Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Knock Out per PDSH-ne...largohet Sadi Bexheti, !!
New_Democrats
Postuar nė: 01.07.2009, 12:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007Ajo qe pritej edhe ndodhi,keto dite pritet qe zyrtarisht te del SADI BEXHETI nga PDSH-ja...

http://www.sitel.com.mk/?ItemID=33719A7B53...6D7B965C5A7A9FF----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
endacaku
Postuar nė: 01.07.2009, 12:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 180
Antari Nr: 22746
Bashkangjitur: 01.07.2009shihe kto te DR-se menjeher tu vrapu kinse Sadiu do shkoj te kto eeeee cfar politike amorale po praktikohet


----------------------------------------
Fati favorizon mendjet e parapregatitura
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 01.07.2009, 12:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007 Citim (endacaku @ 01.07.2009, 13:25)
shihe kto te DR-se menjeher tu vrapu kinse Sadiu do shkoj te kto eeeee cfar politike amorale po praktikohet

Ju lutem mos komentoni ma shume,e shihni se cka do te ndodh vet.
Une spo them asgje,as ju mos thuni.
Nje dihet,se Sadiu doli prej PDSH-se...kjo eshte tema.


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
TikTak
Postuar nė: 01.07.2009, 12:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 304
Antari Nr: 21495
Bashkangjitur: 05.03.2009hahha tash vetem ernadi ene refeti kan mbet ne pdsh,...
profit sikur duket ja bo bajat me kto njerez...

dul lulija te komuna...
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 01.07.2009, 12:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007 Citim (TikTak @ 01.07.2009, 13:28)
hahha tash vetem ernadi ene refeti kan mbet ne pdsh,...
profit sikur duket ja bo bajat me kto njerez...

dul lulija te komuna...

Hahahaha....tamam kane mbet 3-4 veta,me lujt POKER te Dora...


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
endacaku
Postuar nė: 01.07.2009, 12:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 180
Antari Nr: 22746
Bashkangjitur: 01.07.2009 Citim (TikTak @ 01.07.2009, 13:28)

dul lulija te komuna...

dul lulija te plloshtati hahahhaaaaa


----------------------------------------
Fati favorizon mendjet e parapregatitura
PM
Top
Armati
Postuar nė: 01.07.2009, 12:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 634
Antari Nr: 9745
Bashkangjitur: 23.09.2007 Citim (New_Democrats @ 01.07.2009, 13:21)
Ajo qe pritej edhe ndodhi,keto dite pritet qe zyrtarisht te del SADI BEXHETI nga PDSH-ja...

http://www.sitel.com.mk/?ItemID=33719A7B53...6D7B965C5A7A9FF

Kish pas shku dhelpra pas dashit deri nė Stamboll, por asgjė...

Edhe ju tė DR vraponi pas dashit, nėse doni edhe pėrtej Stambollit, por ... nuk i bien dashit.
PM
Top
seriozja
Postuar nė: 01.07.2009, 12:58
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 22652
Bashkangjitur: 22.06.2009super smil3dbd4d6422f04.gif
PM
Top
Uki_Vogel
Postuar nė: 01.07.2009, 13:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1094
Antari Nr: 18778
Bashkangjitur: 29.11.2008duke i analizuar faktet qe DR eshte dege e VMRO_se, kane pasur presion qe te bejne kete shpekulim, neper qytete te perhapet lajmi se SADI BEXHETI po braktis PDSH_ne...

Po e tere kjo fje vin ps deklatares se MENDUH THACIT se do krijoj shtet ne shtet, dmth e ka tetoven ne dor e e ben SHQIPERI ky fakt po e frigon sllavin se e njohin dhe e dine guximin e THACIT, dhe leshon klyshet e tij ne teren ne krye me DJALIN E SHKINES qe te spekuloj, pritni per ca koh pergaditet press i komunes se TETOVES PO NDER KOH TJU LAJMROJ SE MENDUH THACI KISHTE PRESS NE SELI TE PDSH_se DHE E DEGJONI VETE NGA SADI BEXHETI.....


NDERSA JU BIJTE E SLLAVEVE, TE KRYE SLLAVIT, BIRIT TE SHKINES IMER SELMANI LAGNI DOREN E DHJTHE DHE FILLONI PUNES SE SADI BEXHETI DO VUIJE TE JU.OSE DO BRAKTIS PDSH_ne

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Uki_Vogel nė 01.07.2009, 13:24


----------------------------------------
Ka Shqipėria gjak, qė ti mbrroj kufitė e saj.
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 01.07.2009, 13:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007Uki_Vogel......ju ka henger uki.


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
Uki_Vogel
Postuar nė: 01.07.2009, 13:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1094
Antari Nr: 18778
Bashkangjitur: 29.11.2008hehe mos dil nga tema, po komentoje ate qe un shkrova, mos u ben si lideri yt, e si ali ahmeti. te kam dhene detaje dhe fakte demantoi ose permbaj.

dhe per herat tjera mos genjej, se zben, se rena del ne shesh.....

o GRUEVSKI BOY----------------------------------------
Ka Shqipėria gjak, qė ti mbrroj kufitė e saj.
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 01.07.2009, 13:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007 Citim (Uki_Vogel @ 01.07.2009, 14:32)
hehe mos dil nga tema, po komentoje ate qe un shkrova, mos u ben si lideri yt, e si ali ahmeti. te kam dhene detaje dhe fakte demantoi ose permbaj.

dhe per herat tjera mos genjej, se zben, se rena del ne shesh.....

o GRUEVSKI BOY

Analizat e tuja,se kane emrin ANALIZE,sepse eshte shpifje dhe bindje personale,nuk eshte e bazuar ne kurrfare fakte,por ne fjale te Menduhit.
Shko pyti edhe ata PDSH-istat tjere ne forum,edhe te tregojne me qarte.
Une thash...qe Sadija del prej PDSH-se,edhe kjo pune e kryme o.

Menduhi tkishte qene i zoti ta ben Shqiperine Etnike,do e bente me heret,kur i kishte 150.000 vota dhe kur ishte ne pushtet haahah,e tash me 30.000 ne nivel republikan askush spo e permend.
Une te kam thene kete ty e shume PDSH-istave tjere prej moti,po badihava e keni.
Edhe KREATOR-i ishte si ti dikur,mirepo edhe ai doli prej PDSH-se,po dalin edhe mijera tjere,skeni mo njerez.PAJTOHU ME REALITETIN.

Ok,une me ty po lidhemi...SADIU po del prej PDSH-se,mirepo kur te del,mos thuni qe Sadiu tradhetar,pijanic apo dicka tjeter,si e keni zanat.

Lirisht mbani dite zie... smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
Uki_Vogel
Postuar nė: 01.07.2009, 13:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1094
Antari Nr: 18778
Bashkangjitur: 29.11.2008oki, mendimi yt. po te jap infor mata te sigurta ja sa u degjova ne tel, me nje pergjegjes te kabinetit te sadi bexhetit e me tha se do kete press komference komuna dhe dota demantoj kete lajm vete sadi bexheti, pyeta administratore te partise e me tha se KRYETARI Z.MENDUH THACI SAPO KISHTE DHENE PREES NE LIDHJE ME KETE TEME. DHE I SHE VETE... NE LAJME...ESHTE HERET....

MOS PERMEND EMRA TE FORUMISTEVE SE SJE ASKUSH QE TE MERESH ME TO, SA I PERKET ASAJ QE THUA SE 30.000 OSE 150.000 ESHTE E NJEJTE............


OVAA NE E SKOPJE OVAA E SHKUPI NE VITIN 2002, DHE DOTE KRIJOJ SHTET NE SHTET NE VITIN 2009.......


POR MOS HARO SE NUK HEZITOJ TI MSHOJ SHUPLAK FYTYRES GRUEVSKIT NESE NUK ME DEGJON PER 6 PIKSHIN NE 2008 NE KAMPAJNE,NE KETE KOH ENDE ISHIM KUALICION MOS HARO.....

PO LIDHEMI ME CTE DUASH QE DOTE DESHTONI SI PROJEKT PERKRAHES I GRUEVSKIT, KUNDER SHQIPTAREVE, DHE SE SADI BEXHETI ECEN PERPARA ME PDSH..............

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Uki_Vogel nė 01.07.2009, 13:52


----------------------------------------
Ka Shqipėria gjak, qė ti mbrroj kufitė e saj.
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 01.07.2009, 13:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007Eshte normale tash,kur dihet se ne momentin kur behet publik nje lajm,krejt cohen ne kembe,sidomos ai qe "peson" nga ky lajm.
Une ta them kete,se sdo mbetet njeri ne PDSH,derisa per 10 muaj,i ikin PDSH-se 6 prej 11 deputeteve,kjo tregon se PDSH-ja momentale e ka humb autoritetin e vet,qe eshte kriju nga ata qe sot jane jashte saj.
Gjithe po ikin,Sadiu eshte njeri prej tyre,edhe tjeret vijn pas tij,plus qe do dalin edhe funksionere te BDI-se.
Po ma mire,ja lejme kohes. :)))


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
andy
Postuar nė: 01.07.2009, 13:59
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Uki_Vogel, se di be gjal pse merzitesh dhe e ke mar kaq me ters kete muabet, Sadi Bexheti prej fillimit te kampanjes tha qe une nuk kandidoj si kandidat i Pdsh-se, por Pdsh me propozon mua qe te dal per kryetar komune.
I vjen qe nuk ka patur kandidat tjeter dhe e ka propozu Sadi Bexhetin, kete gje se dot largohet prej Pdsh-se e kam prit.


Nejse do ju kaloje, ju duhet pak kohe. smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio