Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kulmi
passed
Postuar nė: 27.11.2012, 22:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011ne kaffe me do isha....dhe nisen me do shtosa...te cilat i kan lexu neper webfaqe e fb.....
kulmi eshte.....
asnjeher skam pas interes ti lexoj...

njeri prej tyre tha kulmi eshte qe

nena te ta shaje nenen... smil3dbd4e5e7563a.gif

tjetri

kulmi eshte kur baba ne mbledhje prindrore te po*dhe!
kjo ishe shtosi qe em choj te pajki pi karikje ahhahahah!

kini dns qeter apo risi te reja...? smil3dbd4e5e7563a.gif

ps.
do na falni per do fjal banale...ose te pa pelqyshme... smil3dbd4e7853679.gif


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 27.11.2012, 22:43
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Kulmi kur shkon ne wc e nuk gjen leter higjenike


Kulmi kur shkon te shikosh nje X5 e nuk ke lek ta maresh
smile5u87yu45y.gif smile5u87yu45y.gif


ps.urimepertemenshumeqelluar smile5u87yu45y.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
passed
Postuar nė: 27.11.2012, 22:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011thanks... smil3dbd4e5e7563a.gif
keto qe i shkrova ska as 1 ore ndodhen....ala em cheshet...!

do mundohem te bie disa postime te ketij llojit (kur te kem koh), pasi qe e chela ma temen...!

po ketu ska cenzure...ska problem nese "devijohet"! smil3dbd4e5e7563a.gif


e do nje pyetje qe ma bon mua

si mundesh ta gjujsh vezen per murri dhe mos e thejsh?

Ky postim ėshtė ndryshuar nga passed nė 27.11.2012, 22:52


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 27.11.2012, 22:57
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (passed @ 27.11.2012, 23:51)
thanks... smil3dbd4e5e7563a.gif
keto qe i shkrova ska as 1 ore ndodhen....ala em cheshet...!

do mundohem te bie disa postime te ketij llojit (kur te kem koh), pasi qe e chela ma temen...!

po ketu ska cenzure...ska problem nese "devijohet"! smil3dbd4e5e7563a.gif


e do nje pyetje qe ma bon mua

si mundesh ta gjujsh vezen per murri dhe mos e thejsh?

kulmi esht kur nuk e din pergjigjjen


po mendoj se nese e gjuan te zier
smil4a8acf219332d.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
passed
Postuar nė: 27.11.2012, 23:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011e perprplasish me gjith pulen per muri smil3dbd4e5e7563a.gif

kulmi
kur nena ka shum friedsa per konfirmim ne fb smil3dbd4daabd491.gif

harova edhe ket:

kulmi
alb-te me babarekes jan pajtau smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga passed nė 27.11.2012, 23:11


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
babarekes
Postuar nė: 27.11.2012, 23:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Kulmi

Tet dale nausja Ntkuce(me mestracione) naten e 1 te marteses.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga babarekes nė 27.11.2012, 23:19


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
passed
Postuar nė: 27.11.2012, 23:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011kulmi
kur baba rekes hin te kjo tem, en gjen nje "kulm" te stilit te tij smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 27.11.2012, 23:19
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Kulmi ;Te beje lopa qumesht pluhur...!
Te vraposh i vetem ne nje piste dhe te dalesh ne vend te dyte!


Te beje peshku dush!

Te mos e tradhetosh dashnoren as me gruan!


Kulmi i nje te burgosuri eshte? Ta kete emrin Ilir

kulmi i nje zezaku?ta kete emrin bardhi
----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
passed
Postuar nė: 27.11.2012, 23:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011gruja:
me vdek une de martohesh?
buri:
se di ndoshta!
gruja
a do flene ne shtratin ton?
buri:
po sagllom!
gruja:
di veshe robat e mia?
buri:
Jo, se nuk i bojn, ma e nalte oshte smil3dbd4e7853679.gif
................

pyetet nje i burgosur?
pse t'kajn burgos?
ai: ku e disha une se ene shteti i bon paret si t'majat! smil3dbd4e5e7563a.gif
........

sham fore te forta zedka sidomos me at zezakun smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 27.11.2012, 23:55
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Kulmi;Te maresh te dashuren ne telefon dhe gjat bisedes ti thuash: Si sna bere nai dashnore


Te besh gol ne trekendesh ne nje fush futbolli pa porta


Te kerkosh ne Bibel nje adrese hoteli

Te fusesh doren ne nje thes te mbushur me femra, e te nxjerresh nje mashkull

Kur pula i ben vezet e ziera
Ta shohi nje i verber, vdekjen me sy!

Qe atentatoret te te ngaterrojne me personin e vertete qe duhet te vrasin!----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
passed
Postuar nė: 28.11.2012, 00:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011kulmi:
Te razocharesh me muziken e alarmit ne saba smil3dbd4ddd6835f.gif

..............................
Thojshin e thojshin lulia nuk ban,
Kur erdhi te na, najsi te mbjelle mariuhan! smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
Zedka
Postuar nė: 28.11.2012, 00:21
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Kulmi kur e shikon oren se nuk ndalet dhe eshte ber vonnaten e mir kulmi
smil3dbd4e29bbcc7.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
passed
Postuar nė: 28.11.2012, 00:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011 Citim (Zedka @ 28.11.2012, 01:21)
Kulmi kur e shikon oren se nuk ndalet dhe eshte ber vonnaten e mir kulmi
smil3dbd4e29bbcc7.gif

kulmi
kur iken Zedka dhe une degjoj nje refren kenge

vetem ti te pataaa....ike edhe ti! smil3dbd4daabd491.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
ßina
Postuar nė: 28.11.2012, 10:27
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Kulmi kish me kane, kur Babarekes kish mu bo hoxhe. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 28.11.2012, 11:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (ßina @ 28.11.2012, 11:27)
Kulmi kish me kane, kur Babarekes kish mu bo hoxhe. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4daabd491.gif

Un hoxh jam. un me niss me fol per fee hmm E Mbys edhe hoxhen.


porr KULMI eshtee nese UN nuk bej SEX


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio