Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Zonjeza Ministre !
Alboenglish
Postuar nė: 02.05.2012, 10:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 356
Antari Nr: 8484
Bashkangjitur: 17.07.2007Sapo morem vesh lajmin e "hidhur" qe Zonjezen (ministre te puneve perbrenda) e ka p***u nje blete........neser do ndermeret nje aksion ku do perfshihen mbi 1000 polce per te arrestuar te gjitha bletet ne cdo fshat Shqiptare bashke me kultivuesit e tyre sepse bazuar ne fakte dhe deshmi te ndryshme te para ne enderr gjat gjumit qe e....... kapi pas p***imit zonjezen......bletet jan indoktrinuar nga kutivuesit e tyre te p***ojne vetem..... persona te nacionalitetit : (pa nacionalitet)


----------------------------------------
YoU CaN'T HaVe a uNiVeRsE WiThOuT ThE MiNd eNtErInG InTo iT
PMUsers WebsiteYahoo
Top
eminenca
Postuar nė: 02.05.2012, 10:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 237
Antari Nr: 5473
Bashkangjitur: 27.01.2007A dihet sepaku te cilit konfesion fetar ishin Bletet ???


----------------------------------------
Po Te isha normal , do Te cmendesha!
PM
Top
hasim.d
Postuar nė: 02.05.2012, 20:40
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 27312
Bashkangjitur: 02.05.2012gjera te quditshme ndodhin sod....
PM
Top
Strider
Postuar nė: 14.05.2012, 18:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (Alboenglish @ 02.05.2012, 11:19)
Sapo morem vesh lajmin e "hidhur" qe Zonjezen (ministre te puneve perbrenda) e ka p***u nje blete........neser do ndermeret nje aksion ku do perfshihen mbi 1000 polce per te arrestuar te gjitha bletet ne cdo fshat Shqiptare bashke me kultivuesit e tyre sepse bazuar ne fakte dhe deshmi te ndryshme te para ne enderr gjat gjumit qe e....... kapi pas p***imit zonjezen......bletet jan indoktrinuar nga kutivuesit e tyre te p***ojne vetem..... persona te nacionalitetit : (pa nacionalitet)

hahahahahhah smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio