Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Longlife Great Albania
Painkiller
Postuar nė: 29.12.2008, 16:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008
http://uk.youtube.com/watch?v=LefVmB5uaZY

Ju lus qe ta shikoni dhe te jepni komente


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
StartBismi
Postuar nė: 29.12.2008, 17:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2537
Antari Nr: 17814
Bashkangjitur: 09.10.2008hmmm...mire por hiqe mendu thacin , ibrahim rugoven...
PM
Top
Painkiller
Postuar nė: 29.12.2008, 17:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008 Citim (StartBismi @ 29.12.2008, 19:06)
hmmm...mire por hiqe mendu thacin , ibrahim rugoven...

e pse i nderuar
krejt jane te paraqitur prej a-zh


selamu alejkum


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
StartBismi
Postuar nė: 29.12.2008, 17:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2537
Antari Nr: 17814
Bashkangjitur: 09.10.2008A e ke haru ndonje nobelist shqiptar ...

PM
Top
Painkiller
Postuar nė: 29.12.2008, 17:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008po Ferid Murati-n
Ismail Kadare


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
StartBismi
Postuar nė: 29.12.2008, 17:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2537
Antari Nr: 17814
Bashkangjitur: 09.10.2008 Citim (kreator @ 29.12.2008, 19:26)
po Ferid Murati-n
Ismail Kadare

po Mamin ....terez smil3dbd4dbc14f3f.gif
PM
Top
kaltrinaA
Postuar nė: 29.12.2008, 18:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1704
Antari Nr: 18628
Bashkangjitur: 20.11.2008Sa i perket ketij klipi per personat qe jan aty,
nuk jan krejt ata qe me te vertet meritojne dhe
koka nje person teper aty qe ata me vendue me
Adem Jasharin aty nuk bon hic,me gjithate po mungojkan shum.

respekte..


----------------------------------------
Kur tė thotė ndokush TĖ DUA pėr hirė tė All-llahut,thuaj
tė deshtė AI pėr hirė tė cilit me donė!!!
PM
Top
Shqipe1
Postuar nė: 29.12.2008, 19:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007Hej Kreator Longlife Great Albania bro :D shum klip i mire te pergezoj gjalce ke sy dhe ndjenje arti sukseseee


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
Trishtimi
Postuar nė: 29.12.2008, 19:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008SHum mir e ke be veq Njoni se ka vendin aty bre po neyse per qeff tendin e ke be tash per nje plesht nuk digjet jorgani urime.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Painkiller
Postuar nė: 29.12.2008, 19:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008Cka me ba
po se shpejti do kete edhe nje spot qe do jete edhe ne televizonet tona


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
Trishtimi
Postuar nė: 29.12.2008, 19:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (kreator @ 29.12.2008, 21:44)
Cka me ba
po se shpejti do kete edhe nje spot qe do jete edhe ne televizonet tona

Me siguri ndonje spot kunder BDI hahahhhhaa e di un bree...


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Painkiller
Postuar nė: 29.12.2008, 20:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008 Citim (Trishtimi @ 29.12.2008, 21:49)
Me siguri ndonje spot kunder BDI hahahhhhaa e di un bree...

Jo bre jaja
nuk punoj ne PDSH une
do boj nje spot ku do te permblidhet krejt historia
haj me lule smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
Trishtimi
Postuar nė: 29.12.2008, 20:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (kreator @ 29.12.2008, 22:14)
Jo bre jaja
nuk punoj ne PDSH une
do boj nje spot ku do te permblidhet krejt historia
haj me lule smil3dbd4e4c2e742.gif

Tash ke fol se Burrat shoki kshtu i ka hije nje shqiptari presim pra ate clip veq bene diqka profi....


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Painkiller
Postuar nė: 29.12.2008, 20:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008 Citim (Trishtimi @ 29.12.2008, 22:16)
Tash ke fol se Burrat shoki kshtu i ka hije nje shqiptari presim pra ate clip veq bene diqka profi....

po de mundohem edhe nese ke ndonje fotografi qe mendon se dem duhet mund te ma dergojsh


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
painter23
Postuar nė: 29.12.2008, 23:33
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 16227
Bashkangjitur: 02.07.2008ai nuk ishte spot,ishin disa fotografi,ku ne keto ftografi perfshihen,portrete shqiptare patriot,dhe disa treva shqiptare qe nuk shemben kurr,po nuk do te thoja se Menduh Thaci,Bamir Topi do te ishin pjes e tyre pasi qe nuk kun kan vlera te vecanta ne shqiptari,jan thejshte disa politikan shqiptar qe udheheqin nje parti politike apo pushtetin momental,po si do qe tjete ishte e bukur ajo qe ke bere thjeshte nje permbledhje kombtare,urime shoku


----------------------------------------
[B][COLOR=blue]
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio