Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (12) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> hajde bujrum...>
Painkiller
Postuar nė: 10.06.2009, 22:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008sot ka qen shum nxeht dhe tash do argetohemi pak per s'fllati


se pari do u uroja mireseardhje dhe do u dhuroja nga nje pije freskuese

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
VesaVesa
Postuar nė: 10.06.2009, 22:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1772
Antari Nr: 16806
Bashkangjitur: 13.08.2008ku po na ftojsh keshtu ti?


----------------------------------------
When we have lost everything,including hope,life becomes a disgrace,and death a duty.
PMMSN
Top
Shqipe1
Postuar nė: 10.06.2009, 22:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007A bon nji caj me limun se une ftofet kam ???

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
Painkiller
Postuar nė: 10.06.2009, 22:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008 Citim (VesaVesa @ 10.06.2009, 23:19)
ku po na ftojsh keshtu ti?

ketu ne forum te rim bashk ne nje tavolin te madhe


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
hey
Postuar nė: 10.06.2009, 22:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007Po shyqyr be kreator qe tu kujtu se sot flaka na ka shku gjith diten. Sot gjith diten kom kon perjasht jom djeg :):):):) Thanks thanks shum :)
PM
Top
blodyalboz
Postuar nė: 10.06.2009, 22:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6284
Antari Nr: 18034
Bashkangjitur: 20.10.2008flm per mua nje


Fotografi e jashtme
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 10.06.2009, 22:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008A KA NAJ MOLIN


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
VesaVesa
Postuar nė: 10.06.2009, 22:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1772
Antari Nr: 16806
Bashkangjitur: 13.08.2008 Citim (kreator @ 10.06.2009, 23:21)
ketu ne forum te rim bashk ne nje tavolin te madhe

ok e pranojm ftesen....une s'pij fanta a ban nje leng pemesh?


----------------------------------------
When we have lost everything,including hope,life becomes a disgrace,and death a duty.
PMMSN
Top
blodyalboz
Postuar nė: 10.06.2009, 22:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6284
Antari Nr: 18034
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (VesaVesa @ 10.06.2009, 23:23)
ok e pranojm ftesen....une s'pij fanta a ban nje leng pemesh?

a bon te ti japim pemet, ti shtrydhish vet
PM
Top
Painkiller
Postuar nė: 10.06.2009, 22:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008 Citim (art_rokerja @ 10.06.2009, 23:19)
A bon nji caj me limun se une ftofet kam ???

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
INNA
Postuar nė: 10.06.2009, 22:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3188
Antari Nr: 16760
Bashkangjitur: 10.08.2008per mu kish bo ni schweppes me shum limona mem kfjell pak smil3dbd4ddd6835f.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga fllanza nė 10.06.2009, 22:25
PM
Top
VesaVesa
Postuar nė: 10.06.2009, 22:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1772
Antari Nr: 16806
Bashkangjitur: 13.08.2008 Citim (blodyalboz @ 10.06.2009, 23:24)
a bon te ti japim pemet, ti shtrydhish vet

edhe ashtu bon,po me kusht nese me jepni edhe shtrydhesen smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
When we have lost everything,including hope,life becomes a disgrace,and death a duty.
PMMSN
Top
basilicata
Postuar nė: 10.06.2009, 22:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 123
Antari Nr: 7509
Bashkangjitur: 28.05.2007 Citim (kreator @ 10.06.2009, 23:16)
sot ka qen shum nxeht dhe tash do argetohemi pak per s'fllati


se pari do u uroja mireseardhje dhe do u dhuroja nga nje pije freskuese

Fotografi e jashtme

flm per mer mu nese ban ni got uj me shum akull smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Erdhi dita qe qava per ditet qe kam qare!
PM
Top
blodyalboz
Postuar nė: 10.06.2009, 22:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6284
Antari Nr: 18034
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (VesaVesa @ 10.06.2009, 23:25)
edhe ashtu bon,po me kusht nese me jepni edhe shtrydhesen smil3dbd4e4c2e742.gif

dahiren e don?
PM
Top
VesaVesa
Postuar nė: 10.06.2009, 22:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1772
Antari Nr: 16806
Bashkangjitur: 13.08.2008 Citim (blodyalboz @ 10.06.2009, 23:26)
dahiren e don?

c' ti boj asaj?


----------------------------------------
When we have lost everything,including hope,life becomes a disgrace,and death a duty.
PMMSN
Top

Topic Options Faqe: (12) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio