Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 100 punėsime maqedon asnjė shqiptar!
ZaUm_
Postuar nė: 29.03.2011, 15:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 424
Antari Nr: 9665
Bashkangjitur: 20.09.2007100 punėsime nė Ujėsjellėsin e Shkupit, asnjė shqiptarė 29/03/2011 15:17:42


Mbi 100 punėsime janė bėrė gjatė muajve tė fundit nė ndėrmarrjen „Ujėsjellės dhe Kanalizimi“ nė Qytetin e Shkupit, prej tė cilėve asnjė shqiptarė.

Punėsimet i konfirmojnė pėr agjencinė e lajmeve INA, punonjės tė kėsaj ndėrmarrje, tė cilėt pohojnė se tė punėsuar janė kryesisht aktivistė tė partisė maqedonase nė pushtet VMRO-DPMNE.

„Ata janė punėsuar dhe vazhdojnė tė jenė shumė tė favorizuar nė kėtė drejtim, pėr shkak se dihet pėrkatėsia e tyre partiake. Na vjen keq se si nuk u bė punėsimi i asnjė punėtori shqiptar, kur sidomos kėtu mund te realizohen punėsime pėr shumė tė papunė shqiptarė. I bėjmė me dije opinionit qė tė njihet me kėtė realitet qė pėr ditė po ėshtė edhe mė i hidhur“, theksojnė punonjės tė kėsaj ndėrmarrje.

Punėsimet konsiderohen si kryesisht partiake dhe se VMRO-DPMNE po pėrmbush qėllimet e saj , nė prag tė shpalljes sė zgjedhjeve tė parakohshme. Nė kėtė drejtim nuk ka asnjė sqarim nga partia shqiptare BDI e cila ėshtė nė koalicion edhe nė nivel tė qytetit tė Shkupit dhe ka zėvendėskryetarin nė bordin e kėsaj ndėrmarrje. Nė drejtorinė udhėheqėse tė kėsaj ndėrmarrje duke nisur nga drejtori dhe eshalonet mė poshtė nuk ka asnjė zyrtar shqiptar. (INA)

p.s ende ka njerez qe e perkrahin BDI-ne ?!!!

p.s jam me asnje parti :)
PM
Top
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 29.03.2011, 15:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007
POSHT QEVERIA


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
suxhuki
Postuar nė: 29.03.2011, 15:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 144
Antari Nr: 14871
Bashkangjitur: 08.04.2008JETSOJME IDEALET...
PM
Top
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 29.03.2011, 15:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007 Citim (suxhuki @ 29.03.2011, 17:36)
JETSOJME IDEALET...

Vrasim Shqiptarčt............


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 29.03.2011, 15:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007 Citim (suxhuki @ 29.03.2011, 17:36)
JETSOJME IDEALET...

Vrasim Shqiptarčt............


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 29.03.2011, 15:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007 Citim (suxhuki @ 29.03.2011, 17:36)
JETSOJME IDEALET...

Vrasim Shqiptarčt............


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
suxhuki
Postuar nė: 29.03.2011, 15:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 144
Antari Nr: 14871
Bashkangjitur: 08.04.2008OO TETOVARI_CH_BE LAJMI MA I FUNDIT ILIJA AHEMTOVSKI BEN KUALCION ME CANOVSKIN NE STRUG DI TORBESHAT smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio