Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ēfare feste eshte sot?
admi
Postuar nė: 14.02.2011, 22:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 298
Antari Nr: 21630
Bashkangjitur: 13.03.2009Ankete e realizuar nga TV Koha me rastin e festes se sotshme, ndiqni se cfare feste eshte, prononcimet e qytetareve!!!!!!!!!!

http://www.facebook.com/video/video.php?v=...756676&comments

Ndiqne videon ne nje ankete ku pyeten qytetaret se cfare feste eshte sot por vetem njeri prej atyre pergjigjet sakte. smil4a8acf4d179b2.gif


----------------------------------------
O ZOT ME JEP MEND TE KUPTOJ SA I PAMEND QE JAM,,,,,ME JEP DIJE TE KUPTOJ SA I PADITUR QE JAM,,,,,ME JEP FORC TE KUPTOJ SA I PAFUQISHEM QE JAM,,,,,
PM
Top
Harith
Postuar nė: 14.02.2011, 23:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Katastrofe jena na


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Informata
  Postuar nė: 14.02.2011, 23:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 462
Antari Nr: 25740
Bashkangjitur: 08.12.2010Ncncnc....
Mirė e tha moderatorja "Festa tė imponuara nga pėrendimoret" e ketu disa e paskan harruar vetėn dhe fes qe i pėrkasin...
Lahi-Lahe il-Allah Muhamedun RasulAllah ,SalAllahu Alejhi We Selam.


----------------------------------------
-Kjo botė i ngjan njė plake e cila ėshtė fshehur nėn vellon e nuseris...!>?
_____
PMUsers Website
Top
Princo
Postuar nė: 15.02.2011, 10:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009Subhanallah ekut eshte kjo dobsi sote qema shum njerzit i din festa e shkijve ortodok dhe te priftave se sa te vetat ..
Lailahe ilallah All-llahu na udhzoft ncncn..


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio