Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Haziri: U kėrcėnova me plumb nė kokė, mohoj deklar
sulmuesi
Postuar nė: 10.01.2013, 14:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 169
Antari Nr: 25353
Bashkangjitur: 01.07.2010E tani me te vertet me intereson se cfar komenti do jep bujar osmani??? Eshte ky Bujar i cili thonte neper media te ndryshme qe hakiu eshte fshehur me vet deshir??? A eshte kjo parti e cila tere kohen demonstron demokraci dhe qe zotohet ne drejtat e shqiptarve??? Po na marin si qen dhe po skenoj cka te deshirojn kurse keta pushtetar tone vetem dijn te heshtin dhe te mbulojn te kqijat e maqedonve asgje me shum. Duheni me dit qe me ato deklarata qe ka dhen bdi respektivisht bujar osmani dhe ali ahmeti (intervisten ne mtv2) kan ndihmuar drejt per se drejti vmro qe te projekton skenarin monstra.http://zhurnal.mk/content/?id=1311010365932


“Nuk qėndroj nė atė qė e kam thėnė paraprakisht para gjykatėsit hetues mė 7 maj 2012 dhe nuk e pranoj aktakuzėn kundėr meje. Deklaratėn qė e kam dhėnė para gjykatėsit hetues nuk e kam dhėnė me dėshirė, ka pasur presion. Prej tani ju them qė nėse ndodh tė mė gjeni tė vdekur nė burg, dijeni se mė ka ekzekutuar shteti. Kėtė e them sepse frikėsohem pėr jetėn time”, ka thėnė nė deklaratėn e tij Haziri.
PM
Top
arsimtari
Postuar nė: 11.01.2013, 18:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 460
Antari Nr: 24627
Bashkangjitur: 02.03.2010Lehtė e ka Bujar Osmani, nuk i dhemb atij, sepse ai vetėm kryente "detyrat" partiake tė cilat nuk kanė qėllim tė mendojnė pėr fatin e njerėzve, por tė kėnaqin synimet e shkaut nė pushtet.

Le tė mundohen Bujar Osmani dhe partiakėt e tij, qė pėr njė moment tė futen nėn lėkurėn e tė burgosurve dhe familjarėve tė tyre dhe tė shohin se si ėshtė tė tallesh me fatet e tė tjerėve.


PS
Edhe pse nuk kam mendim pozitiv pėr Alsat-M, pėrsėri duhet tė pajtohemi qė ky medium Hakiun e shpėtoi pre vrasjes .


----------------------------------------
"Fjalėt e keqdashėsit janė si qymyri, edhe nėse nuk tė djeg , pėrsėri tė nxin."
PM
Top
Jerenim
Postuar nė: 13.01.2013, 10:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 330
Antari Nr: 25023
Bashkangjitur: 09.05.2010Kjo nuk eshte edhe aq e rendesishme per na Si Student apo antar te keti forumi !!

ja kush eshte me rendesi dhe qe tregon intersim dhe ngjall debate ..

http://www.studentet.info/modules/ipboard/...showtopic=55603


----------------------------------------
E keqja nuk ėshtė vepėr vetėm e atij i cili e shkakton por edhe e atij, i cili ka pasur mundėsi qė ta pengojė dhe nuk e ka penguar
PM
Top
sulmuesi
Postuar nė: 13.01.2013, 12:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 169
Antari Nr: 25353
Bashkangjitur: 01.07.2010Nuk eshte e rendesishme deri sa ju vjen edhe atyne te dera shtepia dhe do e marin zvar me veti ne ndonje bodrum te eret. Si po ecin punet nuk e kemi larg si ne kohen e nacizmit te markohemi qe te dallohemi se jemi shqiptar.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio