Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Vriten 2 vet ne Recic
babarekes
Postuar nė: 30.09.2011, 00:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Inicent ne Reēicė tė madhe.

Tetove-29 shtator-Inicdenti ka ndodhur ne oret e mbremjes ndersa ne spitalin e Tteoves ne hyrjen per tek blloku kirurgjik ka qene e bllokuar hyrja nga nje veture e Policise.

Dy persona kane humbur jeten ndersa nje i plagosur eshte bilanci i incidentit te sontem qe ka ndodhur disa ore me perpara. Burime jozyrtare te TV Kohes, bejne te dy ditur se dy persona jane qelluar per vdekje dhe nje tjeter eshte plagosur nga nje person i paidentifikuar.
Identiteti i te vdekurve, plagosurve dhe personit qe ka qelluar nuk jane bere te ditur ndersa pritet qe neser Policia te jep hollesira rreth rastit. Mesohet se dy te vdekurit dhe njeri i plagosur jane prej nje familje kurse zenkes i ka paraprire nje mosmarrevshje familjare.

Inicdenti ka ndodhur ne oret e mbremjes ndersa ne spitalin e Teeoves ne hyrjen per tek blloku kirurgjik ka qene e bllokuar nga nje veture e Policise


http://www.tvkoha.tv/7497/inicent-ne-recice-te-madhe-.html


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 30.09.2011, 00:22
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (babarekes @ 30.09.2011, 03:36)
Inicent ne Reēicė tė madhe.

Tetove-29 shtator-Inicdenti ka ndodhur ne oret e mbremjes ndersa ne spitalin e Tteoves ne hyrjen per tek blloku kirurgjik ka qene e bllokuar hyrja nga nje veture e Policise.

Dy persona kane humbur jeten ndersa nje i plagosur eshte bilanci i incidentit te sontem qe ka ndodhur disa ore me perpara. Burime jozyrtare te TV Kohes, bejne te dy ditur se dy persona jane qelluar per vdekje dhe nje tjeter eshte plagosur nga nje person i paidentifikuar.
Identiteti i te vdekurve, plagosurve dhe personit qe ka qelluar nuk jane bere te ditur ndersa pritet qe neser Policia te jep hollesira rreth rastit. Mesohet se dy te vdekurit dhe njeri i plagosur jane prej nje familje kurse zenkes i ka paraprire nje mosmarrevshje familjare.

Inicdenti ka ndodhur ne oret e mbremjes ndersa ne spitalin e Teeoves ne hyrjen per tek blloku kirurgjik ka qene e bllokuar nga nje veture e Policise


http://www.tvkoha.tv/7497/inicent-ne-recice-te-madhe-.html

Qyqyqy... po pse o njerez vriteni keshtu palidhje?!

P.S. Cfare eshte INICENT?
Paska nxjerre TV Koha nje fjale te re?!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Insomnius
Postuar nė: 30.09.2011, 08:14
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 31
Antari Nr: 26872
Bashkangjitur: 06.09.2011Dy persona tė vrarė nė Reēicė tė madhe

30.09.2011
Popullatėn e Recicės sė madhe dhe tė Tetovės mbrėmė e tronditi lajmi se gjatė njė incidenti kanė mbetur tė vrarė dy persona kurse disa kanė ngelė tė plagosur.

Incidenti ka ndodhur nė orėt e vona tė mbrėmjes sė tė enjtes ndėrsa hyrjet tek spitali i Tetovės tek Kirurgjia kanė qenė tė bllokuara nga pėrfaqėsues tė MB-sė, Tetovė.

Burime jozyrtare tė tetova1.com bėjnė tė dy tė vrarėt janė tė moshės mbi 45 vjeēare dhe indentiteti i tyre do tė bėhet i ditur gjatė ditės sė sotme nga Ministria e Punėve tė Brendėshme e cila pritet tė jap edhe detaje tjera rreth rastit.

Sipas informatave jozyrtare dy tė vrarit dhe tė plagosurit janė prej tė njėjtės familje, kurse zėnkės i ka paraprirė njė mosmarrevshje familjare, ku vrasėsi ėshtė drejtuar nė shtėpinė e tė vrarėve dhe ka gjuajtur me armė me ērast 2 persona kanė gjetur vdekjen kurse edhe disa janė te plagosur.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Insomnius nė 30.09.2011, 08:14
PM
Top
ßina
Postuar nė: 30.09.2011, 08:42
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (Insomnius @ 30.09.2011, 09:14)


Sipas informatave jozyrtare dy tė vrarit dhe tė plagosurit janė prej tė njėjtės familje, kurse zėnkės i ka paraprirė njė mosmarrevshje familjare, ku vrasėsi ėshtė drejtuar nė shtėpinė e tė vrarėve dhe ka gjuajtur me armė me ērast 2 persona kanė gjetur vdekjen kurse edhe disa janė te plagosur.

Te "forte" jena pasha zoti. smil3dbd4e02c5440.gif

Ngushillemi familjes, zoti gajreti ja u qofte. smil3dbd4d99c6eaa.gif smil3dbd4e02c5440.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
alt_te
Postuar nė: 30.09.2011, 09:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 227
Antari Nr: 26907
Bashkangjitur: 26.09.2011haahhaah Cusack te kom thon qe babareks sdin te shrkuje be hahahahahahaha kom cehs me zoo smil3dbd4daabd491.gif cashtu caucen kur ja gratiish njerit lun pushka smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
want3d
Postuar nė: 30.09.2011, 09:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007 Citim (Insomnius @ 30.09.2011, 09:14)
Dy persona tė vrarė nė Reēicė tė madhe

30.09.2011
Popullatėn e Recicės sė madhe dhe tė Tetovės mbrėmė e tronditi lajmi se gjatė njė incidenti kanė mbetur tė vrarė dy persona kurse disa kanė ngelė tė plagosur.

Incidenti ka ndodhur nė orėt e vona tė mbrėmjes sė tė enjtes ndėrsa hyrjet tek spitali i Tetovės tek Kirurgjia kanė qenė tė bllokuara nga pėrfaqėsues tė MB-sė, Tetovė.

Burime jozyrtare tė tetova1.com bėjnė tė dy tė vrarėt janė tė moshės mbi 45 vjeēare dhe indentiteti i tyre do tė bėhet i ditur gjatė ditės sė sotme nga Ministria e Punėve tė Brendėshme e cila pritet tė jap edhe detaje tjera rreth rastit.

Sipas informatave jozyrtare dy tė vrarit dhe tė plagosurit janė prej tė njėjtės familje, kurse zėnkės i ka paraprirė njė mosmarrevshje familjare, ku vrasėsi ėshtė drejtuar nė shtėpinė e tė vrarėve dhe ka gjuajtur me armė me ērast 2 persona kanė gjetur vdekjen kurse edhe disa janė te plagosur.

I kane zan tu dal prej xhamie per qata jane vra smil4a8ad6df85dde.gif

Shiptar he magaar (Jo krejt vec kta smil3dbd4dcd7b9f4.gif )


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
alt_te
Postuar nė: 30.09.2011, 10:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 227
Antari Nr: 26907
Bashkangjitur: 26.09.2011oo shocii mos e lidh be tje punen me fen meniher se se dish si ka kon puna haj lock te kom mos hin gjunahh kot kot
PM
Top
want3d
Postuar nė: 30.09.2011, 10:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007 Citim (alt_te @ 30.09.2011, 11:10)
oo shocii mos e lidh be tje punen me fen meniher se se dish si ka kon puna haj lock te kom mos hin gjunahh kot kot

ok mfal se lidhi mo, po smuj ta fshi postimin,xhi tboj tash? smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
mbreti
Postuar nė: 30.09.2011, 10:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007Tragjedi e vertete, aq e teper nese eshte i vertete motivi per te cilin ndegjova une. Por, sido qe te jete, nuk vritet njeriu ne shtepi te tij, kur te pret si mik.


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
Insomnius
Postuar nė: 30.09.2011, 11:02
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 31
Antari Nr: 26872
Bashkangjitur: 06.09.201135 vjeēari A.R nga Reēica e madhe, mbrėmė i ka vrarė dy kojshitė e tij pėr shkak tė mosmarveshjeve tė cilat lindėn rreth lidhjes sė dashurisė sė vajzės sė tij me djalin e njėrit prej tė vrarėve. Vrasėsi mė forcė ka hyrė nė shtėpinė e Abdilxhemil dhe qani Ismailit, tė cilėt nė shtėpi ishin sė bashku me bashkėshortet e tyre dhe fėmijėt. Me kėtė rast vrasėsi A.R e gjuajti nė kokė njėrin nga vėllezėrit dhe pastaj gjuajti edhe te tjetri. Nė kėtė sum tė armatosur u plagos edhe nip ii tyre. Pas vrasjes sė vėllezėrve Ismaili, vrasėsi ka ikur, mirėpo mė vonė policia e ka gjetur dhe e ka dėrguar nė stacionin policor. Tek vrasėsi janė gjetur dy pistoleta tė cilat nė mėnyrė plotėsuese do tė zbulohet nėse i ka posedur me leje. (www.tetova1.com)
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 30.09.2011, 13:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (alt_te @ 30.09.2011, 10:52)
haahhaah Cusack te kom thon qe babareks sdin te shrkuje be hahahahahahaha kom cehs me zoo smil3dbd4daabd491.gif cashtu caucen kur ja gratiish njerit lun pushka smil3dbd4e5e7563a.gif

Ej hallall tkoft!!!
HIQQQQQQQQQQ mend SKIJE.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ßina
Postuar nė: 30.09.2011, 13:56
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (Insomnius @ 30.09.2011, 12:02)
35 vjeēari  A.R nga Reēica e madhe, mbrėmė i ka vrarė dy kojshitė e tij pėr shkak tė mosmarveshjeve tė cilat lindėn rreth lidhjes sė dashurisė sė vajzės sė tij me djalin e njėrit prej tė vrarėve.

Katastrof, nese babi qenka 35 vjeqar vajza e ti a thu sa e re do te jete. smil3dbd4d99c6eaa.gif ama prape zgjedhja e vetme nuk ka qene vrasja, po shqpitaret nuk mbushen mend, nuk jemi na per me mbajt arme ne shpi jo.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ßina nė 30.09.2011, 13:56


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 30.09.2011, 13:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (ßina @ 30.09.2011, 14:56)
Katastrof, nese babi qenka 35 vjeqar vajza e ti a thu sa e re do te jete. smil3dbd4d99c6eaa.gif ama prape zgjedhja e vetme nuk ka qene vrasja, po shqpitaret nuk mbushen mend, nuk jemi na per me mbajt arme ne shpi jo.

vajza 15 vjece eshte.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ßina
Postuar nė: 30.09.2011, 13:58
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (babarekes @ 30.09.2011, 14:58)
vajza 15 vjece eshte.

ue e re be.


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 30.09.2011, 14:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (ßina @ 30.09.2011, 14:58)
ue e re be.

smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio