Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pushka e "Marsit 2001", AKADEMI PĖRKUJTIMORE
marlboro
Postuar nė: 08.03.2010, 22:08
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 12
Antari Nr: 22394
Bashkangjitur: 29.05.2009AKADEMI PĖRKUJTIMORE KUSHTUAR 9 VJETORIT TĖ KRISMAVE TĖ PARA MĖ 14 MARS 2001


Akademia do tė mbahet mė 15 Mars 2010, ora 18.00, nė Pallatin e Kulturės nė Tetovė. Prania juaj ėshtė nder pėr ne dhe respekt pėr veprėn e USHTRISĖ ĒLIRIMTARE KOMBĖTARE.Ky aktivitet i kushtohet luftės sė 2001 duke kujtuar dhe respektuar tė gjithė Ushtarėt e UĒK-sė dhe dėshmorėt e kėsaj lufte kombėtare.
SHVL- "KALAJA"- Tetovė

Ky postim ėshtė ndryshuar nga marlboro nė 08.03.2010, 22:10
PMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio