Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> IN apo OUT
 
Cila prej ketyre kengetareve nuk eshte IN?
1. Leonora Jakupi [ 2 ]  [8.00%]
2. Adelina Ismaili [ 9 ]  [36.00%]
3. Mimoza Mustafa [ 7 ]  [28.00%]
4. Edona Llalloshi [ 4 ]  [16.00%]
5. Gili [ 3 ]  [12.00%]
Gjitėsejt vota: 25
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
abi20
Postuar nė 05.04.2010, 12:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 58
Antari Nr: 24837
Bashkangjitur: 05.04.2010dikur shume te pelqyera, por keto kengetare ka kohe qe jane ne skene, mua po me intereson mendimi juaj se ciles prej ketyre i ka rene popullariteti i dikurshem me shume se ketyre tjerave...
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė 05.04.2010, 12:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Shkruajė nė gjuhen Shqipe or burrė!


-Kėto janė femra tė pa vlera,por qė ne kemi trurin e peshkut(pėrjashtojė veten) dhe i dėgjojmė ėshtė diēka tjetėr!


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė 05.04.2010, 12:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009Asnjona, kape njonen permi tjetres hehehe


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
abi20
Postuar nė 05.04.2010, 12:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 58
Antari Nr: 24837
Bashkangjitur: 05.04.2010Une se pari nuk dhash kurrfar mendimi se a kan apo jo vlera kengetaret e larte permendura, por une jam duke pyetur per popullaritetin e tyre...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga abi20 nė 05.04.2010, 12:14
PM
Top
packs
Postuar nė 05.04.2010, 12:14
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Tema zhvendoset tek forumi perkates. Herave tjera , po qe se veprohet njejte, mbyllet/ n tema/t .


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
abi20
Postuar nė 05.04.2010, 12:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 58
Antari Nr: 24837
Bashkangjitur: 05.04.2010kerkoj ndjes por jam anetar i ri dhe nuk e dija menyren se si duhet krijuar nje teme...
PM
Top
packs
Postuar nė 05.04.2010, 12:18
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (abi20 @ 05.04.2010, 13:15)
kerkoj ndjes por jam anetar i ri dhe nuk e dija menyren se si duhet krijuar nje teme...

Ne rregull , e pata parasysh ate. smil3dbd4d6422f04.gif smil3dbd4e398ff7b.gif
Por kontrolloje forumin dhe i sheh nen forumet tjera ku mund te hapen tema aty , ku edhe kane te bejne me to.

p.s. Sa per temen , vec Leonora Jakupi eshte IN . Tjerat jane " Old school ." smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
abi20
Postuar nė 05.04.2010, 12:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 58
Antari Nr: 24837
Bashkangjitur: 05.04.2010edhe une jam per leonoren, por deri sa te skadon kjo teme, deri sa ta gjeme ate kengetaren qe i ka dal afati, pastaj do e hap nje sondazh te ri se cila eshte IN, por jo me keta emra qe jan ne kete liste...
o leonora kurr ska me u kon out... ;)

Ky postim ėshtė ndryshuar nga abi20 nė 05.04.2010, 12:22
PM
Top
abi20
Postuar nė 05.04.2010, 12:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 58
Antari Nr: 24837
Bashkangjitur: 05.04.2010edhe iu kisha lut atyre qe votojne ne kete teme qe te tregojne arsyen pse mendojne qe njera prej tyre eshte OUT, kuptohet pasi e kan votuar si te atille....
PM
Top
vargmal
Postuar nė 05.04.2010, 13:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 718
Antari Nr: 24801
Bashkangjitur: 30.03.2010 Citim (Mbinjeriu @ 05.04.2010, 13:11)
-Shkruajė nė gjuhen Shqipe or burrė!


-Kėto janė femra tė pa vlera,por qė ne kemi trurin e peshkut(pėrjashtojė veten) dhe i dėgjojmė ėshtė diēka tjetėr!

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Eshte mire ta parashtron pyetjen prej fillimit.


----------------------------------------
Asnjė luftė nuk fitohet nėse ajo nuk niset nė emėr tė Allahut!

Want the truth? http://www.theunjustmedia.com
PMUsers WebsiteYahoo
Top
abi20
Postuar nė 05.04.2010, 13:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 58
Antari Nr: 24837
Bashkangjitur: 05.04.2010derisa te mesohem se si i krijoni temat ju anetaret e vjeter, sepse si kam hy, sdi pse me shkoj ndermend me e hap kete teme, por megjithate nuk jan pak mbi 120 lexime...
PM
Top
nizari86
Postuar nė 05.04.2010, 13:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007mke sa e di un Adelina esht Out se ka shku me bo shopping smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
Albana_gl
Postuar nė 05.04.2010, 13:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009Leonora Jakupi esht IN kurse Adelina Ismaili moti esht OUT, keshtu qe Adelina per nje kohe esht zhduk nga skena, edhe pse tani e ka be nje keng palidhjeee si serbe....


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top
abi20
Postuar nė 05.04.2010, 13:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 58
Antari Nr: 24837
Bashkangjitur: 05.04.2010hahahaha pom duket shoping te perhershem, se krejt OUT po rrin...

e sa i perket kenges se fundit te Adleines, kenga e mire, por ka qene e publikuar kahere, e ne fund eshte mundu edhe nihere me e po te famshme, por me nje klip pa shije nuk mund te kthet ne ate menyre si ka pretendu ajo...

per me e pa verzionin e vjeter te kenges "se re" te adelines ja linkun:

http://kosova.info/2010/03/adelina-me-urdhrin-e-ri-ne-klip/

Ky postim ėshtė ndryshuar nga abi20 nė 05.04.2010, 13:47
PM
Top
sweety-FL
Postuar nė 05.04.2010, 14:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1122
Antari Nr: 22198
Bashkangjitur: 07.05.2009 Citim (Mbinjeriu @ 05.04.2010, 13:11)
-Shkruajė nė gjuhen Shqipe or burrė!


-Kėto janė femra tė pa vlera,por qė ne kemi trurin e peshkut(pėrjashtojė veten) dhe i dėgjojmė ėshtė diēka tjetėr!

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Njeriu cinik i di ēmimet e tė gjitha sendėve, por jo vlerat e tyre.
PM
Top

Topic Options Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio