Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A kishit pasur deshir ta provoni kete :-D
Fox
Postuar nė: 12.10.2009, 23:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008
Shikojeni


----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top
jetah
Postuar nė: 12.10.2009, 23:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3359
Antari Nr: 19363
Bashkangjitur: 07.01.2009hahaha do te ishte nje aventure jashtzakonisht e papare ....


----------------------------------------
"Edhe tradhtaret e duan Atdheun,sepse ju duhet per ta shitur"

Don't call me fyrom call me ILIRIDA
PMEmail PosterUsers Website
Top
Kosowars
Postuar nė: 12.10.2009, 23:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008Me gjithe deshir, jo nje por disa here!


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Fox
Postuar nė: 12.10.2009, 23:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008 Citim (Revolucionari @ 13.10.2009, 00:48)
Me gjithe deshir, jo nje por disa here!

ok po ne qoft se sun e godasesh ateher behesh per ēep dhe kryp smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 12.10.2009, 23:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009e pata sjell me moti ne forum por si pergjigje e kesaj pyetje them qe nuk do e kisha provuar kurr


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Cocos
Postuar nė: 13.10.2009, 00:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 650
Antari Nr: 17513
Bashkangjitur: 24.09.2008nuk eshte e vertete. eshte montazhe!!!!


----------------------------------------
Get rich or die trying !
PM
Top
danes-x
Postuar nė: 13.10.2009, 05:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 346
Antari Nr: 14942
Bashkangjitur: 12.04.2008Montazhh
PM
Top
nightelf
Postuar nė: 13.10.2009, 05:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.2008 Citim (Cocos @ 13.10.2009, 01:25)
nuk eshte e vertete. eshte montazhe!!!!

smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 13.10.2009, 17:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Rreziku perpara kenaqesise dhe avantures!


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 13.10.2009, 18:55
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004
Kete do kisha qejf te provoja :D


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
borra
Postuar nė: 13.10.2009, 21:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 945
Antari Nr: 18653
Bashkangjitur: 22.11.2008 Citim (Dredheza @ 13.10.2009, 19:55)

Kete do kisha qejf te provoja :D

Edhe une kete do kisha dashur shume shume ta provoja, ndersa ate qe keni sjellur ju Fox nuk me lejon friga te them po.


----------------------------------------
Budalla i veshur mire ndrite, por vetem pa e hapur gojen!
Jemanden lieben heisst, ihn so sehen, wie Gott ihn gemeint hat...
PM
Top
the_undead
Postuar nė: 18.10.2009, 00:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1433
Antari Nr: 23051
Bashkangjitur: 29.07.2009Kisha dashur ta provoj kete:


http://www.youtube.com/watch?v=iwTH7bBgZhM


smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif smil4a8ad6df85dde.gif


----------------------------------------
the_undead is back!
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 18.10.2009, 10:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009Krejt i kisha provu smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 18.10.2009, 15:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009 Citim (Fox @ 13.10.2009, 00:42)

Shikojeni

Se besoj ket asniher smund te jet e vertet smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
PLAYER.
Postuar nė: 18.10.2009, 17:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 16573
Bashkangjitur: 28.07.2008te paren e kisha provu por te dyten asnjeher
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio