Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Hoxha Irfan Saliu ju thotė kurva femrave kosovare
alb_te
Postuar nė: 04.06.2013, 09:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Hoxhė Irfan Salihu ėshtė njė prej hoxhallarėve mė tė famshėm dhe tė klikuar nė rrjetet sociale pėr shkak tė fjalimeve tė tij mbi moralin shqiptar.

Njė prej ligjėratave tė fundit, qė ėshtė publikuar nė Youtube.com, ai flet mbi amoralitetin e femrave shqiptare.

Hoxhė Irfan Salihu, aktualisht jeton dhe vepron nė qytetin e Prizrenit, si Imam nė xhaminė Suzi Zerrini.

Express, publikon kėtė video qė ka shkaktuar reagime tė vajzave nė rrjetet sociale.

http://www.tetovasot.com/hoxha-i-quan-te-p...kosovare-video/

video
PM
Top
igli_st
Postuar nė: 05.06.2013, 19:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012Kete hoxhe e ka kritikuar ne menyre humoristike edhe bypass disa here.
Tipa te tille qe jane dhe predikues feje jo vetem qe shfaqin nje fjalor banal,por ofendojne nje pjese te popullsise per shkak te bindjeve te tij religjioze,e keta mund te denohen me burgim.
Ne Kosove ka marre shume kritika nga intelektuale femra.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga igli_st nė 05.06.2013, 19:04


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top
extige_88
Postuar nė: 05.06.2013, 23:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 317
Antari Nr: 25112
Bashkangjitur: 23.05.2010 Citim (igli_st @ 05.06.2013, 20:02)
Kete hoxhe e ka kritikuar ne menyre humoristike edhe bypass disa here.
Tipa te tille qe jane dhe predikues feje jo vetem qe shfaqin nje fjalor banal,por ofendojne nje pjese te popullsise per shkak te bindjeve te tij religjioze,e keta mund te denohen me burgim.
Ne Kosove ka marre shume kritika nga intelektuale femra.

Ahahaa shum intelektuale femra :P ahahaha.


----------------------------------------
I don't mind beeing busy, but i mind wasting my time..
PM
Top
igli_st
Postuar nė: 06.06.2013, 08:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012 Citim (extige_88 @ 05.06.2013, 17:25)
Ahahaa shum intelektuale femra :P ahahaha.

Si p.sh. nga Vlora Citaku,e ato duhet ti japin pergjigje ketij hoxhe,qe mund te kishte perfunduar brenda hekurave.


 Citim
Ministrja e Integrimit Vlora Ēitaku ėshtė vėnė nė mbrojtje tė barazisė gjinore, pas videos ku hoxha i Prizrenit flet me gjuhė fyese pėr gratė dhe vajzat nė Kosovė.

Ajo ka shkruar nė Facebook, duke i rikujtuar Irfan Salihu se gjuha e tij ėshtė denigruese dhe fyese. “Posa e pashė njė video ku njė i ashtuquajtur hoxhė pėrdorte fjalėt mė tė ulėta pėr femrėn!

E pyes, a ka nėnė? A ka motėr? A ka grua? A ka vajzė? Gjinia ėshtė konstrukt shoqėror, e njerėzit burra e gra janė njerėz! Vlerat, virtytet nuk janė gjinore, po njerėzore!”, ka shkruar ajo. Nė njė postim tė dytė Ēitaku ka shkruar: “Morali i hoxhe Irfanit!!! Turp! Skandal!”


http://gazetaditore.com/2013/06/03/citaku-...e-irfanit-turp/


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top
Eaa
Postuar nė: 07.06.2013, 10:34
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 18
Antari Nr: 27736
Bashkangjitur: 27.05.2013 Citim (igli_st @ 05.06.2013, 13:02)
Kete hoxhe e ka kritikuar ne menyre humoristike edhe bypass disa here.
Tipa te tille qe jane dhe predikues feje jo vetem qe shfaqin nje fjalor banal,por ofendojne nje pjese te popullsise per shkak te bindjeve te tij religjioze,e keta mund te denohen me burgim.
Ne Kosove ka marre shume kritika nga intelektuale femra.

smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Ja ne e pėrmisojnė gjendjen ja ne shkojn P... tė Nėnės ene hiē mos e ndal...
PM
Top
igli_st
Postuar nė: 07.06.2013, 18:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012Shkarkohet Hoxha Irfan Salihu

Bashkėsia Islame e Kosovės ka marrė vendim pėr shkarkimin e hoxhė Irfan Salihut, pėr shkak tė njė ligjėrate tė tij nė xhaminė Suzi Zerri nė Prizren.

Ndaj ligjėratės sė hoxhės kanė reaguar si shoqėria civilie ashtu edhe deputetė e grupe partiake tė Kosovės.

“Kosova ėshtė vend laik ku respektohet feja. Kosova ėshtė vend ku nxitja e dhunės ėshtė e ndaluar me ligj. Duke pas parasysh se irfani ėshtė nėn ombrellėn e BIK-ut, kėrkojmė qė BIK-u tė distancohet nga fjalėt e hoxhės” ėshtė shprehur Sahatqija nė emėr tė grupit parlamentar tė LDK-sė.

Deputetja e Lėvizjes Vetėvendosje, Alma Lama tha se “Asnjė vlerė morale nuk mund tė ngrihet mbi amoralitet, idet ekstremiste nuk kan vend nė njė shoqėri demokratike”.

http://lajmpress.com/lajme/kosove/21229.html


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top
ßina
Postuar nė: 07.06.2013, 21:19
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009I shami te shan, i pamoralshmi fol per te pamoralshmet.

Nuk po muj me kuptu se qysh paska baballare qe po i blejkan qikave kondoma, djelva nashtw po ky hoxhe e paska pas me i bo aq te moralshem meshkujt sa veten e ka qit aq poshte e besa edhe me qit veten prej "pune".


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 08.06.2013, 11:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Sesh puna veq te veergjiniteti hmm,
Qka do behet me ata femraa qe Puthen, Lepihen, e Maren ne Goj, va lajsh trupin me farrr,I kacish ka cicat va bejsh ziii smil3dbd4ddd6835f.gif porr jan virgjinee ktaa si di qujm?

Ky postim ėshtė ndryshuar nga babarekes nė 08.06.2013, 11:28


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
packs
Postuar nė: 09.06.2013, 00:27
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Kjo nuk eshte kurgja. Ky eshte ni problem qe e ka kriju Express sa me marre klikime qaty online e per qe i del pune kaq e madhe nuk e ka mendu as vet (redaksia).
Na jem tu u bo ma amerikane se amerikante na ka mete vec me fole edhe anglishten slang edhe kishe na qaq. Krejt bota e din qe femrat qe kane shume frajera ju thojne kurva shqip. Nuk e di cka ka me na mbete hatri ketu.
Mu me mbetet ma shume hatri qe reperat na thojne gjithcka, vec pse ju teket, e jo pse ni hoxhe thote qe femra qe ndrron shume frajera eshte kurve.

Keta, + 18


keta kujt po i drejtohen keshtu, nanes te Obames a? Jo femrave shqiptare. Ku jane kane Alma Lama, Vlora Citaku kur ka dale kjo kange


http://www.youtube.com/watch?v=LFWBrcSF8_A


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
GuriShipes
Postuar nė: 09.06.2013, 15:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010Hoxha jo qe ska faj , por ai ka pas mundesi qe te mos e kishte ber Shum te madhe duke treku pakes ma ndryshe , fjalet si ai i lidhte dhe i ofendonte ne at menyren e tij per Shum njerez kjo nuk esht normale, mirpo ka nje gje qe duhet te dim dhe te kuptojm se ata femra qe kan mbi 2apo3 fraera jane kurva.

Hoxha e kishte fjalen se shoqeria APO rinia shqiptare esht jo e shendosh tash per tash dhe n ne kete menyr se si ato veprojn qe nuk kujdesen per trupin e tyre Moralin etj. por i ndrojn dashnoret si qorapet.

kete me se miri e din ata djem ose ato vajza qe jane ne kerkim te nje dashurie ideale .

nuk a desht te perhapet ne Parlament dhe te bohet kaq e madhe , per arsye se ka Shum ma Shum Probleme me te medha qe ndegjojm dhe i shohim ne ksoove , maqedoni , shqiperi etj.

marim shembull qe ka pas dhunim mesues me nxenese . mbasi e kan hap temen per hoxhen duhet adje ne Parlament qe te flitet edhe per shqetesime tjera me tragjike se sa te dalin ne ekranin e tv-se dhe te rekllamohen.
PM
Top
BossLeon
Postuar nė: 09.06.2013, 15:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 409
Antari Nr: 23495
Bashkangjitur: 22.10.2009Titulli eshte shum i trishtushem dhe ofendus, por degjone permbajten dhe vlersone si eshte ne realitet.http://www.youtube.com/watch?v=ynMP5sG8hBY
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
BossLeon
Postuar nė: 09.06.2013, 16:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 409
Antari Nr: 23495
Bashkangjitur: 22.10.2009 Citim (babarekes @ 08.06.2013, 12:27)
Sesh puna veq te veergjiniteti hmm,
Qka do behet me ata femraa qe Puthen, Lepihen, e Maren ne Goj, va lajsh trupin me farrr,I kacish ka cicat va bejsh ziii smil3dbd4ddd6835f.gif porr jan virgjinee ktaa si di qujm?

Me nje fjale te gjithe ata qe e arsyetojne amoralitetin,kurverin,rrespillakun, mendimi IM eshte se jane vete asi berlloga dhe kane vete qasi meqka ne dore smil4a8aceb829c5f.gif
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
Princo
Postuar nė: 09.06.2013, 17:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009Ta kuptojmė drejtė ligjėratėn e hoxhės sė nderuar Irfan Salihut, e jo siē na obligojnė islamofobėt ta kuptojmė!

Hoxha Irfan Salihu thotė se "sipas njė statistike tė bėrė nė Shqipėri (jo nė Kosovė) 92% e femrave kanė deklaruar se kanė pasur “frajera” (tė dashur)", e qė ėshtė diēka shumė e shėmtuar pėr popullin Shqiptar, i cili ka gjuajt pushkė nėse dikush ia ka prek moralin.
Hoxha nuk thotė se 92% e femrave janė “rrospia” dhe “kurva” po thotė:
“Ēdo femėr e cila ka bė marrėdhėnie intime pa kurorė, sipas dispozitave tė Islamit quhet “kurvė”
Hoxha i quan ashtu, vetėm ato qė kanė pas marrėdhėni e jo ato qė kanė pas "frajera"
Kjo aspak nuk do tė thotė se 92% i femrave qė kanė pas tė dashur kanė bėrė marrėdhėnie intime!
Mirėpo vetė Vlora Ēitaku me gratė deputete i ofendojnė 92% e femrave shqiptare me amoralitet, duke thėnė se 92% i femrave qė kanė pas tė dashur kanė bėrė marrėdhėnie intime!
Pra, hoxha i thotė ato fjalė vetėm atyre qė kanė pas marrėdhėnie intime.
Dhe kėtė nuk e thotė vetėm hoxha, po e thotė edhe Kur’ani, Bibla, Teurati dhe ēdo njeri i ndershėm qė moralin e sheh si vlerė njerėzore.


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 10.06.2013, 00:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (BossLeon @ 09.06.2013, 17:07)
Me nje fjale te gjithe ata qe e arsyetojne amoralitetin,kurverin,rrespillakun, mendimi IM eshte se jane vete asi berlloga dhe kane vete qasi meqka ne dore smil4a8aceb829c5f.gif

Jojo nuk i arsyetoj jo, porr veq pyetaa se qka jan ata femra qe Virgjine jaan porr krjet punet tjera i kaan bee?


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
BossLeon
Postuar nė: 10.06.2013, 12:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 409
Antari Nr: 23495
Bashkangjitur: 22.10.2009 Citim (babarekes @ 10.06.2013, 01:23)
Jojo nuk i arsyetoj jo, porr veq pyetaa se qka jan ata femra qe Virgjine jaan porr krjet punet tjera i kaan bee?

njejt jan (kishe spe din ti) po ajo qe i ban tana punet okolla saj, a po menon qe edhe posht nuk e han specin a? Po lee be se skoke ti ne toke te bukes, me hy ne uje e mos mu lag i thon ksaj.
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio