Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cair: Muhamed Thaci kandidat i PDSH-se, kandidatet per prefekt
blerko
Postuar nė: 29.11.2012, 18:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 58
Antari Nr: 19814
Bashkangjitur: 18.01.2009Basketbolli ėshtė vet jeta e tij! Muhamed Thaēi, i njohur mė shumė si “Muja” ka lėnė dhe vazhdon tė lejė gjurmė nė basketbollin shqiptar.

I njohur pėr temperamentin e tij nė parket, por edhe zemėrgjerėsinė jashtė tij, “Muja” ka vendosur ta sfidoj vetėn edhe nė njė profesion tjetėr. Ky ėshtė i treti pėr tė, pas basketbollit dhe hendbollit. Ai ka vendosur t’i hyjė politikės.

Me smoking dhe afėr kryetarit tė Partisė Demokratike Shqiptare (PDSH), Menduh Thaēi, “Muja” e ka ndarė mendjen qė mos ta djersitė pėrkohėsisht fanellėn e basketbollit.

Jam kandidat i PDSH-sė pėr kryetar tė Ēairit, ka konfirmuar “Muja” pėr ORAinfo, duke shtuar se ka vendosur mos tė luaj mė basketboll, por jo tė tėrhiqet nga basketbolli.

“Basketbolli ėshtė profesioni im. Do tė jem nė basketboll, por mė pak aktiv. Basketbolli ėshtė jeta ime”, ka thėnė “Muja”.

Zgjedhjet komunale nė Maqedoni do tė mbahen nė mars tė vitit 2013.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga r.mislimi nė 30.11.2012, 09:57
PM
Top
Alex
Postuar nė: 29.11.2012, 21:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008Asnjeri, gjene ki i dyti, qe sen ja permendi emrin, kuku???
PM
Top
blerko
Postuar nė: 29.11.2012, 21:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 58
Antari Nr: 19814
Bashkangjitur: 18.01.2009PM
Top
studentiGV
Postuar nė: 30.11.2012, 09:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 180
Antari Nr: 26641
Bashkangjitur: 10.06.2011Valon Bela i bashkohet Rdk , mund te jet kandidat per Cair
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 30.11.2012, 13:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009Nisi edhe rdk te antaresoj rugaca si kta dy partit tjera.po me sa mend e kan bere anetar ket belen kur ky ne nje video si i cmendur bente.su mbushem me mend na edhe sdo te mbushemi sa te jet jeta.
PM
Top
Jack-Jones
Postuar nė: 30.11.2012, 15:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 188
Antari Nr: 27603
Bashkangjitur: 25.11.2012Po cka eshte ky "muja" me profesion,perpos Basktebollit?
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio