Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Babė e birė nga Tetova tė kapur me 300 kg drogė
alvin
Postuar nė: 22.02.2012, 12:17
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Bari, 22 shkurt - Babė e birė nga Tetova janė arrestuar dje nė Bari, pasi qė nė kamionin e tyre u gjetėn rreth 300 kilogram drogė marihuanė.

Ata u ndaluan pas informacioneve paraprake qė Ministria e Brendshme e Maqedonisė i kishte dhėnė Ministrisė sė Brendshme italiane, bėn tė ditur INA. Sipas njoftimit tė MPB-sė, kamioni i tipit "Mercedes" me targa tė Tetovės qė drejtohej nga A.I (1954) nga Tetova u ndalua nė portin e Barit. Kamioni sipas dokumentacionit transportonte ferronikėl nga Maqedonia pėrmes Shqipėrisė nė Itali. Sipas burimeve policore, droga e llojit marihuanė ishte transportuar nė njė lokacion tė Shqipėrisė.

Menjėherė pas mbėrritjes sė kamionit nė portin e Barit, policia italiane ka bėrė kontrollin e detajuar duke gjetur drogėn prej 227 pakove tė fshehura nė brendinė e rimorkios. Sipas vlerėsimeve tė para, vlera e marihuanės nė narko-tregun evropian arrin nė 900 mijė euro./koha.net


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Bistrica
Postuar nė: 22.02.2012, 12:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 560
Antari Nr: 26571
Bashkangjitur: 30.05.2011E djali jonė ėshtė shumė sposoben ene burri osht hallall majr kanė punou shoum herbab janė bereqat versėn,

shkaku i disave qė punojnė kėshtu extra nji rrugė e dy punė,maqedonasit nuk na i vlersojnė punėt qė i bėjmė me djersė pėr secilėn tė arritur na e mveshin drogėn,krimin etj.

Simbas meje dėnimi tė bėhet aty ku i kanė zėnė, tė hudhen nė Adriatik.
PM
Top
Anonymous
Postuar nė: 22.02.2012, 12:53
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 27129
Bashkangjitur: 18.01.2012ej po a i njeh dikush kush jan kto ?

PM
Top
sweet_THUG
Postuar nė: 22.02.2012, 13:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 739
Antari Nr: 25796
Bashkangjitur: 21.12.2010 Citim (Bistrica @ 22.02.2012, 13:43)
E djali jonė ėshtė shumė sposoben ene burri osht hallall majr kanė punou shoum herbab janė bereqat versėn,

shkaku i disave qė punojnė kėshtu extra nji rrugė e dy punė,maqedonasit nuk na i vlersojnė punėt qė i bėjmė me djersė pėr secilėn tė arritur na e mveshin drogėn,krimin etj.

Simbas meje dėnimi tė bėhet aty ku i kanė zėnė, tė hudhen nė Adriatik.

Cka kom gajle si mvlersojn sllavo maqedont be , kush jan ato , askushat e botes , per asgje sjan
edhe ato kan banda kriminele ama sjan aq te suksesshme si do ta perseris fjalen ,per asgje sjan si komb , per asgje te njohur !

Sllavo maqedonve duet familien ka e prapa , derrat e derrave jon kto ,derr derr derr derrguca
une si llogaris si asgje
Sa per temen :
Paskan qene shum keq te shpijunum kto , kan punu tu ngut , ose sja kan dit rendin ,me doren e par i kan zan , ose kan bo biznis edhe ma para ama me njerez tgabushem

Nese ket e kan zon me 300 kg ,ater shleperi tjeter i dikujt tjeter ka kalu me tona canabis , kshu o rendi , e han ai me ma pak kalon ai me ma shum .

Edhe cka , eshte dukuri devijante ama duet tkesh zemer ta bojsh ket levizje , nese ska shku droga nga tetova atje ,do tshkone nga ndonje vend tjeter , sidomos kanabisi qe o konsumu e tregtu me mijera vite.


----------------------------------------
I love doing things that others can't , I love beeing an alpha male.
PM
Top
Miroslav
Postuar nė: 22.02.2012, 15:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 55
Antari Nr: 27133
Bashkangjitur: 20.01.2012 Citim (sweet_THUG @ 22.02.2012, 07:18)
Cka kom gajle si mvlersojn sllavo maqedont be , kush jan ato , askushat e botes , per asgje sjan
edhe ato kan banda kriminele ama sjan aq te suksesshme si do ta perseris fjalen ,per asgje sjan si komb , per asgje te njohur !

Sllavo maqedonve duet familien ka e prapa , derrat e derrave jon kto ,derr derr derr derrguca
une si llogaris si asgje
Sa per temen :
Paskan qene shum keq te shpijunum kto , kan punu tu ngut , ose sja kan dit rendin ,me doren e par i kan zan , ose kan bo biznis edhe ma para ama me njerez tgabushem

Nese ket e kan zon me 300 kg ,ater shleperi tjeter i dikujt tjeter ka kalu me tona canabis , kshu o rendi , e han ai me ma pak kalon ai me ma shum .

Edhe cka , eshte dukuri devijante ama duet tkesh zemer ta bojsh ket levizje , nese ska shku droga nga tetova atje ,do tshkone nga ndonje vend tjeter , sidomos kanabisi qe o konsumu e tregtu me mijera vite.

A per cka jeni ju te njohur, pervec per tregti me narkotike ,prostitucion dhe vrasje?
Nuk kam degju se ndonje maqedonas merret me keto pune ne perendim.

Ne jemi te pakten te njohur per boten e basketbollit e morem vendi ne 4 ne Evrope, edhe ne rakomet te 5.
Mos ofendo ne baza nacionale.
PM
Top
sweet_THUG
Postuar nė: 22.02.2012, 15:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 739
Antari Nr: 25796
Bashkangjitur: 21.12.2010 Citim (Miroslav @ 22.02.2012, 16:41)
A per cka jeni ju te njohur, pervec per tregti me narkotike ,prostitucion dhe vrasje?
Nuk kam degju se ndonje maqedonas merret me keto pune ne perendim.

Ne jemi te pakten te njohur per boten e basketbollit e morem vendi ne 4 ne Evrope, edhe ne rakomet te 5.
Mos ofendo ne baza nacionale.

neve kemi 2 nobelist be o kryekungull

juve toshe proefskin e shpallet profet se kurni send skeni

per asgje sjeni


ne jemi per tgjitha punet tparit


mos haro se mafia japane , jakuzit ,jan ma tforttit gati se , po japanet si popull jan ma tvecantit ,ska lidhje ajo me asgje


po aq din te logjikosh ti ,ju jeni naci qe mizen e boni elefant


----------------------------------------
I love doing things that others can't , I love beeing an alpha male.
PM
Top
Miroslav
Postuar nė: 22.02.2012, 15:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 55
Antari Nr: 27133
Bashkangjitur: 20.01.2012 Citim (sweet_THUG @ 22.02.2012, 09:45)
neve kemi 2 nobelist be o kryekungull

juve toshe proefskin e shpallet profet se kurni send skeni

per asgje sjeni


ne jemi per tgjitha punet tparit


mos haro se mafia japane , jakuzit ,jan ma tforttit gati se , po japanet si popull jan ma tvecantit ,ska lidhje ajo me asgje


po aq din te logjikosh ti ,ju jeni naci qe mizen e boni elefant

Kush jane ata nobelista?

ja ne jemi 1 milion e gjysme komb dhe jemi te katertit ne Evrope ne kosharka.
Ku jeni ju.Per cka njiheni ne Bote.Dihet.per kriminal dhe prostitucion.leni ti japonezet, ata bejen Sony dhe Tojota a ju perveč kačamakut čka prodhoni.
PM
Top
sweet_THUG
Postuar nė: 22.02.2012, 15:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 739
Antari Nr: 25796
Bashkangjitur: 21.12.2010edhe vetem ju askushat krenoeheni me vendin e 5 ,askush nbote se bon ket

po juve jeni komb i perzit prej shum fara sllavesh edhe sdini car tboni

skeni as histori ,edhe kishen sjua pranon serbia , edhe kombsia sju pranoet ,normal se me vendin e 5 do knaqeni


----------------------------------------
I love doing things that others can't , I love beeing an alpha male.
PM
Top
sweet_THUG
Postuar nė: 22.02.2012, 15:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 739
Antari Nr: 25796
Bashkangjitur: 21.12.2010 Citim (Miroslav @ 22.02.2012, 16:49)
Kush jane ata nobelista?

ja ne jemi 1 milion e gjysme komb dhe jemi te katertit ne Evrope ne kosharka.
Ku jeni ju.Per cka njiheni ne Bote.Dihet.per kriminal dhe prostitucion.leni ti japonezet, ata bejen Sony dhe Tojota a ju perveč kačamakut čka prodhoni.

jan ferid murati epr shkenc
dhe nen tereza - Gonxhe Bojaxhiu , Gonxhe shqip qe dmth lule nese se ke dite sllaviq i vogel

sun na vjidhni Gonxhen juve asniher , se vet ka deklaru se eshte shqiptare ,me gjak


edhe prodhojm kk****ka sllavi


----------------------------------------
I love doing things that others can't , I love beeing an alpha male.
PM
Top
Miroslav
Postuar nė: 22.02.2012, 15:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 55
Antari Nr: 27133
Bashkangjitur: 20.01.2012 Citim (sweet_THUG @ 22.02.2012, 09:51)
jan ferid murati epr shkenc
dhe nen tereza - Gonxhe Bojaxhiu , Gonxhe shqip qe dmth lule nese se ke dite sllaviq i vogel

sun na vjidhni Gonxhen juve asniher , se vet ka deklaru se eshte shqiptare ,me gjak


edhe prodhojm kk****ka sllavi

Nene Tereza eshte vllahe nga Shkupi.ka dokumente.
PM
Top
sweet_THUG
Postuar nė: 22.02.2012, 15:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 739
Antari Nr: 25796
Bashkangjitur: 21.12.2010 Citim (Miroslav @ 22.02.2012, 16:52)
Nene Tereza eshte vllahe nga Shkupi.ka dokumente.

o sllaviq , car dokumenta ka

ajo ka deklaru vet se eshte shqiptare ,


----------------------------------------
I love doing things that others can't , I love beeing an alpha male.
PM
Top
Miroslav
Postuar nė: 22.02.2012, 15:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 55
Antari Nr: 27133
Bashkangjitur: 20.01.2012o shqiptar ksenofob, qesohu pak dhe degjoje kengen slušaj bre kralu, per vrasjen e Kral Aleksandrit.
E vram kralin qe edhe juve ue ka shtyp.
Macedonia forever.

http://www.youtube.com/watch?v=W7F-h_oLOfY

PM
Top
sweet_THUG
Postuar nė: 22.02.2012, 15:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 739
Antari Nr: 25796
Bashkangjitur: 21.12.2010kurni l**h skeni bo juve
edhe nrepublika krushevska kan luftue plis bardhit shqiptar

kur ne kemi luftu me turqit juve keni than da efendi

ec be futja o sllaviq i perzim

gjuha jote perbet nga bulgarishtja , serbishtja edhe sllovenishtja - bashk me shtojca fjalesh turke , rome edhe shqipe

fjala cuc eshte ne shqip ,jo ne bulgarisht ,ne bulgarisht eshte devojce ,ndersa cuc eshte fjal e gjetur ilire

edhe cka je ti ? a serb a bulgar a slloven ,te ishe maqedon do flisje maqedonish o sllav


----------------------------------------
I love doing things that others can't , I love beeing an alpha male.
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 22.02.2012, 16:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (Miroslav @ 22.02.2012, 09:52)
Nene Tereza eshte vllahe nga Shkupi.ka dokumente.

Ferid Murati eshte nobelist nga Gostivari jeton ne SHBA,shihe ne google,Luan Krasniqi ishte shampion evropian ne boks ne prej 2004-2007,prej Kosove jeton ne Gjermani,ka plot kikboksera ne bote qe jan te njohuir,si Azem MAksutaj(prej Kosove)jeton ne Zvicer,Ilir Latifi jeton ne suedi(ne pride)plot ka,a ju ne rakomet te 5 ne evrope edhe sukses te duket,haahaha,eu sa gllupa jeni,pse keni problem me Greket per emnin,me bullgart per gjuhen e heronjt,me Serbet per kishen,dmth krejt i keni te paqarta ju sllavo-maqedont,krejt te kontestume
PM
Top
Miroslav
Postuar nė: 22.02.2012, 16:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 55
Antari Nr: 27133
Bashkangjitur: 20.01.2012 Citim (sweet_THUG @ 22.02.2012, 09:58)
kurni l**h skeni bo juve
edhe nrepublika krushevska  kan luftue  plis  bardhit  shqiptar

kur ne kemi luftu me turqit  juve keni than  da efendi

ec be futja o  sllaviq i perzim

gjuha  jote perbet  nga bulgarishtja  , serbishtja  edhe sllovenishtja  - bashk me shtojca fjalesh turke , rome edhe shqipe 

fjala cuc  eshte ne shqip ,jo ne bulgarisht ,ne bulgarisht eshte devojce ,ndersa cuc  eshte fjal e gjetur ilire

edhe cka je ti  ? a serb a bulgar a slloven ,te ishe maqedon do flisje maqedonish o sllav

Jam maqedonas, pasardhes i Aleksandar Makedonski.
Shqip flas me ty, se ti sigurisht nuk din maqedonisht se je ksenofob.
Ne Krushevska Republika ka pas edhe shqiptar ama nuk kan qen si ti pisa edhe ksenofoba, kan luftu per clirim te Maqedonise bashke me ne.
Ne ages i kemi thane efendi, ne e respektojm sistemin.Ama te pakten e kemi rujt fen dhe identitetin jo si ju qe e keni ndrru fene.
Nuk jemi si ju kačaka.Ju nuk dini respekt per hijerarhi.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Miroslav nė 22.02.2012, 16:02
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio