Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pėrleshje fizike nė Shkup dhe Tetovė
GuriShipes
Postuar nė: 15.12.2012, 16:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010Tre persona natėn e kaluar rreth orės 23:30 pa ndonjė arsye i kanė sulmuar fizikisht tetovarėt me iniciale H.S. (21) dhe P.V (25), pėrderisa ata kanė qenė duke lėvizur nga rruga "Jane Sandanski" drejt "29 nėntorit" nė Tetovė.

H.S. dhe P.V kanė pėsuar lėndime tė rėndė trupore dhe janė dėrguar menjėherė nė Qendrėn Klinike nė Tetovė, ku u ėshtė dhėnė ndihma mjekėsore.

Nga ana tjetėr edhe nė Shkup, 25-vjeēari S.V natėn e kaluar rreth orės 01:30 ėshtė sulmuar fizikisht nga D.T dhe tre tė tjerė, transmeton Almakos.

Nga policia thonė se janė marė masat pėr ti gjetur autorėt e sulmeve rrugaēe
PM
Top
GuriShipes
Postuar nė: 15.12.2012, 16:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010ej Shkijet si lon edhe ne tetove Shqiptaret rehat!!!!!!

kjo tregon se sa trima jane shkijet smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
TETOVA I KA mbi 85% Shqiptar , rrihen midis qendres i boijn per spital!!
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 15.12.2012, 17:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008 Citim (GuriShipes @ 15.12.2012, 17:40)
ej Shkijet si lon edhe ne tetove Shqiptaret rehat!!!!!!

kjo tregon se sa trima jane shkijet smil3dbd4e7853679.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
TETOVA I KA mbi 85% Shqiptar , rrihen midis qendres i boijn per spital!!

po daj po se dojm me u ba ma europiane se ata vet.....

kur mer dikush tjeter hak menjeher talebant teroristet islamistet etj,...

vet e kerkojm vet e gjejm...----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
Alex
Postuar nė: 16.12.2012, 09:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008Jetojme ne nje shtet te tille, ku nese neve rahem, na gjejne ne bire te miut, ndersa kur kaurat rahen, gjithcka mbaron me " policia ehste ne kerkim te autoreve".


Luja qeveri luja.
PM
Top
Hera
Postuar nė: 16.12.2012, 14:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012Ne kohe te vona te nates, dhe pas mesnates me dal edhe mua ne mes Prishtines me ndodhe dicka e keqe, tash a me rrahin a me mbyt dikush a dicka tjeter varet pi taksiratit.
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 16.12.2012, 14:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009 Citim (Hera @ 16.12.2012, 15:07)
Ne kohe te vona te nates, dhe pas mesnates me dal edhe mua ne mes Prishtines me ndodhe dicka e keqe, tash a me rrahin a me mbyt dikush a dicka tjeter varet pi taksiratit.

ska shanca me ndodh qekjo smil4a8aceb829c5f.gif


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
Hera
Postuar nė: 16.12.2012, 14:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (MeeLot @ 16.12.2012, 08:14)
ska shanca me ndodh qekjo smil4a8aceb829c5f.gif

Po qysh jo more ka plote raste smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 16.12.2012, 14:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009 Citim (Hera @ 16.12.2012, 15:23)
Po qysh jo more ka plote raste smil3dbd4e5e7563a.gif

munet me pas raste amo sdmth qe ti sguxon me dal,nuk o qaq keq qysh po tu doka ty smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
Hera
Postuar nė: 16.12.2012, 14:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (MeeLot @ 16.12.2012, 08:28)
munet me pas raste amo sdmth qe ti sguxon me dal,nuk o qaq keq qysh po tu doka ty smil3dbd4e5e7563a.gif

Ka thon ai i moēmiiiii "tuta gjys trimnie" se aty ku nuk je i-e sigurt se hyne edhe del, ma mire osht hic. Edhe keta qe dalin duhet me dite se me dal po del po a mundesh edhe me u kthy, plus asaj mos me dal kejt tha, me kon i pergaditur varesisht gjendjes, rrethanave dhe ores se kur del smil3dbd4ddd6835f.gif
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 16.12.2012, 15:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009 Citim (Hera @ 16.12.2012, 15:57)
Ka thon ai i moēmiiiii "tuta gjys trimnie" se aty ku nuk je i-e sigurt se hyne edhe del, ma mire osht hic. Edhe keta qe dalin duhet me dite se me dal po del po a mundesh edhe me u kthy, plus asaj mos me dal kejt tha, me kon i pergaditur varesisht gjendjes, rrethanave dhe ores se kur del smil3dbd4ddd6835f.gif

ja be mos ta nin en Pr dil chillit se 1x en 20 vjet ndodh qeshtu diqka pa lidhje smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
Hera
Postuar nė: 16.12.2012, 15:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (MeeLot @ 16.12.2012, 09:09)
ja be mos ta nin en Pr dil chillit se 1x en 20 vjet ndodh qeshtu diqka pa lidhje smil3dbd4ddd6835f.gif

un ncuk ma mir, ju dilni vec taonit djali burre mu kthy ne shpi tu kajt smil3dbd4e02c5440.gif o kuku m'kan rjeh ma zi ska smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 16.12.2012, 18:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (GuriShipes @ 15.12.2012, 10:40)
ej Shkijet si lon edhe ne tetove Shqiptaret rehat!!!!!!

kjo tregon se sa trima jane shkijet  smil3dbd4e7853679.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif
TETOVA I KA mbi 85% Shqiptar , rrihen midis qendres i boijn per spital!!

ketu te ky postimi nuk ceket askund se te rrahurit cilit nacionalitet i takojne,aty shihen vetem inisiale e asgje tjeter,nga ua gjetet nacionalitetin ju,apo ju keshtu paragjykoni se ju kendet ,ej si be sju vjen inat pa mos e dijte se kush jane te rrahurit tja futni kot.Cudi! cka sbejne nejrzit per poena politik,apo per te kritikuar dikend,e humbin edhe dinjitetin e vet,cudi.Nga e nxjerret se t rrahurit jane shqiptar nji allah e din?

Ky postim ėshtė ndryshuar nga trimi.80 nė 16.12.2012, 18:58
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 16.12.2012, 19:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012u mbyta tu e kerku kete lajm askund sen e gjej,pervec se te portali i PDSH-se Almakos,por edhe aty sjepen hollesi tjera per identitetin e te rrahurve.Cudi nga e shpiket se cfar nacionaliteti jane te rrahurit,vetem me paragjykime jeni tu komentu e tu postu te ky forum,e keni be si tevter hallvaxhijsh.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio