Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Prishtinaliket vithet me te mira ne Ballkan
Lexo
Postuar nė: 16.11.2009, 13:33
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Fotografi e jashtme
Prishtinaliket i kanė vithet mė tė mira nė Ballkan falė infrastrukturės sė qytetit njofton njė shoqatė daneze hulumtuese pėr femrat mė te mira ne Ballkan.

Anketa ėshtė bėrė nė gjithė Kosovėn gjatė muajve veror nga qershori deri ne shtator dhe janė pėrfshirė 490 burra dhe 370 gra nga mosha 20 deri ne 40.

“Unė mendoj se femrat e Prishtinės dhe tė gjithė qė qėndrojnė nė Prishtinė mbi 1 vit mund tė kenė pamje tė mirė tė vitheve sepse qyteti ėshtė I pėrpjetė dhe kur femrat ēdit dit ecin lartė atyre ju krijohet njė prapanicė e mrekullueshme” thotė njė nga tė anketuarit.

Por kėtė nuk e mendojnė shumica e femrave ato i japin njė kahje tjetėr ku thonė se prapanica e femrave prishtinalike ėshtė nga kujdesi I tyre nė ruajtjen e linjave trupore duke u marrė mė shumė me fitnes. “unė ēdo ditė bėj fitnes dhe nuk haj shumė gjėra jam e kujdesshme nė ushqim dhe e rruaj trupin:”shprehet 23 vjeēarja nga Prishtina.

Por shumica e tė rinjve nė Prishtinė mendojnė se femrat e reja konsumojnė shumė barna kontraceptivė dhe si zakonisht ato barna zhvillojnė kėtė pjesė tė qė bie nė sy.

“Ato pėrdorin barna kundėr shtatzėnisė dhe kėto barna ndoshta ndikojnė nė rritjen e bytheve tek femrat” thotė njėri nga tė anketuarit.

Nuk kanė ngelė pa komplimente femrat nga Peja pėr bukurit e tyre gjatė anketės femrat nga Peja kanė pasur nivelin e pėrqindjes mė tė madhe pėr bukurinė qė ju ka fal Zoti.


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 16.11.2009, 13:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008He he he he.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Albana_gl
Postuar nė: 16.11.2009, 13:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009Hehehehe.....
Vertete me ke shtyre te qeshem, ndoshta eshte e vertete nuk edi sepse Prishtina sinqerisht ka vajza te bukura, mbasi jetoj une ne Prishtine dhe sado pak i njoh dhe i shoh..!!


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top
xiki
Postuar nė: 16.11.2009, 13:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1585
Antari Nr: 236
Bashkangjitur: 03.04.2005 Citim (Albana_gl @ 16.11.2009, 14:43)
Hehehehe.....
Vertete me ke shtyre te qeshem, ndoshta eshte e vertete nuk edi sepse Prishtina sinqerisht ka vajza te bukura, mbasi jetoj une ne Prishtine dhe sado pak i njoh dhe i shoh..!!

I bone nje reklam vetes :P
dmth edhe ti je e mir ;)


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PMEmail PosterUsers Website
Top
arjani83
Postuar nė: 16.11.2009, 13:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009kush thot se prishtina spo funksionon ah ?


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
Albana_gl
Postuar nė: 16.11.2009, 13:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009Jo xiki s'jam e mire ne ate aspekt, thjesht i njohe dhe i shohe sepse ketu jam lindur e rritur, edhe pse e vertete qe dallohem nga ato...


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top
xiki
Postuar nė: 16.11.2009, 13:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1585
Antari Nr: 236
Bashkangjitur: 03.04.2005 Citim (Albana_gl @ 16.11.2009, 14:48)
Jo xiki s'jam e mire ne ate aspekt, thjesht i njohe dhe i shohe sepse ketu jam lindur e rritur, edhe pse e vertete qe dallohem nga ato...

Hehehe :)
A ka ndonje vajz qe eshte e mir dhe e pohon se eshte e mir ;)
Cdoher ndodh e kunderta smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PMEmail PosterUsers Website
Top
arjani83
Postuar nė: 16.11.2009, 13:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009 Citim (Albana_gl @ 16.11.2009, 14:43)
Hehehehe.....
Vertete me ke shtyre te qeshem, ndoshta eshte e vertete nuk edi sepse Prishtina sinqerisht ka vajza te bukura, mbasi jetoj une ne Prishtine dhe sado pak i njoh dhe i shoh..!!

ka ka tbukra smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 16.11.2009, 13:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Tash me te madhe do ja mesyn djemt me u martu me prishtinalike ha ha ha.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Albana_gl
Postuar nė: 16.11.2009, 13:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009Heheheh xiki, pajj si thone keta magjupi e lavderon veten, hehehe


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top
xiki
Postuar nė: 16.11.2009, 13:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1585
Antari Nr: 236
Bashkangjitur: 03.04.2005 Citim (Albana_gl @ 16.11.2009, 14:54)
Heheheh xiki, pajj si thone keta magjupi e lavderon veten, hehehe

Hehehe ;)
Kuptohet cdokush e lavderon veten por magjupi e lavderon ne menir direkte :P


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PMEmail PosterUsers Website
Top
botox
Postuar nė: 16.11.2009, 14:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 419
Antari Nr: 22610
Bashkangjitur: 18.06.2009 Citim (Lexo @ 16.11.2009, 14:33)
Fotografi e jashtme
.

Adobe shopi sja paha rit veq bytht po qyrne ftyren petell ja ka bo e hunen spec huahuahuah

smil4a8aceb829c5f.gif smil4a8ace1b80c19.gif


----------------------------------------
E pyta tdashuren qa po don
tha kurgja tjeter veq silikon
i thash hajde ta jap ni boks
tha amo masnej ma jep pak botox
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 16.11.2009, 14:29
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008hahahahha hahahh hahah ...pershkak te infrastruktures se qytetit?!?!? hahah hahah

Ok njeri, se jom tu u shperngul en Prishtine... (edhe dialektin e nderrova mo). smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
packs
Postuar nė: 16.11.2009, 14:49
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Anubisi-E @ 16.11.2009, 15:29)
hahahahha hahahh hahah ...pershkak te infrastruktures se qytetit?!?!? hahah hahah

Ok njeri, se jom tu u shperngul en Prishtine... (edhe dialektin e nderrova mo). smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Hahahahah. Refuzoj refuzoj ti projektet madhore.. smil3dbd4daabd491.gif


Dua te them se , deshtet/m apo nuk deshtet/m ta pranojme, Prishtina ka femra shume te bukura, une nuk kam faj qe nuk jam Prishtinalike ama krenohem qe 93 % te shoqerise i kam prishtinali edhe fale ndejave qe kemi bere tek njeri tjetri edhe vazhdojme te bejme pra si rreth shoqeror qe jemi, shpresoj se infrastruktura do kete ndikim te dukshem edhe tek une.

Te dua Prishtine. Edhe djemte i ke te mire smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 16.11.2009, 14:53
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008 Citim (packs @ 16.11.2009, 15:49)
Hahahahah. Refuzoj refuzoj ti projektet madhore.. smil3dbd4daabd491.gif


Dua te them se , deshtet/m apo nuk deshtet/m ta pranojme, Prishtina ka femra shume te bukura...

Jemi ne dijeni te ketij informacioni... smil3dbd4d4e4c4f2.gif e ti ca the, ke shoqe prej Prishtine a?? najs, najs...P.S. Kush eshte prishtinalike, coni dy gishta lart smil4a8acd602a050.gif


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top

Topic Options Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio