: 25.09.2006, 16:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 142
Antari Nr: 2020
Bashkangjitur: 06.08.2006M E F A T


Allahu ua pranofte agjerimin.te gjithe njerezve qe i hapen deren muajit me te bukur te vitit,te gjitheve qe i hapen zemrat e tyre dhe qe e pranuan urdherin e Allahut.Me fat Ramazani dhe agjerim te lehte,Allahu u shperblefte me te gjitha te mirat.
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLMSN
Top
spartacus
Postuar nė: 25.09.2006, 19:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006TE GJITHEVE ME FAT MUAJI I SHENJTE I RAMAZANIT

ME RESPEKT nga spartacus
PM
Top
dajki
Postuar nė: 25.09.2006, 22:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006urime urime

Dhashte Zoti qe me lehtesim ta kalojm kete muaj te shenjte,e te bekuar.
eshte edhe nje mundesi nder te shumtat qe na ofron Allahu xh.sh.per pastrimin e mekateve.Urime nga thellsia e zemres,ty dhe mbar vellezerve musliman an e mban rrozullit toksor.

Me rrespekt Dajki


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
bashko_av
Postuar nė: 26.09.2006, 00:05
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 2944
Bashkangjitur: 25.09.2006Ju uroj MUAJIN E MADH TE MUSLIMANVE RAMAZANIN
Paqja dhe meshira e ALL-LLAHUT qofte mbi ju.
PM
Top
delicious_as_me
Postuar nė: 26.09.2006, 13:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 1111
Bashkangjitur: 04.05.2006Urime te gjithe muslimaneve,bekimi,meshira dhe begatite e Allahut xh.sh. qofshin mbi gjithe ju dhe mbi te derguarin e Allahut(paqa dhe meshira qoft mbi te) qe per Zot te tyre e njohin Allahun xh.sh.


----------------------------------------
???
PMYahoo
Top
KSBeni
Postuar nė: 27.09.2006, 03:55
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 1086
Bashkangjitur: 28.04.2006Zonja dhe Zotri
pik se paru ju Uroj te gjithve festen e muajit Ramazan,All-llahu ishalla na ndimon kudo qe tjemi..

kam nje pytje Vllezer dhe Motra ,aka mundesi dikush tme tregon se ku mundem mej gjetur Tekste ilahish Shqip

si keni mundesi ju lutemi te kontaktoni ne emailen time

oha_ha@hotmail.com ose HP www.zenel-kadriu.de
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio