Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nje foto qe e kuptojn "veq" Vajzat.
babarekes
Postuar nė: 14.11.2012, 23:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Boss76
Postuar nė: 17.11.2012, 06:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008as vajzat se kuptoj ket, ta kuptojshin de kishte komente smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif

per foton smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top
babarekes
Postuar nė: 17.11.2012, 23:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Boss76 @ 17.11.2012, 07:00)
as vajzat se kuptoj ket, ta kuptojshin de kishte komente smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif

per foton smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Tamom e kijee, skajn ato mend ta kuptojn ket smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio