Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dhune ndaj te krishtereve, ne Siri.
igli_st
Postuar nė: 30.06.2013, 22:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012Ne Siri jane therrur 3 te krishtere ortodoks nga rebelet..


http://www.youtube.com/watch?feature=playe...7rLIH8S_M#t=93s


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top
blendi1
Postuar nė: 05.08.2013, 17:05
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 27753
Bashkangjitur: 05.08.2013Perse jane therrur?
PM
Top
igli_st
Postuar nė: 06.08.2013, 14:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012Persekutime te tilla ndaj te krishtereve kane ndodhur gjate ketyre luftimeve ne Siri.Per shkaqet ne kete rast nuk kam informacion.Tortura mizore nga rebelet dallohet qarte ne videon.Problemi me i madh eshte se dhjetra shqiptar,kryesisht nga Maqedonia,Kosova dhe Shqiperia kane shkuar per ti perkrahur rebelet.Ne nje lufte,e cila nuk po tregon ende se kush ka te drejte.


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top
ChronicMan
Postuar nė: 19.09.2013, 18:12
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 39
Antari Nr: 27740
Bashkangjitur: 15.06.2013duhen nja 3-4 bomba atomike ne Lindjen e Mesme edhe tzhduken ato raca nga faqja e dheut ,bashk me Israelitet edhe arabet e flliqur
PM
Top
PRADA_
Postuar nė: 25.09.2013, 18:02
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009ChronicMan a e hash pilafin smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
BossLeon
Postuar nė: 25.09.2013, 19:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 409
Antari Nr: 23495
Bashkangjitur: 22.10.2009haha cfar titulli i lodht. 3 krishter. O ti kungull sa e sa shtete e toka islame jane duke i zaptu krishteret, kete sje tu e pa?! e per 3 pshurrana mke qel teme a? po ti sjetoke ne toke te bukes more kroki
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
igli_st
Postuar nė: 26.09.2013, 13:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 973
Antari Nr: 27508
Bashkangjitur: 14.09.2012 Citim (BossLeon @ 25.09.2013, 13:16)
haha cfar titulli i lodht. 3 krishter. O ti kungull sa e sa shtete e toka islame jane duke i zaptu krishteret, kete sje tu e pa?! e per 3 pshurrana mke qel teme a? po ti sjetoke ne toke te bukes more kroki

Aty eshte vetem nje rast i peresekutimit te te krishtereve ne Siri dhe tema eshte pak vjeter.Persekutime te tjera kane ndodhur ne Egjipt ne temat qe kam postuar ne ate periudhe mund ti gjesh.

Dylbera si puna una jote s'ia kane haberin dhe nuk njohin as token e bukes.

Shiko njehere se si roberohet populli yt nga arabet me rroga minimale.
Ndersa perendimoret qe kane shkuar per biznes ne disa shtete arabe,u japin money per naften apo ndonje pasur tjeter natyrore dhe jo me kot ndertojne gradacela magjypet dhe skllaverojne kosovaret apo maqedonasit e paket qe punojne atje. smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Ατλαντίδα
PM
Top
extige_88
Postuar nė: 06.10.2013, 01:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 317
Antari Nr: 25112
Bashkangjitur: 23.05.2010Eshte nje akt i cili absolutisht nuk perkrahet dhe nuk duhet te mbulohet megjithate fatkeqesisht lufterat qytetare bien keshtu pasojash, keshtuqe nr 1 kete gje se perkrah dhe nuk e mbroj aspak dikush qe thirren Allahu Ekber edhe vret nje qenie njerezore, dhe e dyta, kam pare dhe jam ne rrjedha te shum videove te tilla, ku ushtaret masakruan 3 persona duke u shprehur njeri prej tyre ne video qe kete masaker ia kushton te dashures se vete, ishin ushtaret qe masakronin civil. Megjithate titulli eshte pak sa teper i fokusuar ne forme religjioze, sepse ne lajme thuhet They were supporters of the Government, dhe pastaj thot qe supozohet se jane ortodoks, keshtuqe titulli yt eshte i devijuar, megjithate me vjen keq per te gjithe keta persona qe jetojn ne ato vende qofshin musliman ortodoks, krishter apo cfardo qofshin.


----------------------------------------
I don't mind beeing busy, but i mind wasting my time..
PM
Top
Igenieur
Postuar nė: 29.01.2014, 15:36
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 27367
Bashkangjitur: 21.05.2012O shqiptar! Ket "Igli'n", se kush e Pagun per Islamofobin shum me intereson ta di. Ky ashtu Propagand kunder Islamit asht tu ba, deri sa asht ba "Bajat". Nje keshill prej meje: "Ja permisoje gjendjen ja shko ne p.... t.. n..."
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio