Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Linda Halimi martohet me Big D
shqipstar
Postuar nė: 30.07.2012, 15:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 240
Antari Nr: 13436
Bashkangjitur: 05.02.2008Fotografi e jashtme
U dobėsua shumė, bėri linja seksi, u fejua, bėri kėngė nė gjuhėn angleze, hapi qendėr dobėsimi dhe tani i ngeli vetėm martesa. Linda Halimi mund tė jetė shqiptarja e parė e cila do tė bėhet nuse amerikane. Nė fakt, kėngėtarja e njohur i ka dhėnė fund beqarisė vetėm pak ditė mė parė, nė njė ceremoni shumė tė fshehtė duke u kurorėzuar me Davon Edwards (Big D), tė cilin nė fillim e kishte vetėm menaxher e mė pas tė fejuar, edhe pse asnjėherė nuk u deklarua vetė, duke lėnė qė shtypi rozė tė zbulojė gjithēka. Linda ka disa muaj qė bashkėjeton nė apartamentin e Big D nė Prishtinė, ndėrsa sė bashku me tė ėmėn e saj menaxhojnė njė qendėr dobėsimi, ku klientė janė edhe emra tė njohur tė skenės shqiptare. Pėr momentin ajo po qėndron me bashkėshortin e saj nė Mal tė Zi, prej ku mė pas destinacion ka Kroacinė. Ndėrsa pasi tė pėrfundojė sezoni i verės do tė udhėtojė drejt Shteteve tė Bashkuara ku bashkėshorti i saj ka blerė njė shtėpi, nė tė cilėn do vendosin tė jetojnė. Ndryshimi nė look qė kėngėtarja ka bėrė ėshtė pėr t’u ēuditur, pasi herė bėhet brune e herė bionde e herė me flokė kaēurrel.
PMEmail Poster
Top
festina
Postuar nė: 30.07.2012, 16:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Perhajr smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 30.07.2012, 20:46
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Mir se kjo paska humb pesh po ky tipi qenka shum bullafiq. si nuk me kujtohet nje keng e Mahmut Feratit me duke me Shaqir Cerrvadikun se e kan nje kenge per miqesin me zezaket? du ti pershendes me ate kenge ciftin e RI smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Zedka nė 30.07.2012, 20:48


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 31.07.2012, 15:26
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Me falni per injorancen, por kush jane keto dy tipat ne foto qe jane martuar?! S'e njoh asnjerin, s'ia kam degjuar as emrin asnjerit... Pse jane ne forum njerezit qe jane martuar?!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 31.07.2012, 19:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009 Citim (Cusack @ 31.07.2012, 16:26)
Me falni per injorancen, por kush jane keto dy tipat ne foto qe jane martuar?! S'e njoh asnjerin, s'ia kam degjuar as emrin asnjerit... Pse jane ne forum njerezit qe jane martuar?!

Zoteri Cusack, me gjithe Respektin, m'falni qe te thom, por Linda Halimi eshte ndoshta njera nder apo ma mire me thon e vetmja KENGETARE shqipetare qe din mire dhe LIVE me knu . smil3dbd4d4e4c4f2.gif

E me kon dhe si o martu, oshte pune e asaj, ma mire bile haptazi se sa fshehurazi. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 31.07.2012, 22:50
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Foto bardh e zi smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Alfusion
Postuar nė: 01.08.2012, 01:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 330
Antari Nr: 27261
Bashkangjitur: 02.04.2012 Citim (Zedka @ 31.07.2012, 16:50)
Foto bardh e zi smil3dbd4e5e7563a.gif

hahahahahaha like e kie ceket koment e nderuara komentuese :Dsa i perket temes kisha nje pyetje si do quhet djali i ksaj linda halimit ? edhe cka do jese aj a shqiptar a cka ?
PMUsers Website
Top
ßina
Postuar nė: 01.08.2012, 13:36
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Po a nuk boni me marr naj te bardhe po kaq te zi. smil3dbd4d99c6eaa.gif

Fatkeqesia qendron te termet degjenerim perparim dhe modernizim, ju kane perzi kabllat ktyne te modernizumeve. smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
jusrak
Postuar nė: 02.08.2012, 02:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 69
Antari Nr: 27266
Bashkangjitur: 06.04.2012 Citim (Alfusion @ 31.07.2012, 19:49)
hahahahahaha like e kie ceket koment e nderuara komentuese :Dsa i perket temes kisha nje pyetje si do quhet djali i ksaj linda halimit ? edhe cka do jese aj a shqiptar a cka ?

hahaha da bojn 1 fmi krem
per emrin duhet mu mendu pak..haha
do jet shqipo-amerikan hahahaha smil3dbd4e4c2e742.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga jusrak nė 02.08.2012, 02:12


----------------------------------------
Ai qe shpenzon me urtesi asnjeher nuk mbetet ne varesi te tjereve...
PM
Top
Hera
Postuar nė: 02.08.2012, 16:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (shqipstar @ 30.07.2012, 09:34)
Fotografi e jashtme
U dobėsua shumė, bėri linja seksi, u fejua, bėri kėngė nė gjuhėn angleze, hapi qendėr dobėsimi dhe tani i ngeli vetėm martesa. Linda Halimi mund tė jetė shqiptarja e parė e cila do tė bėhet nuse amerikane. Nė fakt, kėngėtarja e njohur i ka dhėnė fund beqarisė vetėm pak ditė mė parė, nė njė ceremoni shumė tė fshehtė duke u kurorėzuar me Davon Edwards (Big D), tė cilin nė fillim e kishte vetėm menaxher e mė pas tė fejuar, edhe pse asnjėherė nuk u deklarua vetė, duke lėnė qė shtypi rozė tė zbulojė gjithēka. Linda ka disa muaj qė bashkėjeton nė apartamentin e Big D nė Prishtinė, ndėrsa sė bashku me tė ėmėn e saj menaxhojnė njė qendėr dobėsimi, ku klientė janė edhe emra tė njohur tė skenės shqiptare. Pėr momentin ajo po qėndron me bashkėshortin e saj nė Mal tė Zi, prej ku mė pas destinacion ka Kroacinė. Ndėrsa pasi tė pėrfundojė sezoni i verės do tė udhėtojė drejt Shteteve tė Bashkuara ku bashkėshorti i saj ka blerė njė shtėpi, nė tė cilėn do vendosin tė jetojnė. Ndryshimi nė look qė kėngėtarja ka bėrė ėshtė pėr t’u ēuditur, pasi herė bėhet brune e herė bionde e herė me flokė kaēurrel.

Super.
smil3dbd4e29bbcc7.gif Nuk di nese Big D ka ndonje vella dhe po ashtu se di nese do me pranonte per kunate Linda :P

Stop racizmit smil3dbd4e7853679.gif
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 02.08.2012, 17:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (jusrak @ 02.08.2012, 03:10)
hahaha da bojn 1 fmi krem
per emrin duhet mu mendu pak..haha
do jet shqipo-amerikan hahahaha smil3dbd4e4c2e742.gif

Islami nuk dallon te bardhin nga te ziu,nese ke haru!!edhe ne ket postimin tande pash pak racizem...

Sa per temen lirit individuale nuk jan te kufizuara mundet cdo kush te boj at cka mendon se eshte me mire per vete,edhe eshte e drejt e saj te vendos me kend do te jet bashk...nuk shohe dicka jo normale ne ket foto..


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Alfusion
Postuar nė: 02.08.2012, 20:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 330
Antari Nr: 27261
Bashkangjitur: 02.04.2012 Citim (NoLimit @ 02.08.2012, 11:00)
Islami nuk dallon te bardhin nga te ziu,nese ke haru!!edhe ne ket postimin tande pash pak racizem...

Sa per temen lirit individuale nuk jan te kufizuara mundet cdo kush te boj at cka mendon se eshte me mire per vete,edhe eshte e drejt e saj te vendos me kend do te jet bashk...nuk shohe dicka jo normale ne ket foto..

Dashuria per atdheun eshte prej Imanit ( Besimit ) I nderuar nese te gjithe shqiptaret shkojne martohen me arab me turq me amerikan me zviceran me intalian sa do mbeten shqiptar o i nderuar ? kujt ja lam dashurine per atdheun ??? ska racizem ketu te mbrojsh kombin nuk do me thene se ke bere racizem ...
PMUsers Website
Top
NoLimit
Postuar nė: 03.08.2012, 00:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (Alfusion @ 02.08.2012, 21:00)
Dashuria per atdheun eshte prej Imanit ( Besimit ) I nderuar nese te gjithe shqiptaret shkojne martohen me arab me turq me amerikan me zviceran me intalian sa do mbeten shqiptar o i nderuar ? kujt ja lam dashurine per atdheun ??? ska racizem ketu te mbrojsh kombin nuk do me thene se ke bere racizem ...

Nuk bohet fjal per atdhe ketu jan ne pyetje te drejtat individuale,kush do mund te vendos me kend te doje te martohet qoft edhe serb,cdo kush evazhdon jeten me kend te doje....haroje atdheun nuk eshte ne pyetje atdheu ketu dashuria nuk njeh ngjyre rac fe....thjesht e dashuron edhe e mer..


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
MIX
Postuar nė: 04.08.2012, 01:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (Hera @ 02.08.2012, 17:36)
Super.
smil3dbd4e29bbcc7.gif Nuk di nese Big D ka ndonje vella dhe po ashtu se di nese do me pranonte per kunate Linda :P

Stop racizmit smil3dbd4e7853679.gif

A pe shofish sa te xhelozojne tjert hiq skan shpreh interes per oferten xhi bojsh taj. Une e pranoj kot xhi e thujsh taj ene kom hi ne negociata met shkesu per vllajin ose kushurinin e ketij, shpejt kan met ardh msit smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
salambo
Postuar nė: 04.08.2012, 17:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 318
Antari Nr: 27345
Bashkangjitur: 16.05.2012Para disa muajsh rastesisht tek nje program muzikor shqiptar e pashe video klipin e kesaj lope.
Tju them te drejten edhe nuk me habit lajmi per martesen e kesaj me kete bizon amerikan ,sepse nuk kishte kush e martonte as kete lope ketu e as kete bizon ne amerik,keshtu qe u rotullue kapaku dhe gjeti tenxheren.

Dhe ne deklaraten e radhes do dale me fjalet DASHURIA NUIK NJEH KUFI ,MODHE ,FE DHE NACIONALITET .PTUUUUU LOPA
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio