Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Lajme nga Muxhahidėt nė Afghanistan 17/05/2009, Allahu Ekber...
Ulqinaku
Postuar nė: 19.05.2009, 12:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007Lajme nga Muxhahidėt nė Afghanistan 17/05/2009
]


1 tank i pushtuesve amerikan u shkatėrua nė Wardak


5 pushtues amerikan tė vrarė nė Nangarhar


1 tank i pushtuesve tė Polonisė u shkatėrua nė Ghazni


2 tanke tė pushtuesve britanik u shkatėrruan nė Helmand


Patrullė britanike shpėrtheu nė Sangin, Helmand


2 tanke tė pushtuesve tė Polonisė u shkatėrruan nė Gazni


Njė tank i franēezėve u shkatėrrua nė Kapisa


Nė njė shpėrthim, 3 ushtarė amerikan u vranė dhe 2 tė plagosur nė Helmand


6 ushtarė amerikanė tė vrarė nė Logar


Sulm me raketė mbi bazėn amerikane nė Baghlan


3 automjete tė ushtrisė sė kukullave u shkatėrruan nė Kunduz


Disa tanke amerikane u shkatėrruan nė Paktika


3 automjete tė ushtrisė sė kukullave u shkatėrruan nė Kunduz


16 ushtarė amerikanė janė vrarė nė PaktiaWeb-Faqja officiale e Emirateve Islamike tė Afghanistanit (Taliban)

P.S
Lajmet jan nga burrime teper te sakte....
Allahu ju ndihmoft muxhahidineve.
Allahu i shkatroft keqberesit.


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
ßina
Postuar nė: 19.05.2009, 12:40
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009---

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ßina nė 19.05.2009, 12:44


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
xiki
Postuar nė: 19.05.2009, 12:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1585
Antari Nr: 236
Bashkangjitur: 03.04.2005Ohhh me duken pak bre ...
Ishalla lajmin tjeter me bini ma shum viktima


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PMEmail PosterUsers Website
Top
imrane
Postuar nė: 19.05.2009, 13:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 841
Antari Nr: 15118
Bashkangjitur: 22.04.2008 Citim (xiki @ 19.05.2009, 13:46)
Ohhh me duken pak bre ...
Ishalla lajmin tjeter me bini ma shum viktima

smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
''KUR NJEREZIT NUK ME KUPTOJN, KJO NUK ME SHQETESON.....UN SHQETESOHEM ME TE VERTET NESE NUK ARRIJ T'I KUPTOJ NJEREZIT''
www.Forum-islamik.com
PM
Top
gardist
Postuar nė: 19.05.2009, 13:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1250
Antari Nr: 9602
Bashkangjitur: 17.09.2007ORIG.LINK.PLS

Megjithate te flem Ulqinaku. smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
JEZUSI KA THENE: MOS MENDONI SE ERDHA TA BIE PAQEN MBI TOKE. NUK ERDHA TA BIE PAQEN,POR SHPATEN...(Mateu 10/34-36)
PMEmail Poster
Top
alvin
Postuar nė: 19.05.2009, 13:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
the_star
Postuar nė: 19.05.2009, 13:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1030
Antari Nr: 17278
Bashkangjitur: 12.09.2008au xhi paskan bo,ja kan shkatru 1 tank amerikes,du kapitulloje amerika.
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 19.05.2009, 13:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008 Citim (alvin @ 19.05.2009, 14:49)
Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
Gjuajtėsi
Postuar nė: 19.05.2009, 13:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 1493
Antari Nr: 10126
Bashkangjitur: 10.10.2007Derisa kemi edhe ne uniforma me flamurin kombetar qe sherbejne ne afganistan dhe irak, muxhahidet jane shpartallue!


----------------------------------------
Njė tokė, njė gurr, njė krua, njė urė! Ēfar ke bė ti sot pėr kombin tėnd!
PM
Top
alvin
Postuar nė: 19.05.2009, 13:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
alvin
Postuar nė: 19.05.2009, 13:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
alvin
Postuar nė: 19.05.2009, 13:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (the_star @ 19.05.2009, 14:52)
au xhi paskan bo,ja kan shkatru 1 tank amerikes,du kapitulloje amerika.

Hahahahahaaaa smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
Mo be mos i deshpro keshtu smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
alvin
Postuar nė: 19.05.2009, 13:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
kritiku_1
Postuar nė: 19.05.2009, 13:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4095
Antari Nr: 10472
Bashkangjitur: 26.10.2007hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

paska najs lufta ene ktau...


----------------------------------------
Kur asgje nuk eshte e sigurt, gjithcka eshte e mundur...
PM
Top
Gjuajtėsi
Postuar nė: 19.05.2009, 13:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 1493
Antari Nr: 10126
Bashkangjitur: 10.10.2007 Citim (the_star @ 19.05.2009, 14:52)
au xhi paskan bo,ja kan shkatru 1 tank amerikes,du kapitulloje amerika.

Ani bre, nje nga nje per nje shekulli do shkaterohen ato tanksat e amerikes.

(Nuk e di a do prodhojne me, mirpo shpresa vdes e fundit)


----------------------------------------
Njė tokė, njė gurr, njė krua, njė urė! Ēfar ke bė ti sot pėr kombin tėnd!
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio