Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rose, e zemėruar pėr botimin e fotove lakuriqe
Lexo
Postuar nė: 04.07.2011, 11:58
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme

Ish e dashura e reperit Kanye West, modelja Amber Rose, ka kritikuar ashpėr ish-asistentin e saj pasi ka nxjerrė nė internet foto seksualisht eksplicite, ēka i ka kushtuar asaj me njė punė tejet fitimprurėse.

Fotot grafike tė Rose-s lakuriqe, janė postuar nė internet mė herėt gjatė kėsaj jave dhe ajo tani ka pėrdorur Twitter-in pėr t’iu adresuar kėsaj ēėshtjeje.

Rose thotė se ish-ndihmėsi i saj, tė cilin ajo e kishte dėbuar nga puna, qėndron prapa zbulimit tė kėtyre fotove dhe insiston se ajo dhe i dashuri i saj, reperi Wiz Khalifa, e kishin ditur pėr mundėsinė e zbulimit tė kėtyre fotove tashmė disa muaj.

Ajo tani e ka dėnuar kėtė hap tė pamatur tė ish-asistentit tė saj dhe thotė se pikėrisht ky zbulim ka bėrė qė ajo tė humbė njė kontratė tė vlefshme modelimi.

“Kam dashur tė pres deri nė emisionin tim nė radio pėr t’iu adresuar kėsaj ēėshtjeje, por dua ta them kėtė tani. I kam besuar dikujt qė ka punuar pėr mua dhe e kam lejuar tė pėrdorė laptopin tim dhe e kam zėnė atė duke i dėrguar fotot e mia nė adresėn e tij elektronike dhe e kam pushuar nga puna. Tashmė disa muaj unė dhe Wiz e kemi ditur se ai do t’i botojė fotot. Dhe tani, kompania pėr tė cilėn kam modeluar, nuk dėshiron tė punojė mė me mua, pikėrisht pėr kėto foto”, ka shkruar ajo

----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 04.07.2011, 12:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Chudi si qenka zemeruar kjo....po filmat qe i ka bere, pse per ato s'po zemerohet...aty beter fotove del.....


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
mbreti
Postuar nė: 04.07.2011, 12:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (Happy_Soldier @ 04.07.2011, 13:10)
Chudi si qenka zemeruar kjo....po filmat qe i ka bere, pse per ato s'po zemerohet...aty beter fotove del.....

O shipe, atje e pagujne, e ketu jo.


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
ßina
Postuar nė: 04.07.2011, 12:23
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Nuk paska pas faj qe ja kane publiku fotot qel ne tena anet. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
eros_77
Postuar nė: 04.07.2011, 12:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 554
Antari Nr: 3906
Bashkangjitur: 09.11.2006 Citim (Lexo @ 04.07.2011, 12:58)
Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme

Ish e dashura e reperit Kanye West, modelja Amber Rose, ka kritikuar ashpėr ish-asistentin e saj pasi ka nxjerrė nė internet foto seksualisht eksplicite, ēka i ka kushtuar asaj me njė punė tejet fitimprurėse.

Fotot grafike tė Rose-s lakuriqe, janė postuar nė internet mė herėt gjatė kėsaj jave dhe ajo tani ka pėrdorur Twitter-in pėr t’iu adresuar kėsaj ēėshtjeje.

Rose thotė se ish-ndihmėsi i saj, tė cilin ajo e kishte dėbuar nga puna, qėndron prapa zbulimit tė kėtyre fotove dhe insiston se ajo dhe i dashuri i saj, reperi Wiz Khalifa, e kishin ditur pėr mundėsinė e zbulimit tė kėtyre fotove tashmė disa muaj.

Ajo tani e ka dėnuar kėtė hap tė pamatur tė ish-asistentit tė saj dhe thotė se pikėrisht ky zbulim ka bėrė qė ajo tė humbė njė kontratė tė vlefshme modelimi.

“Kam dashur tė pres deri nė emisionin tim nė radio pėr t’iu adresuar kėsaj ēėshtjeje, por dua ta them kėtė tani. I kam besuar dikujt qė ka punuar pėr mua dhe e kam lejuar tė pėrdorė laptopin tim dhe e kam zėnė atė duke i dėrguar fotot e mia nė adresėn e tij elektronike dhe e kam pushuar nga puna. Tashmė disa muaj unė dhe Wiz e kemi ditur se ai do t’i botojė fotot. Dhe tani, kompania pėr tė cilėn kam modeluar, nuk dėshiron tė punojė mė me mua, pikėrisht pėr kėto foto”, ka shkruar ajo

http://www.drunkenstepfather.com/index.php...pics-of-the-day
Keto jane fotot per te cilen eshte brengosur ejo fotot qe i keni publikuar ;)
PM
Top
packs
Postuar nė: 04.07.2011, 13:37
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Ja me dite qe te ka mbete hatri na i hjekum smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Ohri-
Postuar nė: 04.07.2011, 13:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 915
Antari Nr: 26611
Bashkangjitur: 04.06.2011 Citim (packs @ 04.07.2011, 07:37)
Ja me dite qe te ka mbete hatri na i hjekum smil3dbd4daabd491.gif

Edhe pak, edhe pak se jan kam bajn syt biiuu biuuu, si federat e shtretve te Jugosllavis!


----------------------------------------
Na nuk jena UFAAAAAAAA!!!
PM
Top
ßina
Postuar nė: 04.07.2011, 13:59
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (Ohri- @ 04.07.2011, 14:55)
Edhe pak, edhe pak se jan kam bajn syt biiuu biuuu, si federat e shtretve te Jugosllavis!

Kthjellu o djalo, mos gabo mi bo syte si federat e shteteve Jugosllavise, se don me met pa sy si Jugosllavia pa shtete, ruj syte se po te qkaperdedhen (shperndahen).. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Ohri-
Postuar nė: 04.07.2011, 14:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 915
Antari Nr: 26611
Bashkangjitur: 04.06.2011 Citim (ßina @ 04.07.2011, 07:59)
Kthjellu o djalo, mos gabo mi bo syte si federat e shteteve Jugosllavise, se don me met pa sy si Jugosllavia pa shtete, ruj syte se po te qkaperdedhen (shperndahen).. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

si shtreterit moj qy hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahha


----------------------------------------
Na nuk jena UFAAAAAAAA!!!
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 04.07.2011, 14:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Femėr neveritėse,nuk di pse i pashė fotot smil3dbd4df1944ee.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
packs
Postuar nė: 04.07.2011, 14:04
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Ohri- @ 04.07.2011, 14:55)
Edhe pak, edhe pak se jan kam bajn syt biiuu biuuu, si federat e shtretve te Jugosllavis!

Banu burr i forte, mos mu lig keshtu smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Ohri-
Postuar nė: 04.07.2011, 14:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 915
Antari Nr: 26611
Bashkangjitur: 04.06.2011 Citim (packs @ 04.07.2011, 08:04)
Banu burr i forte, mos mu lig keshtu smil3dbd4e5e7563a.gif

Cfareeeeeeeeeee nuk bej per Tyyyyyyyyyyyyyyy?! Se te kam .... s'po e them perdhun!
P.S: A te kam zhgenjy ndonjehere smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif . Ti mu po, kur ta futa ne Fb, ma bane NO hahaaaaaaaaaaaaahahha


----------------------------------------
Na nuk jena UFAAAAAAAA!!!
PM
Top
-Capo-
Postuar nė: 04.07.2011, 15:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 64
Antari Nr: 26214
Bashkangjitur: 05.03.2011 Citim (Mbinjeriu @ 04.07.2011, 15:01)
-Femėr neveritėse,nuk di pse i pashė fotot smil3dbd4df1944ee.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kurr nuk do perulem . . . Nga ASKUSH dhe nga ASGJE . . . !!
PM
Top
Burrnesha
Postuar nė: 05.07.2011, 09:11
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 4496
Antari Nr: 25300
Bashkangjitur: 22.06.2010 Citim (Mbinjeriu @ 04.07.2011, 15:01)
Femėr neveritėse,nuk di pse i pashė fotot smil3dbd4df1944ee.gif

Pa t'keqėn e kujt, edhe pa i pa fotot, e konstatova kėtė qė the ti. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio