Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ēiftet grinden 2.455 herė nė vit: 7 herė nė ditė!
Zedka
Postuar nė: 26.12.2011, 22:22
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Keni pasur njė grindje epike, dhe prapė partneri yt sillet si pėrherė: sheh televizor, kėndon nė dush ... Si ka mundėsi tė jetė kaq indiferent? Mos vuan gjė nga njė humbje kujtese e menjėhershme?

Ka dy mundėsi: ose pėr atė nuk ka ndodhur asgjė e rėndė, ose ėshtė me tė vėrtetė i zemėruar dhe po tė pėrjashton, saktėson William Luly.

Si ta kuptosh? Shiko shenjat e tij. Tė shtrėngon lehtė nė mes kur tė kalon afėr dhe net pėr ditėn? Atėherė i ka kaluar. Po nėse ruan distancė, ndoshta po kalon njė fazė inati sepse mendon se fajin e ke ti. Mbajtja e njė pamjeje tė qetė mund tė jetė mėnyra e tij pasive-agresive pėr tė pėrballur krizat, paralajmėron psikologu.

Flamuj tė tjerė tė kuq: zhytet nė programet televizive pa folur fare, pėrgjigjet me po ose jo ose tregohet i ftohtė. Nė kėtė situatė, pėrpiqu tė flasėsh pėr grindjen tuaj rastėsisht, ndoshta kur jeni duke parė televizor, kėshtu mund ta zgjidhni ēėshtjen.

Nuk ka asgjė tė gabuar qė tė bėsh paqe nė krevat, pasi tė jeni sqaruar, por mos e pėrdorni seksin si njė ankerplast qė mbulon plagėn. "Ai mund tė synojė te erosi pėr tė krijuar njė sens iluziv intimiteti", shpjegon psikologu William Luly


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 26.12.2011, 22:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007Un akoma sjam grindur,a kam bere 1 vit,keshtu qe svlen kjo per mua smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 26.12.2011, 22:29
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Strider @ 26.12.2011, 23:25)
Un akoma sjam grindur,a kam bere 1 vit,keshtu qe svlen kjo per mua smil3dbd4e5e7563a.gif

Dhe si te besojm ne smil4a8acf219332d.gif duam argumente smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 26.12.2011, 22:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (Zedka @ 26.12.2011, 23:29)
Dhe si te besojm ne smil4a8acf219332d.gif duam argumente smil3dbd4e4c2e742.gif

Shum thjeshte,me beso.. smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
prespa
Postuar nė: 26.12.2011, 22:34
Quote Post


Above&Beyond
*****

Posti: Antarė
Postime: 2570
Antari Nr: 25519
Bashkangjitur: 29.10.20107 herė nė ditė!

Shume bre! smil3dbd4d4e4c4f2.gif:-D


----------------------------------------
Ti mendon se je vetėm njė guaskė, por nė tė vėrtetė, tek ti ėshtė gėrshetuar njė botė e tėrė!
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 26.12.2011, 22:35
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Strider @ 26.12.2011, 23:31)
Shum thjeshte,me beso.. smil3dbd4d6422f04.gif

Ok te besoj smil3dbd4d6422f04.gif ne numer me te kufizuar se ai me lart.


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 26.12.2011, 22:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (Zedka @ 26.12.2011, 23:35)
Ok te besoj smil3dbd4d6422f04.gif ne numer me te kufizuar se ai me lart.

Jo jo,besom ne ate cka te thash me lart! smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 26.12.2011, 22:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006A thu do ishte interesant pa patur fjalosje ndonjeher ne jeten e nje cifti ? Besoj se jo .... prandaj besoj qe ben mire ndonjeher kur ka grindje.


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 26.12.2011, 23:23
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Strider @ 26.12.2011, 23:37)
Jo jo,besom ne ate cka te thash me lart! smil3dbd4d6422f04.gif

u be te "besoj" smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
borra
Postuar nė: 27.12.2011, 00:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 945
Antari Nr: 18653
Bashkangjitur: 22.11.2008Perderisa njerzit jane te ndryshem, kane mendime te ndryshme eshte me se normale qe te grinden ndonjeher kjo vlen edhe per ēiftet.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga borra nė 27.12.2011, 00:09


----------------------------------------
Budalla i veshur mire ndrite, por vetem pa e hapur gojen!
Jemanden lieben heisst, ihn so sehen, wie Gott ihn gemeint hat...
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 27.12.2011, 00:16
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Mbase edhe nuk ka lezet edhe pa grindje ,por jo te shkojn ne ekstrem se pastaj marrin rrug te ndryshme.


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 27.12.2011, 00:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (Zedka @ 27.12.2011, 01:16)
Mbase edhe nuk ka lezet edhe pa grindje ,por jo te shkojn ne ekstrem se pastaj marrin rrug te ndryshme.

Po pse mendon se ska lezet pa grindje?

bash mu mduket e kunderta..ska lezet me grindje smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 27.12.2011, 00:32
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Strider @ 27.12.2011, 01:21)
Po pse mendon se ska lezet pa grindje?

bash mu mduket e kunderta..ska lezet me grindje smil3dbd4e5e7563a.gif

Po ato jan grindje te embla them per ato cikrrimet jo ato te rendat ... se di ky eshte mendimi im un kete e mendoj mbase jam e pergdhelur me shum se tjert si femiju me vogele ne familje mo, me pelqejn sherret hahhaa smil4a8ad6c75954c.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 27.12.2011, 00:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (Zedka @ 27.12.2011, 01:32)
Po ato jan grindje te embla them per ato cikrrimet jo ato te rendat ... se di ky eshte mendimi im un kete e mendoj mbase jam e pergdhelur me shum se tjert si femiju me vogele ne familje mo, me pelqejn sherret hahhaa smil4a8ad6c75954c.gif

po ska femer pa sherr mo.. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 27.12.2011, 00:39
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (Strider @ 27.12.2011, 01:36)
po ska femer pa sherr mo.. smil3dbd4e5e7563a.gif

Prandaj te duhet te grindesh edhe ty se je mashkull(ama kujdes nga ato grindej me pikatore se perndryshe e ben gjumin ne teras) smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio