Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cilen Gazet E Lexoni Me Shume?, Cilen gazet e lexoni
dj_style
  Postuar nė: 26.12.2007, 15:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 348
Antari Nr: 4715
Bashkangjitur: 17.12.2006Cilen gazete e bleni dhe ciles i besoni me teper ne informacionet qe jepen:

Behet fjale vetem per gazetat ne R.Maqedonise ?

Fakti

Koha

Lajm


Nese e bleni pse e bleni, cfar ju shtyn qe te bleni ate gazete, cfar ju pelqen te lexoni me shume ?

Ju kisha lutur qe te jeni sa me korekt ne pergjigjet e juaja ju flm.
PM
Top
dj_style
Postuar nė: 26.12.2007, 15:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 348
Antari Nr: 4715
Bashkangjitur: 17.12.2006Une per vete lexoj gazeten "KOHA" dhe "LAJM", gazeten koha thuajse e elexoj cdo dite ndersa lajm ndonje here.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga dj_style nė 26.12.2007, 15:26
PM
Top
don_dardi
Postuar nė: 26.12.2007, 16:14
Quote Post


don_dardi
*****

Posti: Antarė
Postime: 289
Antari Nr: 12110
Bashkangjitur: 21.12.2007''Koha''- eshte nje gazete me permbajtje me reale nga te gjitha aspektet, si dhe informacione te ndryshme.
Nga gazetat e huaja ''Times'' ka gjera interesante, e me sidomos me date 16 Djetor ku ne faqen kryesore e tere faqja ishte e mbuluar me flamurin Shqipetar dhe ceshtjen e Kosoves. Ne mbrendi 4 faqe te plota. Mund ta paramendoni se sa njerez e lexojne kete gazete dhe sa jemi te njohur ne tere Boten.

Me respekt


----------------------------------------
The deepest principle of human nature is the desire to be appreciated
Fjala eshte si bleta, ka mjalten por ka edhe thumbin.
PMIntegrity Messenger IMAOLYahooMSN
Top
progres
Postuar nė: 26.12.2007, 18:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 662
Antari Nr: 10315
Bashkangjitur: 18.10.2007une personalisht e lexoj gazeten KOHA,shum eshte gazete e mire dhe reale.
PM
Top
Strider
Postuar nė: 26.12.2007, 18:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007ASNJEREN!
NVEND TYRE LEXOJ DICKA ME TE MENCUR!!!
RESPEKTE


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
fato1
Postuar nė: 26.12.2007, 18:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Ajo qe me bjen ne duar...te triat
PM
Top
orfeu
Postuar nė: 26.12.2007, 18:34
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007asnjeren... sepse te trija fjal e rren... po shyqyr nuk po ju besoj.----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
bafo
Postuar nė: 26.12.2007, 21:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 64
Antari Nr: 11077
Bashkangjitur: 13.11.2007gazera KOHA shume ashiqare shihet se eshte gazete e PDSH-se, FAKTI pak me e fshehur, por prap te bie ne sy 'animi' nga BDI-ja... LAJMI me doket pak me e sinqerte....
PMIntegrity Messenger IM
Top
saraj
Postuar nė: 26.12.2007, 22:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 255
Antari Nr: 3784
Bashkangjitur: 02.11.2006Une i lexoj vetem ato qe jan ne internet si koha.com.mk, nga shkaku se me merr me pak kohe, e lajm e fakti shume rralle. A sa per ate se cila nga kush eshte e ndikuar nga politika, menodj se asnjera nuk eshte e pamvarur, secila ka interesat e veta. Mendimi ime.
PMIntegrity Messenger IM
Top
Besarb
Postuar nė: 26.12.2007, 23:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 130
Antari Nr: 12212
Bashkangjitur: 24.12.2007Fotografi e jashtme
Koha Ditore


----------------------------------------
User posted image
Besarb Berbatovci(BessiLG), Lypjan, Kosovė
PMICQAOLYahooMSN
Top
babilon
Postuar nė: 27.12.2007, 00:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 7670
Bashkangjitur: 07.06.2007asnjeren ....!
PM
Top
dj_style
Postuar nė: 27.12.2007, 00:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 348
Antari Nr: 4715
Bashkangjitur: 17.12.2006Behet fjale per "KOHA" qe botohet ne Maqedoni jo "Koha ditore"

www.koha.com.mkKy postim ėshtė ndryshuar nga dj_style nė 27.12.2007, 00:25

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 27.12.2007, 00:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007e vetmja gazet qe ja vlen te ceket per saktesin e lajmit dhe per shpejtesin e tije eshte e perditeshmja shqiptare SHQIP

pra e kam fjalen per gazeten shqip qe munde te lexohet edhe ne internet ne faqe zyrtare te saj : http://www.gazeta-shqip.com/

pra kesaj mund ti themi se eshte gazet ...
ato qe i ke cekur me larte mendoj se edhe nuk mund te ju themi gazeta....

shumica prej tyre i marrin lajmet nga kjo gazete...

shume here i kam hasur te njejtat lajme qe i kam lexuar 2 dite perpara ne gazeta-shqip.com/ ndersea me pass po te njejtin lajm e kam pare te publikuar ne njeren nga ketoo gazeta qe jan shkuraur ne fillim (LAJM FAKT KOHA)

mund te vertetoheni edhe ju nese beheni lexues te regullt te kesaj gazete...


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
BigLover84
Postuar nė: 27.12.2007, 00:45
Quote Post


Aldente
*****

Posti: Antarė
Postime: 1218
Antari Nr: 10803
Bashkangjitur: 08.11.2007A mundet te permendi AS nese mundet hahhah


Te gjith i lexoj skan rendesi shqip te jen.


----------------------------------------
G Z, Sch,ZPM
Top
andy
Postuar nė: 27.12.2007, 01:02
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Me perpara e kam lexu Kohen, po nuk don te thot se te gjitha lajmet i kam besu te kesaj gazete, tash ne intenet e lexoj, Telegrafin e Kosoves, Shekullin dhe gazeten Shqip te Shqiperis.
Por mund te them se Koha per ne maqedoni eshte me e mira dhe me e lira.

Gjithe te mirat


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio