Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> The Game: Do t’doja tė lindja shqiptar! (video)
Mbinjeriu
Postuar nė: 03.12.2011, 23:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009Reperi i njohur amerikan, The Game, ka arritur nė Prishtinė. Koncerti i tij, qė do tė mbahet sonte (e shtunė) nė mbrėmje nė sallėn “1 Tetori” nė Prishtinė, vjen pas atij qė reperi mbajti nė Berlin, tė premten.

Sipas njoftimeve tė mėhershme nėpėr medie, ėshtė thėnė se The Game do tė performojė pėr rreth 1 orė pėr fansat e tij, qė pritet tė jenė tė shumtė nė koncert.

Nė njė intervistė dhėnė RTV 21 teksa reperi arriti nė Aeroportin e Prishtinės, ai ka thėnė se koncerti do tė jetė “i ēmendur”.

Ai madje bėri edhe njė deklaratė shumė interesante, kur tha se i do shqiptarėt shumė, shkruan zėri.
“I dua shumė shqiptarėt, dhe nėse do tė mund tė lindja sėrish, do tė lindja shqiptar”, ka thėnė The Game, duke shtuar se njeh shumė shqiptarė nė Amerikė.

Ndėrkaq, sipas tij, koncerti mė i mirė qė ai ka mbajtur ndonjėherė nė karrierėn e tij, do tė jetė koncerti i sotėm nė Prishtinė.

Ardhjen e tij nė Prishtinė e ka mundėsuar kompania Powow Entertaiment nga Prishtina.


http://www.youtube.com/watch?v=eJouxydvExs...player_embedded


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
JustinianI
Postuar nė: 03.12.2011, 23:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 512
Antari Nr: 25876
Bashkangjitur: 01.01.2011"Nuk mund ta parashikoj te ardhmen...." Dhe vazhdon me tutje" koncerti me i mire do te jete ky qe do mbahet sonte"! smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

PM
Top
Gambino
Postuar nė: 04.12.2011, 03:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 65
Antari Nr: 17246
Bashkangjitur: 11.09.2008 Citim (Mbinjeriu @ 04.12.2011, 00:31)
Reperi i njohur amerikan, The Game, ka arritur nė Prishtinė. Koncerti i tij, qė do tė mbahet sonte (e shtunė) nė mbrėmje nė sallėn “1 Tetori” nė Prishtinė, vjen pas atij qė reperi mbajti nė Berlin, tė premten.

Sipas njoftimeve tė mėhershme nėpėr medie, ėshtė thėnė se The Game do tė performojė pėr rreth 1 orė pėr fansat e tij, qė pritet tė jenė tė shumtė nė koncert.

Nė njė intervistė dhėnė RTV 21 teksa reperi arriti nė Aeroportin e Prishtinės, ai ka thėnė se koncerti do tė jetė “i ēmendur”.

Ai madje bėri edhe njė deklaratė shumė interesante, kur tha se i do shqiptarėt shumė, shkruan zėri.
“I dua shumė shqiptarėt, dhe nėse do tė mund tė lindja sėrish, do tė lindja shqiptar”, ka thėnė The Game, duke shtuar se njeh shumė shqiptarė nė Amerikė.

Ndėrkaq, sipas tij, koncerti mė i mirė qė ai ka mbajtur ndonjėherė nė karrierėn e tij, do tė jetė koncerti i sotėm nė Prishtinė.

Ardhjen e tij nė Prishtinė e ka mundėsuar kompania Powow Entertaiment nga Prishtina.


http://www.youtube.com/watch?v=eJouxydvExs...player_embedded

JA SE PSE I DO SHQIPTARĖT


http://www.youtube.com/watch?feature=playe...d&v=yFi4fLQFdl4


----------------------------------------
Only GOD Can Judge Me
PMMSN
Top
dasaaa
Postuar nė: 04.12.2011, 16:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Edhe ne te duam shum shum shum smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio