Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Bora e pare po bie!
Gjyla
Postuar nė: 09.12.2012, 16:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 53
Antari Nr: 26172
Bashkangjitur: 28.02.2011Shume rruge ne tetove dhe rethine jane te bllokuara..kurse Komuna e tetoves eshte ne gjum ,disa fshatera jane te bllokuara .

Pashe Komunen e Gostivarit besoni se shume te pregaditur jane si Komune Perpos Rugeve te pastruara i pastronin edhe trotuaret qe qytetaret ne levizin lirshem ..

Komuna e Tetoves do ishte mire qe te mesonte dic nga komuna e Gostivarit ..Mos te flasim per Shkupin qe jemi 50 vite mbrapa
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 09.12.2012, 17:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009ja kini thoj me Sadies ju Shpirt liget.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
sekret-84
Postuar nė: 09.12.2012, 20:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007Ja kan lodhe shpirtin....


O njerez te pavetedijshem ose ne nje forme injorant ose ose qellim keqinj.
Mos haroni qe Sadiu 4 Premtime kyce i ka plotesuar.
1. Rregullimin e mbeturinave me theks te vecant "sjelljen e kompanive te huaja per mirembajte" pra solli "hinkel kompani gjermane"
2. Hapjen e vendeve te reja te punes
3.Regullimin e ujit ne Tetove me te cilin po lufton me te gjitha menyrat qe te kryhet edhe pse shantazhohet nga pushteti BDI-VMRO
4. Nuk do te largoj asnje profesor, asnje administratore ne komune. Asni profesor dhe asnji administratore seshte ngacmuar

ps. Me thoni si ishin rruget vjet e parvjet kure bora ishte 3fishi i kesaj qe eshte kete vit.
Mosni se ju vret zoti...

upsss...

ju zonja e zoteri kete mbajeni mend "Ne shtepi kur zonja e shpise ua jep letren se cfare duhet te sillet ne shtepite tuaja dhe cfare ka nevoje shtepia a i coni te gjitha qe duhet nese po" ateher urdheroni behuni kryetare...


Ky postim ėshtė ndryshuar nga sekret-84 nė 09.12.2012, 20:13
PM
Top
studentiGV
Postuar nė: 09.12.2012, 20:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 180
Antari Nr: 26641
Bashkangjitur: 10.06.2011shum keq per keta simpatizantet e pdsh-s jan te detyruar ta duan dhe te thone se shum ka punuar Sadi Bexhetin sepse ashtu thot Shefi , por gjendja ne teren flet ndryshe
PM
Top
legjend
Postuar nė: 09.12.2012, 20:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 100
Antari Nr: 27595
Bashkangjitur: 20.11.2012 Citim (sekret-84 @ 09.12.2012, 14:11)
Ja kan lodhe shpirtin....


O njerez te pavetedijshem ose ne nje forme injorant ose ose qellim keqinj.
Mos haroni qe Sadiu 4 Premtime kyce i ka plotesuar.
1. Rregullimin e mbeturinave me theks te vecant "sjelljen e kompanive te huaja per mirembajte" pra solli "hinkel kompani gjermane"
2. Hapjen e vendeve te reja te punes
3.Regullimin e ujit ne Tetove me te cilin po lufton me te gjitha menyrat qe te kryhet edhe pse shantazhohet nga pushteti BDI-VMRO
4. Nuk do te largoj asnje profesor, asnje administratore ne komune. Asni profesor dhe asnji administratore seshte ngacmuar

ps. Me thoni si ishin rruget vjet e parvjet kure bora ishte 3fishi i kesaj qe eshte kete vit.
Mosni se ju vret zoti...

upsss...

ju zonja e zoteri kete mbajeni mend "Ne shtepi kur zonja e shpise ua jep letren se cfare duhet te sillet ne shtepite tuaja dhe cfare ka nevoje shtepia a i coni te gjitha qe duhet nese po" ateher urdheroni behuni kryetare...

te lumt
PM
Top
the_bad_boy
Postuar nė: 09.12.2012, 20:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1534
Antari Nr: 5704
Bashkangjitur: 09.02.2007 Citim (studentiGV @ 09.12.2012, 21:19)
shum keq per keta simpatizantet e pdsh-s jan te detyruar ta duan dhe te thone se shum ka punuar Sadi Bexhetin sepse ashtu thot Shefi , por gjendja ne teren flet ndryshe

Shif meru ti me at shefin tend,dhe mireni me shume me ate komunen tuaj te ciles po ia numeroni ditet e fundit.


----------------------------------------
"Njė komb ekziston vetėm atėherė kur fillon tė shqetėsohet pėr fatin e tij. "
PM
Top
studentiGV
Postuar nė: 09.12.2012, 20:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 180
Antari Nr: 26641
Bashkangjitur: 10.06.2011 Citim (the_bad_boy @ 09.12.2012, 14:28)
Shif meru ti me at shefin tend,dhe mireni me shume me ate komunen tuaj te ciles po ia numeroni ditet e fundit.

Gabim je shoci , nuk jane ditet e fundit ne komunen tone , kjo mund te vleje per ju se Sadi Bexheti shum pak ka punu , a kryetari jon vazhdimisht ka punu edhe at ma shum se gjithe kryetaret tjere te maqedonise.
PM
Top
the_bad_boy
Postuar nė: 09.12.2012, 21:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1534
Antari Nr: 5704
Bashkangjitur: 09.02.2007 Citim (studentiGV @ 09.12.2012, 21:56)
Gabim je shoci , nuk jane ditet e fundit ne komunen tone , kjo mund te vleje per ju se Sadi Bexheti shum pak ka punu , a kryetari jon vazhdimisht ka punu edhe at ma shum se gjithe kryetaret tjere te maqedonise.

po une nuk flas kot.
Faktet tregojne ndryshe se partie yte i nderuar i humbi zgjedhjet ne GV ne vitin 2011.Kishte shume shume me pak vota se sa ne 2009..

Ndersa PDSH ne Tetove ka fituar dhe do te fitoje gjithmone,pasi qe tetovaret nuk jane pjese e atyre njerezve qe e shesin bythen per 20 euro..

Fatkeqesisht,ti dhe krejt te cilet mendojne si ti duhet te bindeni se komunen e keni humbur.


----------------------------------------
"Njė komb ekziston vetėm atėherė kur fillon tė shqetėsohet pėr fatin e tij. "
PM
Top
legjend
Postuar nė: 09.12.2012, 21:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 100
Antari Nr: 27595
Bashkangjitur: 20.11.2012 Citim (studentiGV @ 09.12.2012, 14:56)
Gabim je shoci , nuk jane ditet e fundit ne komunen tone , kjo mund te vleje per ju se Sadi Bexheti shum pak ka punu , a kryetari jon vazhdimisht ka punu edhe at ma shum se gjithe kryetaret tjere te maqedonise.

ME CILE SHEF KE FJAL MIK MOS U PERZI PER MENDUH THAQI
PM
Top
vani-1
Postuar nė: 09.12.2012, 21:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011asnjera parti nuk punojni per popull se kur jeni ne karike harohet populli akur vin votimet bejni diqka se kursem per popull me mashtru ene bdi ene pdsh jeni nje lloi ene ju vetem rini ne kommuna si rekllama e parat e shqiptarve shkoin te maqedoni


aper zgjedhjet shkoin e rejn popullin me ka nje thjes miell apo ka nje paqet vaj apo ka nje bushje telefoni
PM
Top
studentiGV
Postuar nė: 09.12.2012, 21:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 180
Antari Nr: 26641
Bashkangjitur: 10.06.2011Shoci lej ato muhabete , edhe ju humbet ne Tetove ne vitin 2009 rundin e pare , pastaj rundin e dyte u cojshi letra maqedonve neper shpija mos votoni per UCK a kuedi cka , Ne vjet morem shum vota pa as edhe nji strukture partiake , as deg as nendeg asgje skishim , dhe disa qytetare u shiten dhe genjyen nga premtimet per pune te Bejtes , te gjitha ato njerez sot ia shajne krejt Nevzat Bejtes.
Kryetari Rufi Osmani ka punu shum keto 2 vite dhe gjith qytetaret e levdrojne , RDK i ka kriju gjitha strukturat partiake ne GV dhe jan afru shum njerez qe me peshe te qytetit ne RDK, Mbi 50 % te atyre qe votuan per PDSH vjet i kemi rikthy ne RDK .
Se di a ke qene ne GV po nese shkon do e shofish si osht atmosfera. te pershendes
PM
Top
GuriShipes
Postuar nė: 09.12.2012, 21:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010o shok mos ju vije inat tashti realiteti duhet te jet dhe te mbetet realitet,
nuk jena qora dhe budalla dhe te genjehemi permes fjaleve tuaja apo te dikujt se bora ne tetove pastrohet !!!!
gabim e keni

hejjj kadal kjo esht fillimi , cka ndodh nese bora bije shum dhe vazhdon me muj !!!
sipas nje kolegut nga qyteti gostivarit komuna e gostivarit per moment esht me e pergaditur se komuna e tetoves per shum gjera edhe me gjendjen aktuale te bores, une vet jam nga tetova por foli te drejten sdu te boij bajrom me menden dhe tja boij qefin vetes !!!

TETOVA NUK FITOHET KESHTU TETOVA NUK MBAHET KESHTU ; DIQKA QE NDERTOHET DHE REGULLOHET MULE TE MARRIM VOTA ; TETOVA NUK ESHT FSHAT ESHT QYTET DHE DUHET PUN JO MUHABETE !

PM
Top
passed
Postuar nė: 09.12.2012, 23:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011 Citim (studentiGV @ 09.12.2012, 21:19)
shum keq per keta simpatizantet e pdsh-s jan te detyruar ta duan dhe te thone se shum ka punuar Sadi Bexhetin sepse ashtu thot Shefi , por gjendja ne teren flet ndryshe

ahhahahhhah

heyyy
a bon vetem te na leni rehat....
ne jemi ata qe e votojme....jemi te knaqet me ate qe kemi votuar, do e votojme perseri sepse vetem tek ai kemi besim...!

chkaaaaaaaaa pastaj...!

shihe tash....ju prej gv duhet te na tregoni se udhet e tetoves jan pa pastru, dhe se duhet te punoj me shum sadiu...pash tezen... smil3dbd4e5e7563a.gif


ikni shporuni....ruget jan te pastruara...po ka dichka....jan te lagura...mos duhet te jen te thara... smil3dbd4e5e7563a.gif !


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
mbreti
Postuar nė: 10.12.2012, 00:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (sekret-84 @ 09.12.2012, 21:11)
...
4. Nuk do te largoj asnje profesor, asnje administratore ne komune. Asni profesor dhe asnji administratore seshte ngacmuar
...

Per te tjerat nuk do te reagoj, por per kete pjese qe e kam cituar, mos u ben aq shume i sigurte. Kam dy anetar te familjes te larguar nga puna, gjate ketyre kater viteve.


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
babarekes
Postuar nė: 10.12.2012, 00:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (mbreti @ 10.12.2012, 01:44)
Per te tjerat nuk do te reagoj, por per kete pjese qe e kam cituar, mos u ben aq shume i sigurte. Kam dy anetar te familjes te larguar nga puna, gjate ketyre kater viteve.

A kan qen me Vendim???
Nese kan qen me Kontrata atrher Hazbi lika i ka manipoluar veq per zgjedhjet e 2009.


Mirmbetsh.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio