Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (12) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A martohesh me mua?
Sybella
  Postuar nė: 20.02.2010, 01:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Ėshtė e zakont qė meshkujt t'i propozojnė femrės martesė. Tani kam disa pyetje:

Pėr femrat:

1. A do ta kishit bėrė ju ndonjėherė kėtė hap dhe pėrse?

2. Si e paramendoni situatėn pėr propozim martese?

Pėr djemtė:

1. Ēfarė mendoni nėse femra ju propozon?

2. Si do ta propozonit partneren tuaj pėr martesė?


Diskutim tė kėndshėm! smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Sybella nė 20.02.2010, 01:23


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 20.02.2010, 01:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Tė martuarit le tė tregojnė se si e kanė kaluar ata kėtė moment! smil4a8acf686328f.gif

Mbizotėron frika apo kėnaqėsia?

smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 20.02.2010, 01:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008 Citim (Sybella @ 20.02.2010, 02:21)
Tė martuarit le tė tregojnė se si e kanė kaluar ata kėtė moment! smil4a8acf686328f.gif

Mbizotėron frika apo kėnaqėsia?

smil3dbd4d6422f04.gif

Po hapesja e temes si do ia bente?


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 20.02.2010, 01:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (Sybella @ 20.02.2010, 02:18)
Pėr djemtė:

1. Ēfarė mendoni nėse femra ju propozon?


Do i thoja:
A te kane promash te gjithe dhe me gjete pikerisht mua?----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
v3rbatim
Postuar nė: 20.02.2010, 01:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007jaja Sa tragjike .. si do e benit ..!!

Shaum Thjesht une per viti jom martau para Marteses


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 20.02.2010, 01:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (Revolucionari @ 20.02.2010, 02:22)
Po hapesja e temes si do ia bente?

Nuk e di hala. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 20.02.2010, 01:24
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Nese vajza me propozon:
- Nese e dua i them: "PO... por sun pritshe edhe pak tet them une, se kisha ndermend 100 ideja romantike?"

- Nese nuk e dua i them: "Eshte heret per tu lidhur..."


Kur ta propozoj une:
- hehehe e ketu kam 325 ideja. Nuk u a tregoj tash te gjitha. Ama definitisht nuk do te jete ne stadion basketbolli smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 20.02.2010, 01:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (Sybella @ 20.02.2010, 02:21)
Tė martuarit le tė tregojnė se si e kanė kaluar ata kėtė moment! smil4a8acf686328f.gif

Mbizotėron frika apo kėnaqėsia?

smil3dbd4d6422f04.gif

Thjeshte i kam thene:
Oj cauc, a nuk e sheh se taj ke mbet ne dere te babes, a mue nona nuk mi pegllaten mo teshat. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
nightelf
Postuar nė: 20.02.2010, 01:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.2008 Citim (Sybella @ 20.02.2010, 02:18)
1. Ēfarė mendoni nėse femra ju propozon?
U bene ty, te me propozosh mua

 Citim (Sybella @ 20.02.2010, 02:18)
2. Si do ta propozonit partneren tuaj pėr martesė?
Ami ajde te lutem, mes u ben ctash ashtu.

smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga nightelf nė 20.02.2010, 01:30


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top
mbreti
Postuar nė: 20.02.2010, 01:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (Anubisi-E @ 20.02.2010, 02:24)


Kur ta propozoj une:
- hehehe e ketu kam 325 ideja. Nuk u a tregoj tash te gjitha. Ama definitisht nuk do te jete ne stadion basketbolli smil3dbd4d4e4c4f2.gif

A frajg e lock. Nuk thaun kkot, "frajga i raun vneshtat" smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
GAZETARI23
Postuar nė: 20.02.2010, 01:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007 Citim (Sybella @ 20.02.2010, 02:21)
Tė martuarit le tė tregojnė se si e kanė kaluar ata kėtė moment! smil4a8acf686328f.gif

Mbizotėron frika apo kėnaqėsia?

smil3dbd4d6422f04.gif

DERISA NUK E KE PROVU DIQKA ESHT ENDE KNAQESI.
PO E ZEM NJE BLLOK COKOLLAD E KE ENDE PA HAPUR , DHE NE ATE MOMENT JE GJYSEM I NGOPUR NE BARK DHE PO E HAPE ATE BLLOK COKOLLADE DHE FILLON TA SHIJOJSH NUK TE DEL SI KUR E KE PARAMENDU PARA SE ME E HAPUR BLLOKUN E COKOLLADES!

HIHIHI KJO KE NJE SHEMBULL QE SADOPAK ATA QE SJAN PA MARTU TA PROVOJN !

ISHALLA VEQ MUHABET TE KENI DHE SHUM SHENDET JU DHE FAMILJARISHT.

MBIZOTERON KNAQESIA smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
nightelf
Postuar nė: 20.02.2010, 01:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.2008smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif une ne fillim u gezova, thash ndonje vjaze kerkon djal (mendova se do behem me kamb e dur) smil4a8acea04e4b2.gif smil4a8acea04e4b2.gif smil4a8acea04e4b2.gif shpresa te kota.


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top
nizari86
Postuar nė: 20.02.2010, 01:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1270
Antari Nr: 10779
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (mbreti @ 20.02.2010, 03:28)
Thjeshte i kam thene:
Oj cauc, a nuk e sheh se taj ke mbet ne dere te babes, a mue nona nuk mi pegllaten mo teshat. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

ahaha

smil4a8acd602a050.gif smil4a8acd602a050.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
ky esht propozimi me romantik qe kam degjuar deri tash
da e provoj edhe un kete...nuk ma mer mendja se mund te deshtoj smil4a8ad6df85dde.gif


----------------------------------------
para se te flasesh...sigurohu mire se ate qe do thuash eshte me e vlefshme se sa heshtja...
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 20.02.2010, 15:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (Anubisi-E @ 20.02.2010, 02:24)
Nese vajza me propozon:
- Nese e dua i them: "PO... por sun pritshe edhe pak tet them une, se kisha ndermend 100 ideja romantike?"

- Nese nuk e dua i them: "Eshte heret per tu lidhur..."


Kur ta propozoj une:
- hehehe e ketu kam 325 ideja. Nuk u a tregoj tash te gjitha. Ama definitisht nuk do te jete ne stadion basketbolli smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Anubisi-E, nėse ajo tė propzon dije se je vonuar shumė dhe pritja ka zgjatur shumė, hahah. smil4a8acf686328f.gif


Shpalosi pak idetė! smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 20.02.2010, 15:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (mbreti @ 20.02.2010, 02:28)
Thjeshte i kam thene:
Oj cauc, a nuk e sheh se taj ke mbet ne dere te babes, a mue nona nuk mi pegllaten mo teshat. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Propozim shumė romantik dhe i realt. S'besoj qė ka dyshuar nė atė qė ia ke thėnė! smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top

Topic Options Faqe: (12) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio