Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (10) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Polici maqedonas vret dy te rinje shqipetar!!!
Knight
Postuar nė: 28.02.2012, 15:51
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 26
Antari Nr: 26910
Bashkangjitur: 27.09.2011Polici maqedonas ne mes te Gostivarit vret dy te rinje shqipetar 26 dhe 29 vjec, shkaku i parkimit..

Ku jemi duke jetuar, dhe edhe sa duhet te durojme!!!
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 28.02.2012, 15:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008DUHET TE NGRIHEM NE DEMOSRATE TE FORT


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Cusack
Postuar nė: 28.02.2012, 16:07
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (Knight @ 28.02.2012, 19:21)
Polici maqedonas ne mes te Gostivarit vret dy te rinje shqipetar 26 dhe 29 vjec, shkaku i parkimit..

Ku jemi duke jetuar, dhe edhe sa duhet te durojme!!!

Te vret dhe s'i pergjigjet askujt...
Shqiptaret jane jetima ne kete shtet. As babe as nene s'kane.

Shpesshere kam thene SIKUR TE KISHIM SE PAKU NDONJE PERFAQESUES SHQIPTAR NE EKZEKUTIV...


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 28.02.2012, 16:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (Cusack @ 28.02.2012, 10:07)
Te vret dhe s'i pergjigjet askujt...
Shqiptaret jane jetima ne kete shtet. As babe as nene s'kane.

Shpesshere kam thene SIKUR TE KISHIM SE PAKU NDONJE PERFAQESUES SHQIPTAR NE EKZEKUTIV...

rasti keq por ti cusack mos prejudiko se do pergjigjet patjeter,po po,mos ja fut kot me si ta merr mendja por do e shohim dhe do bindesh se do pergjigjet se ai me ska vend ketu,jo ta them une
PM
Top
alvin
Postuar nė: 28.02.2012, 16:16
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (Cusack @ 28.02.2012, 17:07)
Te vret dhe s'i pergjigjet askujt...
Shqiptaret jane jetima ne kete shtet. As babe as nene s'kane.

Shpesshere kam thene SIKUR TE KISHIM SE PAKU NDONJE PERFAQESUES SHQIPTAR NE EKZEKUTIV...

Nėse ėshtė e vėrtetė se shqiptarėt e kanė sulmuar pėr parking dhe ka qenė me vajzėn e tij tė vogėl nė makinė, edhe unė do i kisha vrarė deh syri nuk do mė ishte dridhė.
E potencoj, nėse kjo qė e thotė ky polici ėshtė e vėrtetė.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 28.02.2012, 16:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (alvin @ 28.02.2012, 10:16)
Nėse ėshtė e vėrtetė se shqiptarėt e kanė sulmuar pėr parking dhe ka qenė me vajzėn e tij tė vogėl nė makinė, edhe unė do i kisha vrarė deh syri nuk do mė ishte dridhė.
E potencoj, nėse kjo qė e thotė ky polici ėshtė e vėrtetė.

pa marre parasysh ai do denohet dhe sdo shpetoje,por sdi nga e morret info se te vrarit jane shqiptare
PM
Top
Knight
Postuar nė: 28.02.2012, 16:20
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 26
Antari Nr: 26910
Bashkangjitur: 27.09.2011Edhepse skam shum info, por lajmet jane qe 4 persona e paskan sulmuar policin, i cili nuk ka qene ne uniforme, e i cili paska shty ne ajer 2 here, pastaj ka qelluar te dy te rinjte, qe tashme jane te vdekur..

Inskenim i rradhes, ato mund te thuan cka te duan, por po te kishin qene 4 persona qe e paskan sulmuar, ky sdo ishte i gjalle...

Sa per pergjegjesi, po mesiguri do te kete perjashtim nga puna, po ajo nuk mjafton..

I njejti duhet te zhduket nga faqja e dheut, ashtu sic fiku zjarrin e dy te rinjeve, dhe qe ka shkaterruar familjet e tyre..

Po cka se, kur kemi debila qe zihen per kolltuk..
Sdi cka te them, nga revolti, sdi nga tia nisi

Policit i mundesohet, se e din qe do ta mbrojne...

Eh gjakun ia pifsha..
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 28.02.2012, 16:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012sdo shpetoje nga denimi,do e shifni

Ky postim ėshtė ndryshuar nga trimi.80 nė 28.02.2012, 16:23
PM
Top
Knight
Postuar nė: 28.02.2012, 16:22
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 26
Antari Nr: 26910
Bashkangjitur: 27.09.2011 Citim (trimi.80 @ 28.02.2012, 10:18)
pa marre parasysh ai do denohet dhe sdo shpetoje,por sdi nga e morret info se te vrarit jane shqiptare

Mora info nga terreni, qe njeri eshte nga Sermnova e gostivarit, e tjeteri nga Recani apo Raveni...
PM
Top
byrsa
Postuar nė: 28.02.2012, 16:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 92
Antari Nr: 27176
Bashkangjitur: 08.02.2012Zdi cte them ,nuk kam koment ,nervat me jane shkatruar .ky njeri duhet te zhduket nga faqja e dheut


ngushllime familjeve
PM
Top
ardiani25
Postuar nė: 28.02.2012, 16:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1562
Antari Nr: 18935
Bashkangjitur: 07.12.2008Pėr shkak tė njė zėnke banale, sot paradite njė polic I cili nuk ka qenė nė detyrė ka shtyrė me armė zjarri duke lėnė tė vdekur dy persona nė qendėr tė Gostivarit. Sipas informatave jozyrtare ngjarja ka ndodhur nė afėrsi tė sallonit pėr mobilje ‘Montenegro’.
Identiteti I viktimave dhe vrasėsit nuk ėshtė zbuluar, por mėsohet se personat janė tė vrarė nga njė pjesėtarė I policis. Ekspertizat do tė tregojnė se akti vrasjes ėshtė kryer me pistoletėn zyrtare qė e ka poseduar polici dhe se cilat kanė qenė motivet qė e kanė shtyrė deri nė kėtė akt.
Pėr momentin nė vendngjarje po kryhet ekspertizė nga ana e organeve kompetente.

“Arsyeja e incidentit respektivisht vrasjes sė dyfishtė ėshtė zėnka verbale pėr njė ēėshtje banale, respektivisht pėr parkingun afėr ndėrtesės ku ka jetuar i dyshuari, ndėrsa sipas informatave qė kam tani, nė afėrsi kanė jetuar edhe katėr persona qė kanė marrė pjesė nė zėnkėn verbale. Zėnka verbale shumė shpejt ėshtė shndėrruar nė zėnke fizike. Dhe sipas tė thėnave tė tė dyshuarit, ai me qėllim tė mbrojtjes ka shtėnė dy plumba nė ajėr, ndėrsa pastaj ka shtėnė nė drejtim tė dy personave tė cilėt janė plagosur dhe fatkeqėsisht mė pas iu nėnshtruan plagėve. Zyrtari policisė Jakim Trifunovski ėshtė 39 vjeē, i lindur nė Gostivar, ėshtė i punėsuar nė vitit 2002 nė Ministrinė e Brendshme”, deklaroi Ivo Kotevski, zėdhėnės i MPB-sė. Alsat-M
PM
Top
passed
Postuar nė: 28.02.2012, 16:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011ngushellime familjareve.....
em vjen shum keq...

une kam nje ide...e cila do e zbutshe dhimbjen e madhe qe ka shkaktu ky gjakprishte!

t'ia vrasesh nje te afert (mundet edhe fmi) pastaj edhe gjubren!
po te jet aq perfekt sa qe mos te ket te dyshuar!


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
NoLimit
Postuar nė: 28.02.2012, 16:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (passed @ 28.02.2012, 17:42)
ngushellime familjareve.....
em vjen shum keq...

une kam nje ide...e cila do e zbutshe dhimbjen e madhe qe ka shkaktu ky gjakprishte!

t'ia vrasesh nje te afert (mundet edhe fmi) pastaj edhe gjubren!
po te jet aq perfekt sa qe mos te ket te dyshuar!

Mfal ne shprehje mos u bon aq pis!!se as femija as i aferti i atij nuk eshte fajtor per krimin qe ka bo mi idijot!!!keshtu qe ngushllime familjes dhe kriminelit denim sa me te ashper!!


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Pjeshka
Postuar nė: 28.02.2012, 16:52
Quote Post


FLM ZOT!
*****

Posti: Antarė
Postime: 1768
Antari Nr: 25395
Bashkangjitur: 06.07.2010 Citim (passed @ 28.02.2012, 17:42)
ngushellime familjareve.....
em vjen shum keq...

une kam nje ide...e cila do e zbutshe dhimbjen e madhe qe ka shkaktu ky gjakprishte!

t'ia vrasesh nje te afert (mundet edhe fmi) pastaj edhe gjubren!
po te jet aq perfekt sa qe mos te ket te dyshuar!

Nuk ia vlen se atehere behemi njejt si ai qe ka kry krimin...!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Pjeshka nė 28.02.2012, 16:52


----------------------------------------
The real challange in life is not getting what you want but wanting what you have!
PM
Top
alvin
Postuar nė: 28.02.2012, 17:01
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (passed @ 28.02.2012, 17:42)

t'ia vrasesh nje te afert (mundet edhe fmi) pastaj edhe gjubren!
po te jet aq perfekt sa qe mos te ket te dyshuar!

E hė de, afėr ėshtė Gostivari...pse nuk shkon TI ta vrasish naj anėtar tė tij?


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top

Topic Options Faqe: (10) [1] 2 3 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio