Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ftoj te kthehen anetare te vjeter ne forum
EDI.RAMA
Postuar nė: 31.07.2011, 20:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008un edi rama ftoj anetare te vjeter te kthehen ne forum te krijo atmosfer ne forum edhe une jam njeri nga te vjetrit ne forum ishalla te kalojm sa me mire ne kete muja te bekuar te ramazanit

Ky postim ėshtė ndryshuar nga EDI.RAMA nė 31.07.2011, 20:29


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Alfa_Romeo
Postuar nė: 31.07.2011, 20:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 700
Antari Nr: 24827
Bashkangjitur: 03.04.2010O Edi po duhet tema per anetaret e vjeter si psh:

Rektori i UT-se
Dekani i UT-se
Arapet dhe Shqiptaret
Shqiptaret dhe Turqit
Ali Ameti dhe Imer Selmani
Bardhuli Mamuti vs Ali Ameti
Gjuha Shqipe


po ske faj , ku jane shume anetare qe nuk i kemi pa moti ?

PMMSN
Top
Anda
Postuar nė: 31.07.2011, 21:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 702
Antari Nr: 13432
Bashkangjitur: 05.02.2008 Citim (EDI.RAMA @ 31.07.2011, 21:28)
un edi rama ftoj anetare te vjeter te kthehen ne forum te krijo atmosfer ne forum edhe une jam njeri nga te vjetrit ne forum ishalla te kalojm sa me mire ne kete muja te bekuar te ramazanit

Edi.Rama flm shume per ftesen...ketu jemi ketu edhe ne anetaret e shkuar e te harruar...ne edhe nese s'po inkuadrohemi neper tema me komentet tona, nuk d.t.th qe nuk po u lexojme asnjehere...vendosa te te pergjigjem per hir te fteses qe na bere, bile bere mire me kete ftese se ka fillu me na ardhe marre me hy ne forum, po mendojme s'na njeh askush, cka kemi me lyp... smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Te pershendes shume z.president, i pershendes te gjithe anetaret e forumit e nje pershendetje te vecante dua t'ia bej anetareve te vjeter: Semaforit_TeT, dajkit, DARDANIT_40, sirres_pz...etj etj qe s'me kujtohen per momentin... smil4a8acf7ea6a39.gif
PM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 31.07.2011, 21:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008u ktheva o edi.rama , ja ktu jam smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
medi
Postuar nė: 31.07.2011, 21:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 270
Antari Nr: 6633
Bashkangjitur: 29.03.2007Ketu jemi Edi...nese nuk komentojm nuk dmth. se nuk i lexojme komenetet e tjerve...pershendetje te gjithe...
PM
Top
FLAMUR_07
Postuar nė: 31.07.2011, 22:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 771
Antari Nr: 10777
Bashkangjitur: 07.11.2007he more edi heren e fundit na the bojkotoeni forumin dhe une ika :)
tash na theret ja erdha ,
tash qfare do te bejme ?
ndonje proteste ke nder mend?


----------------------------------------
PEOPLE GET THE GOVERNMENT THEY DESERVE
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 01.08.2011, 03:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Ti shko heci krejt forumet e botes pastaj prap eja ketuu hmm

Mke dal tradhtar
UN TI SHPAL NO GRAD


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
festina
Postuar nė: 01.08.2011, 10:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008T'ish kan koha tasht mas iftarit kesh t'u than diēka, po tasht pėr tasht po e la krejt!!! smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 01.08.2011, 10:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Po thuni mu kthy pleqt a smil3dbd4df1944ee.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
festina
Postuar nė: 01.08.2011, 10:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008 Citim (dasaaa @ 01.08.2011, 11:25)
Po thuni mu kthy pleqt a smil3dbd4df1944ee.gif

Po shuj bre allahile, edhe ti e unė bile s'kem ēka lypim ma ktu, e ka pas edhe e jona smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
extrem02
Postuar nė: 05.08.2011, 16:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3259
Antari Nr: 25417
Bashkangjitur: 08.07.2010u ktheva smil4a8acd602a050.gif smil4a8acd602a050.gif


----------------------------------------
Forca jon jeni ju fuqia juja eshte PDSH
PM
Top
ßina
Postuar nė: 16.08.2011, 16:27
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (extrem02 @ 05.08.2011, 17:04)
u ktheva smil4a8acd602a050.gif smil4a8acd602a050.gif

smil4a8acd602a050.gif smil4a8acd602a050.gif Edhe une.


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
trandafile
Postuar nė: 16.08.2011, 17:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2202
Antari Nr: 25727
Bashkangjitur: 05.12.2010...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga trandafile nė 16.08.2011, 17:06


----------------------------------------
Pėrgjithmonė SHQIPE e KRENARE:))))

A jeni edhe ju?!

-5-
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio